آیفون تصویری تابا مدل 70-5ایفون تصویری تابا مدل 70-5
 

قیمت 1,950,000 تومان


ویژگیهای آیفون تصویری TVD-5-70 تابا


آیفون تصویری تابا مدل TVD-5-70 جزو جدید ترین وبروزترین سری ایفون های تصویری تابا می باشد.ساختار ظاهری این مانیتور رنگی بسیار شیک و ساده بوده است و از مانیتور بسیار با کیفیت 7 اینچ رنگی با فناوری نور پس ضمینه بهره مند میباشد. دربازکن تصویری تابا الکترونیک مدل TVD-5-70 دارای 5 کلید تنطیمات اصلی است که در زیر مانیتور قرار دارد.

این مدل
آیفون تصویری برعکس برخی از ایفون های برند تابا الکترونیک بدون حافظه طراحی شده است . از نظر شماتیک ظاهری ، ایفون تصویری 7 اینچی تابا الکترونیک مدل TVD-5-70 ، دارای مانیتور رنگی ، طراحی بسیار شکیل و خاص و منحصر به فردی می باشد . کیفیت تصویری بالای این مانیتور دارای فناوری نور  پس زمینه می باشد ، همچنین در قسمت پایین این مانیتور ، 5 کلید اصلی قرار دارد که البته لمسی نمی باشد .

آیفون تصویری TVD-5-70یکی از مدل هایی که است که در آن شما با کمک سیستم عامل گرافیکی به راحتی می توانید به منوی اصلی دسترسی پیدا کنید و تنظیمات دستگاه خود را تغییر دهید.

به این صورت که بعد از روشن کردن دستگاه با زدن دکمه MENU که با شکل مربع 4 قسمت شده دیده میشود، هشت آیتم را در مقابل خود مشاهده می کنید که به ترتیب شامل تنظیمات، تاریخ و زمان، حذف تمامی عکس و فیلم ها، کپی کردن در کارت حافظه، ضبط اتوماتیک، ریست کردن دستگاه، تنظیم زنگ و کارت حافظه می باشند که با استفاده از دو دکمه بالا و پایین سیستم مقادیر هر کدام گزینه های نام برده را می توانید تغییر دهید.

قبل از تولید این آیفون تصویری 7 اینچ تمامی مدل های دیگر این برند ایرانی به صورت با حافظه و با مانیتور تاچ وارد بازار شده است. ساختار ظاهری این مانیتور رنگی بسیار شیک و ساده بوده است و از مانیتور بسیار با کیفیت 7 اینچ رنگی با فناوری نور پس ضمینه بهره مند میباشد.اما آیفون تصویری TVD-5-70 یک مدل اقتصادی 7 اینچ میباشد که به صورت بدون حافظه وارد بازار شده است.

هنگام استفاده از این محصول به راحتی می توانید به منو دسترسی داشته باشید و تنظیمات مورد نیاز خود را انجام دهید به طور مثال برای تنظیم میزان و شدت نور، کنتراست و رنگ تصویر می توانید به بخش تنظیمات موجود در منوی اصلی مراجعه فرمایید. زمان قطع اتوماتیک صفحه نمایش تابا 1 دقیقه و 30 ثانیه است.


 

   مشخصات فنی محصول      


     دارای صفحه نمایشگر TFT LCD 3اینچ – سیستم پال .
    زمان قطع اتوماتیک تصویر : 1 دقیقه و 30 ثانیه
    قابل اتصال حداکثر 3 مانیتور بصورت موازی در هر واحد .
    دارای کنتراست بالا و قابلیت جداسازی تصویر ( رزولوشن ) 480 * RGB *272 DOT
    قابلیت تنظیم صدای زنگ ، تصویر و نیز دارای نشان دهنده وضعیت تنظیم تصویر روی صفحه نمایش (OSD) .
    درجه حرارت کارکرد از 10- الی 55+ در جه سانتیگراد .
    حداکثر فاصله بین صفحه و مانیتور 100 متر با استفاده از سیم 0.65