بهترین مدل های آیفون تصویری تابا

بهترین آیفون تصویری تابا

بهترین مدل آیفون تصویری تابا کدام است؟


شرکت تابا الکترونیک در زمینه تولید محصولات حفاظتی و امنیتی از سال ۱۳۶۲ شروع به فعالیت کرده است. این شرکت برای ارائه و تولید محصولات با کیفیت از بهترین مهندسین و طراحان و برترین تکنولوژی روز دنیا بهره برده است، که همین امر باعث شده محصولات تابا در بین متقاضیان بسیار مورد استقبال و توجه قرار بگیرد و خیلی زود این شرکت در بین رقیبان خود جا باز کرده و وارد بازار رقابتی با شرکتهای مطرح در زمینه تولید سیستم های حفاظتی شده است. از بهترین محصولات حفاظتی این شرکت می توان جک درب پارکینگ و آیفون تصویری را نام برد.

یکی از اصلی ترین تولیدات شرکت تابا آیفون های تصویری می باشد که امروزه یکی از پرفروش ترین آیفون های ایرانی به شمار می‌رود.شما می توانید نمونه های
آیفون تصویری را در فروشگاه گذر کنترل مشاهده نمایید.این شرکت کار خود را از تولید ساده ترین آیفون تصویری با صفحه نمایش ۲.۵ اینچ بدون حافظه شروع کرد، ولی سریع با هدف  تولید آیفون های تصویری کارآمد تر و با کیفیت تر ایرادهای اولین آیفون ها را برطرف کرد و توانست محصولات پیشرفته‌تری را تولید کند.

امروز آیفون های تصویری تابا با صفحه نمایش ۳.۵ تا ۱۰ اینچ با صفحه نمایش لمسی و غیر لمسی با مدل های حافظه دار یا بدون حافظ با داشتن قابلیت های ویژه مانند اینترکام (ارتباط داخلی)،  باز کردن
جک درب پارکینگ، فراخوان آسان سنسور،  اتصال به دو پنل جدا و یا اتصال به دوربین مداربسته، مدیریت دستگاه از راه دور توسط خط تلفن شهری و موبایل تولید و در بازار توزیع می‌شود‌.

البته طی چند سال گذشته آیفون های تابا با صفحه نمایش ۳.۵ اینچ مانند مدل ۱۰۳۵ و۱۰۴۰ تابا دیگر تولید نشد و جای خود را به مدل هایی با صفحه نمایش ۴.۳ اینچ دادند .همچنین مدل ۱۹۱۰ تابا با  صفحه نمایش ۱۰ اینچ هم به علت گرانی این محصول و کمبود قطعات  دیگر تولید نمی شود. شرکت تابا آیفون های تصویری را بر اساس نیاز و بودجه مشتریان خود تولید می کند.


ارزان ترین آیفون تصویری تابا


مثلاً برای متقاضیانی که به دنبال ارزانترین آیفون تصویری هستند، که دارای کیفیت تصویری خوبی هم باشد مدل۵.۴۳ را تولید کرده است که این محصول دارای صفحه نمایشگر ۴.۳ اینچی غیر لمسی و بدون حافظه است. اما صفحه نمایش آن از تکنولوژی TFT LCD  بهره برده است که باعث می‌شود وضوح تصاویر بالا باشد و تمامی جزئیات با کیفیت نمایش داده شود این محصول در دو رنگ سفید و مشکی در بازار موجود است .

آیفون با قابلیت ویژه و قیمت مناسب


برای مشتریانی که به دنبال یک آیفون تصویری با قابلیت‌های ویژه‌ای اند اما به دنبال قیمت به صرفه می گردند آیفون تصویری ۱۰۴۳ تابا را تولید کرده است. این مدل دربازکن تصویری جز پرفروش ترین و مقرون به صرفه ترین تولیدات آیفون تصویری شرکت تابا می‌باشد. صفحه‌ نمایش این محصول ۴.۳ اینچی تمام لمسی و دارای تکنولوژی صفحه نمایش TFT LCD  با کیفیت و وضوح تصویر عالی است.

