موتور ریلی بتا F500موتور ریلی بتا مدل F500

قیمت 9,300,000 تومان

 معرفی موتور درب ریلی بتا مدل F500


موتور ریلی بتا یکی از قوی ترین و با کیفیت ترین موتور ها برای درب ریلی پارکینگ میباشد که توانایی کشش درب تا ۱۵۰۰ کیلو را داراست و امکان نصب چشمی و فلاشر را نیز دارد. این محصول یکی از شناخته شده ترین محصولات در بازار در ضمینه محصولات جک پارکینگی و بسیار محبوب و پرفروش می باشد.

ولتاژ کاری این موتور درب ریلی ۲۲۰ ولت بوده و می تواند درب هایی را تا عرض ۱۱ متر جابجا کند .مکانیزم عملکرد این محصول به صورت گیربکس الکترومکانیک بوده و چرخ دنده اصلی این محصول برنجی است.

از مزایای دیگر این محصول جک ریلی درب پارکینگ می توان به عملکرد دو سرعته , تنظیم سرعت باز و بسته شدن درب , بسته شدن اتوماتیک و سیستم تشخیص مانع اشاره کرد.با توجه به ویژگیهای تعریف شده از موتور درب ریلی پارکینگ بتا F500 در میابیم که این نمونه در قدرت موتور بی نظیر است و کیفیت و طول عمر مناسبی دارد.

مدار فرمان این موتور درب ریلی بسیار پر قدرت طراحی شده است . تمامی تنظیمات این موتور ریلی درب پارکینگ با بهره گیری از 4 عدد دکمه بر روی مدارفرمان به خوبی کار را برای یک باز و بسته شدن بدون هیچ گونه باگ و خطا جمع خواهد کرد و تمامی دستورات و تغییراتی که شما می خواهید در روند جک ریلی پارکینگ خود انجام دهید به وسیله نمایشگر ال سی دی روی دکمه برد فرمان قابل مشاهده می باشد .
این محصول دارای یک سال گارانتی معتبر میباشد.

 
 
 
موتور درب ریلی بتا 1500 کیلو

 مشخصات فنی جک ریلی بتا 1500 


عملکرد دو سرعته درب
سیستم تشخیص مانع
تنظیم سرعت باز و بسته شدن درب
بسته شدن اتوماتیک درب بر اساس زمان مشخص شده
بسته شدن سریع درب پس از وارد و یا خارج شدن اتومبیل برای حفظ امنیت 
تعیین کردن قدرت موتور بر اساس  ویژگی درب استفاده شده (ابعاد ,وزن ,تردد)