موتور ریلی بتا F500موتور ریلی بتا مدل F500


قیمت 17,100,000 تومان


 معرفی جک ریلی بتا مدل F500


شرکت بتا تولیدکننده و وارد کننده انواع سیستم های حفاظتی و امنیتی می باشد. یکی از محصولات معروف این شرکت موتور های ریلی بتا است که در دو نوع ۲۲۰ ولت و ۲۴ ولت عرضه می گردد.موتور ریلی بتا f500  یکی از این محصولات پر فروش جک درب پارکینگ شرکت بتا می باشد.
 

موتور و گیربکس جک ریلی بتا F500


جک ریلی بتا دارای ولتاژ کاری ۲۲۰ ولت است که دارای توان مصرفی ۱۵۰ وات است..از موتور ریلی بتا f500  برای دربهایی با عرض ۱۱ متر استفاده می‌شود و این جک ریلی قدرت جابجایی هر لنگه درب تا وزن ۱۶۰۰ کیلوگرم را دارا است.در موتور ریلی بتا f500 به علت اینکه باید درب های سنگینی را جابجا کند، قطعاتی از جنس فولاد به کار رفته است.
 

مدار فرمان موتور ریلی بتا


شرکت بتا برای این جک ریلی از مدار فرمان های پرقدرت و کامل خود استفاده کرده است که ویژگی هایی مانند: بسته شدن اتوماتیک درب بر اساس تایم تعریف شده،  تایم کارکرد موتور جهت باز و بسته شدن،  تعیین قدرت موتور بر اساس نوع درب ، برگشت درب در صورت برخورد با مانع ، بسته شدن سریع در پس از وارد و خارج شدن خودرو و غیره را در اختیار شما قرار می دهد‌.

همچنین تنظیمات این مدار فرمان با همان چهار دکمه روی مدار فرمان انجام پذیر می باشد و شما این تغییرات را می توانید از صفحه نمایش ال سی دی مدار فرمان مشاهده فرمایید. زمان خریداری موتور ریلی یک عدد  فتوسل ، دو عدد ریموت ۲۰۰۷ ، یک فلاشر و ۴ متر ریل همراه موتور و مدار فرمان تحویل می نماید.

 
 
موتور درب ریلی بتا 1500 کیلو

 مشخصات فنی جک ریلی بتا 1500 


عملکرد دو سرعته درب
سیستم تشخیص مانع
تنظیم سرعت باز و بسته شدن درب
بسته شدن اتوماتیک
بسته شدن سریع درب
تعیین کردن قدرت موتور بر اساس ویژگی درب (ابعاد ,وزن ,تردد)