ایفون تصویری تابا مدل 70-5
 

آیفون تصویری تابا مدل 70-5

 36 ماه گارانتی   7 اینچ   ارسال رایگان 


قیمت 2,400,000 تومان
 

ویژگیهای آیفون تصویری TVD-5-70 تابا


آیفون تصویری تابا مدل TVD-5-70 جزو جدید ترین وبروزترین سری ایفون های تصویری تابا می باشد.ساختار ظاهری این مانیتور رنگی بسیار شیک و ساده بوده است و از مانیتور بسیار با کیفیت 7 اینچ رنگی با فناوری نور پس ضمینه بهره مند میباشد. دربازکن تصویری تابا الکترونیک مدل TVD-5-70 دارای 5 کلید تنطیمات اصلی است که در زیر مانیتور قرار دارد.

این مدل
آیفون تصویری  برعکس برخی از ایفون های برند تابا الکترونیک بدون حافظه طراحی شده است . از نظر شماتیک ظاهری ، ایفون تصویری 7 اینچی تابا الکترونیک مدل TVD-5-70 ، دارای مانیتور رنگی ، طراحی بسیار شکیل و خاص و منحصر به فردی می باشد . کیفیت تصویری بالای این مانیتور دارای فناوری نور  پس زمینه می باشد ، همچنین در قسمت پایین این مانیتور ، 5 کلید اصلی قرار دارد که البته لمسی نمی باشد .

آیفون تصویری TVD-5-70یکی از مدل هایی که است که در آن شما با کمک سیستم عامل گرافیکی به راحتی می توانید به منوی اصلی دسترسی پیدا کنید و تنظیمات دستگاه خود را تغییر دهید.

مشخصات دکمه های تابا 5-70
 
به این صورت که بعد از روشن کردن دستگاه با زدن دکمه MENU که با شکل مربع 4 قسمت شده دیده میشود، هشت آیتم را در مقابل خود مشاهده می کنید که به ترتیب شامل تنظیمات، تاریخ و زمان، حذف تمامی عکس و فیلم ها، کپی کردن در کارت حافظه، ضبط اتوماتیک، ریست کردن دستگاه، تنظیم زنگ و کارت حافظه می باشند که با استفاده از دو دکمه بالا و پایین سیستم مقادیر هر کدام گزینه های نام برده را می توانید تغییر دهید.
 

قیمت اقتصادی تابا 70-5


شرکت تابا الکترونیک در سال‌های اخیر به منظور بهره بردن تمامی  متقاضیان خود از یک آیفون تصویری باکیفیت و با صفحه نمایش بزرگ اما قیمتی اقتصادی دست به تولید مدل تابا TVD50.70 زده است که این  مدل نه تنها از لحاظ زیبایی بسیار چشمگیر است بلکه با وجود صفحه نمایش ۷ اینچی جز محصولات اقتصادی این شرکت و مناسب برای خرید و تهیه همه نوع اقشاری می‌باشد.

قبل از تولید این مدل مانیتور ،تمامی مدل‌های ۷ اینچ برند تابا به صورت لمسی و با حافظه داخلی و انواع امکانات تولید شده است، که با این ویژگی‌ها دارای قیمت‌های بالایی هستند و همه افراد قادر به تهیه آن مدل‌ها نیستند.  بنابراین برای رفع این مشکل و برای افرادی که نیاز دارند آیفون تصویریشان صفحه نمایش بزرگ داشته باشد و در عین حال قیمت مناسب باشد و امکاناتی مانند حافظه داشتن، اینترکام و.... برایشان مهم نیست بتوانند این مدل مانیتور را تهیه کنند.


قبل از تولید این آیفون تصویری 7 اینچ تمامی مدل های دیگر این برند ایرانی به صورت با حافظه و با مانیتور تاچ وارد بازار شده است. ساختار ظاهری این مانیتور رنگی بسیار شیک و ساده بوده است و از مانیتور بسیار با کیفیت 7 اینچ رنگی با فناوری نور پس ضمینه بهره مند میباشد.اما آیفون تصویری TVD-5-70 یک مدل اقتصادی 7 اینچ میباشد که به صورت بدون حافظه وارد بازار شده است.

هنگام استفاده از این محصول به راحتی می توانید به منو دسترسی داشته باشید و تنظیمات مورد نیاز خود را انجام دهید به طور مثال برای تنظیم میزان و شدت نور، کنتراست و رنگ تصویر می توانید به بخش تنظیمات موجود در منوی اصلی مراجعه فرمایید. زمان قطع اتوماتیک صفحه نمایش تابا 1 دقیقه و 30 ثانیه است.

 
مشخصات فنی 

دارای صفحه نمایشگر TFT LCD 3اینچ – سیستم پال .
زمان قطع اتوماتیک تصویر : 1 دقیقه و 30 ثانیه
قابل اتصال حداکثر 3 مانیتور بصورت موازی در هر واحد .
دارای کنتراست بالا و قابلیت جداسازی تصویر ( رزولوشن ) 480 * RGB *272 DOT
قابلیت تنظیم صدای زنگ ، تصویر و نیز دارای نشان دهنده وضعیت تنظیم تصویر روی صفحه نمایش (OSD) .
درجه حرارت کارکرد از 10- الی 55+ در جه سانتیگراد .
حداکثر فاصله بین صفحه و مانیتور 100 متر با استفاده از سیم 0.65