همچنین از امکانات ویژه این دستگاه می‌توان قابلیت ارتباط داخلی اینترکام بین واحدها و نگهبانی و متصل شدن به دو پنل مجزا یا یک دوربین مداربسته و همچنین دارا بودن حافظه برای ذخیره سازی۲۰۰ عدد عکس در حافظه داخلی و ضبط ۱۵ فیلم ۱۵ ثانیه و تا ۱۰۰۰ عدد عکس در حافظه خارجی آن نام برد. این محصول در رنگ سفید تولید و توزیع می شود.

در محصولات تابا اگر مشتری به دنبال صفحه نمایش بزرگتر باشد اما قیمت دستگاه هم برایش مهم باشد که هزینه زیادی را پرداخت نکند آیفون تصویری ۵.۷۰ تابا را به آنها معرفی می‌کنیم. این گوشی دارای مانیتور ۷ اینچی غیر لمسی و بدون حافظه است و در تولید این مدل از قابلیت‌های ویژه خبری نیست.اما از لحاظ قیمت کاملا مناسب افرادی است که دنبال آیفون ارزان با صفحه نمایش بزرگ می گردند.


به صرفه ترین مدل آیفون تصویری تابا با امکانات ویژه


۲ مدل ۱۰۴۳ تابا و ۱۰۷۰ تابا به ترتیب با صفحه نمایش ۴.۳ اینچی لمسی و ۷ اینچ لمسی با امکانات و قابلیت ویژه که در این مقاله راجع به آن توضیح  دادیم با امکانات ترین آیفون های تصویری و به صرفه ترین آیفون تصویری از لحاظ قیمتی می باشند.


مدل به صرفه با صفحه نمایش بزرگ


حال اگر مشتری نیاز به صفحه نمایش بزرگ با قابلیت های ویژه داشته باشد که قیمت آن مناسب بودجه او باشد  یعنی مقرون به صرفه باشد مدل ۱۰۷۰ تابا مناسب کار این افراد است. این آیفون با صفحه نمایش ۷ اینچ لمسی و دارا بودن حافظه برای ذخیره سازی عکس و امکان نصب حافظه خارجی برای ضبط فیلم و همچنین دارا بودن امکانات اینترکام، اتصال به دو پنل مجزا و یا یک دوربین مداربسته جز محصولاتی در رده نه چندان گران قیمت است.


آیفون تصویری لوکس با تمامی قابلیت ها


آیا در محصولات تابا به دنبال یک آیفون لوکس با ظاهری شکیل با تمامی امکانات هستید؟ پس سراغ مدلهای ۲۰۷۰و ۳۰۷۰ این برند بروید. هر دو این مدل‌ها دارای صفحه نمایش ۷ اینچ تمام لمسی با تکنولوژی TFT LCD هستند که باعث می‌شود شما شاهد تصاویر واضح و با کیفیت بالا باشید. این دو مدل آیفون دارای قابلیت اینترکام ،ارتباط داخلی با تمامی واحدها و یا نگهبانی است.

این در بازکن های تصویری  تابا  امکان اتصال به خط تلفن شهری( تلفن ثابت )را دارد. با این امکان شما می توانید شماره موبایل خود را در حافظه دفترچه تلفن گوشی ها ذخیره کنید و توسط اپلیکیشنی که روی موبایل خود نصب کرده اید از راه دور تصویر و  صدای مراجعه کننده  که زنگ درب شما را به صدا درآورده را مشاهده کنید و به آنها اجازه ورود بدهید.

هردو محصول دارای حافظه داخلی و امکان نصب حافظه خارجی برای ذخیره ۱۰۲۴عکس و ۵۱۲ فیلم ۱۵ثانیه می باشند.تنها تفاوت مدل ۲۰۷۰ تابا با  مدل ۳۰۷۰ آن در این است که مدل ۲۰۷۰ تابا بدون گوشی صوتی است و شبیه یک تبلت می ماند و همچنین مدل ۲۰۷۰ تابا امکان اتصال به دوربین مداربسته را ندارد.

پر فروش ترین مدل های آیفون تصویری تابا


مدل ۵.۴۳ تابا با صفحه نمایش ۴.۳ اینچ بدون حافظه و مدل ۵.۷۰ تا با صفحه نمایش ۷ اینچ بدون حافظه به علت قیمت ارزان و با کیفیت تصویری عالی جزو پرفروش ترین و ارزان ترین آیفون های تصویری تابا هستند.