جک ویرا 400 درب پارکینگ
 
 
 

جک پارکینگ ویرا 400

         
11،000،000 تومان
جک ویرا 400 درکشور اسپانیا طراحی شده است و یکی از برند های معروف و متخصص در تولید بهترین جک درب پارکینگ می باشد.این نوع از جک در انواع ساختمان های مسکونی،تجاری،سازمانی استفاده می شود.جک پارکینگی ویرا فارو 400 الکترومکانیک بوده است و به دلیل مقاومت و استحکام بالایی که دارد بر روی درب های پارکینگی دو لنگه که تردد زیادی دارند نصب می شود.
این محصول با ظاهر شکیل خود که از دو ترکیب رنگی نقره‌ای و خاکستری در بدنه تشکیل شده و همچنین وجود سه چراغ که در قسمت انتهای جک زیر موتور واقع شده و بسیار کاربردی است و باعث می شود در تاریکی شب شما به راحتی جک و درب را  مشاهده کنید که این امر موجب می‌شود برخوردی با درب و جک نداشته باشید، همین خصوصیات این جک مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده است.
 

قدرت و توان جک ویرا


جک ویرا فارو ۴۰۰ برای درب های لولایی دو لنگه  طراحی شده است .کورس این جک ۴۰ سانتی متر می باشد که مناسب درب هایی است که عرضه هر لنگه  دو متر است. و با موتور ۲۲۰ ولتی که دارد مناسب جابجای هر لنگه درب تا وزن ۳۵۰ و ۴۰۰ کیلوگرم است ‌.

جک ویرا 400

جنس بدنه جک ویرا فارو ۴۰۰ از آلومینیوم دو لایه است و شفت آن فولادی می باشد که موجب شده این جک بسیار مستحکم و مقاوم در برابر هر دما و تردد بالا باشد. این محصول دارای ip64 می باشد که مناسب محیط های بیرونی با هر شرایط آب و هوایی و همچنین استاندارد در مقابل گرد و غبار است.به دلیل طراحی دقیق این محصول هنگام باز و بسته شدن کاملا نرم و بی صدا بوده و روی انواع در های مسکونی، اداری، تجاری و...  نصب می گردد.

از ویژگی‌های این جک پارکینگ به حالت بیرون بازشو آن می‌توان اشاره کرد. گاهی شرایط یک ساختمان به گونه ای است که نمی‌توان لنگه درب ها را به داخل پارکینگ باز کرد و باید جک رو به بیرون درب را باز کند اما همه جک هااین قابلیت را ندارند.جک پارکینگ ویرا فارو ۴۰۰ قابلیت نصب نصب انواع قفل های برقی را برای محافظت و ایمنی بالاتر داراست و توسط ریموت جک میتوان قفل برقی را هم باز کنید .

قابلیت جابجایی هرلنگه درب  تا عرض ۲ متر
قدرت جابجایی هر لنگه درب تا وزن ۳۵۰ الی ۴۰۰ کیلوگرم
دارای موتور ۲۲۰ ولت الکترومکانیکی دارای خلاص کن آلنی
قابلیت نصب انواع قفل برقی
قابلیت باز شدن رو به بیرون و داخل دارای ip64
مجهز به برد دیجیتال است  سه سرعته دارای ۱۸+۱۲ ماه گارانتی