قیمت جک درب پارکینگ

قیمت انواع جک درب پارکینگ در بازار


قطعا استفاده از جک درب پارکینگ برای باز و بسته کردن درب به صورت اتوماتیک بهترین روش به حساب می آید زیرا باز کردن درب به صورت دستی با هر بار پیاده شدن از ماشین در فصل گرما و سرما کار طاقت‌ فرسایی می باشد، ولی اینک بدون پیاده شدن از داخل ماشین فقط با فشردن یک دکمه درب پارکینگ برای شما به صورت اتومات باز و بسته می شود.

داشتن جک پارکینگ علاوه بر این مزیت امکان سرقت از ساختمان شما را به حداقل نیز می رساند. زیرا بارها دیده شده که  سارقین از درب پارکینگ که مجهز به جک درب نبوده به راحتی با فشار آوردن توسط یک دیلم و یا هل دادن درب توسط ماشین درب پارکینگی را به راحتی باز کرده‌اند. اما زمانی که بر روی درب پارکینگ شما جک سوار باشد مخصوصا اگر به غیر از جک از قفل برقی که پشت در هم استفاده کنید دیگر سارقین نمی توانند به راحتی به درب شما فشار وارد کنند و آن را باز کند.

قیمت جک های بازار

امروزه در بازار انواع و اقسام برند های جک درب پارکینگ موجود است یکی از نکاتی که قطعاً شما برای خرید این محصولات در نظر می گیرید قیمت  جک درب پارکینگ  می باشد .بله حتماً که این مورد در انتخاب جک پارکینگی برای شما خیلی مهم می‌باشد زیرا نسبت به برند و کیفیت کالا قیمت جک درب پارکینگ هم متغیر میباشد .هرچقدر برند جک درب و کارخانه تولید کننده آن و شرکت وارد کننده آن معتبر تر باشد و کیفیت کالا بالاتر برود قیمت جک نیز افزایش می‌یابد.

به مراتب انتخاب جک هایی که جزء برندهای معتبر نمی باشند و کیفیت معمولی دارند قیمت جک درب پارکینگ در آن ها کاهش پیدا می‌کند. علاوه بر کیفیت و برند جک اینکه درب شما تک لنگه و یا دو لنگه باشد و یا دارای وزن سنگین و عرض بالا باشد و یا تعداد تردد شما آن قدری بالا باشد که مجبور به استفاده از جک های پارکینگی هیدرولیک شوید در قیمت جک درب پارکینگ اثر میگذارد.

بهترین جک پارکینگی ایرانی


زمان خرید جک پارکینگی به دنبال بهترین جک پارکینگی با کیفیت عالی هستیم و بیشتر فکر می کنیم که برند های خارجی کیفیت مطلوب تری دارند بله قطعاً این فرضیه اشتباه نیست اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی ایران نیز وارد بازار کار شده است وبا  تولید بهترین جک پارکینگی ایرانی که دارای کیفیت عالی هستند خود را در بازار این محصولات مطرح کرده است.
 
مانند تمامی محصولات موجود در بازار جک های درب پارکینگ ایرانی هم دارای کیفیت های گوناگون می باشند و با برندهای مختلف در بازار به فروش می‌روند که متاسفانه جک های متفرقه زیادی در بازار موجود است  که باعث به دردسر افتادن خریدار می شود .

اما ما در این مقاله شما را با بهترین جک پارکینگی ایرانی آشنا می‌کنیم تا انتخاب برای شما راحت تر شود شرکت ها و کارخانه های متفاوتی در ایران دست به تولید جک پارکینگی زده اند اما قطعاً همه آنها موفق به تولید جک درب با کیفیت و استاندارد نشده اند اما امروزه بهترین جک پارکینگی ایرانی برای شرکت هایی مانند:سیماران ،میلان ،محک ،یال و...می باشند که دارای استانداردهای بالایی هستند.

قیمت جک درب پارکینگ ایتالیایی


جک های پارکینگی ایتالیایی مانند جک پارکینگی وی تو کالیپسو 400 در بین تمامی محصولات دارای شهرت و آوازه بسیاری می باشد. این محصولات به خاطر قدرت و کیفیت قطعات به کار رفته در آنها مشهور می باشند .

جک ویتو کالیپسو 400

قیمت جک درب پارکینگ ایتالیایی هم نسبت به کارخانه تولید کننده آن و اعتبار شرکت های وارد کننده متغیر است. حتی انتخاب جک پارکینگی ایتالیایی مناسب با درب و تردد شما ,به عنوان مثال زمانی که شما دارای تردد نامحدود باشید بر قیمت جک درب پارکینگ ایتالیایی تاثیر می گذارد زیرا قیمت جک هیدرولیک ایتالیایی با الکترومکانیک آن متفاوت می باشد .

در جک های درب ایتالیایی هم ما با برندهای خوب و با کیفیت و همچنین مدل های ضعیف تر روبرو هستیم که همین عامل در قیمت جک درب پارکینگ ایتالیایی می تواند موثر باشد . قیمت جک درب پارکینگ ایتالیایی از حدود 15 میلیون به بالا شروع می‌شود که البته با انتخاب هیدرولیک یا الکترومکانیک بودن آن قیمت ها قطعاً متفاوت تر می شود.


بورس جک درب پارکینگ در ایران


مانند تمامی محصولاتی که امروزه برای راحتی کار مشتری در اینترنت و انواع سایت ها به فروش می‌رود می توان گفت که بورس جک درب پارکینگ در ایران هم اینترنت و سایت های گوناگونی می باشند اما قطعاً هر سایتی برای خرید جک درب پارکینگ معتبر مانند جک میلان و قابل اعتماد نمی باشد .بهتر است قبل از خرید حتما راجع به آن سایت ها و معتبر بودن آنها اطمینان حاصل کنید و از سایت های معتبر مانند گذر کنترل خرید انجام دهید.

معمولاً خرید جک پارکینگی به صورت حضوری دارای مکان و محل خاصی نمی باشد و بیشتر از طریق همان سایتها و اینترنت خریداری می‌شوند اما در گذشته به صورت حضوری بورس جک درب پارکینگ در ایران در خیابان لاله زار بود.


جک برقی درب حیاط


جک برقی درب حیاط وسیله ای برای باز و بسته کردن اتوماتیک درب با استفاده از ریموت است که کار را برای مصرف کنندگان راحت و آسان میکند.جک برقی درب حیاط قابلیت نصب بر روی انواع درب های تک لنگه دولنگه و سبک،سنگین را داراست.
 

جک درب پارکینگ دست دوم


با توجه به این که جک درب پارکینگ کالایی نیست که کسی بخاطر مدل جدیدتر و امکانات بالاتر آن را تعویض کند و جک دیگری بخرد,تمام جک های دست دوم جک هایی هستند که عمر خود را کرده و به دلیل ازار و اذیت تعویض میشوند.بنابر این اگر به دنبال جک درب پارکینگ دست دوم هستید احتمالا چیز مناسبی که شما را اذیت نکند پیدا نمیکنید.بنابراین بهتر است بیشتر هزینه کنید و جک نو نصب کنید.