محصولات شرکت بتا  ریموت کنترل   برد کنترل   رسیور رله 

 دربازکن برقی 


 


فروش محصولات شرکت بتا صنعت ایلیا


شرکت بتا در سال ۱۳۸۰ در راستای طراحی و تولید بردهای الکترونیکی با رویکرد بومی سازی درب بازکن های تصویری و آنتن، فعالیت خود را آغاز نمود و تا سال ۱۳۸۴ به طور گسترده ادامه یافت. پس از آن همزمان با گسترش مصرف درب بازکن های اتوماتیک پارکینگی، سیستم های کنترل تردد و ریموت کنترل، توانسته است با تکیه بر توان فنی و تخصصی مهندسین کشور، محصولات منحصربفردی را در این زمینه به بازار مصرف ارایه نماید. این شرکت احترام به خواسته و نیاز مشتریان گرامی را سرلوحه امور خود دانسته و از این رو با بهره گیری از ماهرترین نیروهای متخصص و جدیدترین امکانات و تجهیزات روز، سعی در ارائه بهـتــرین خدمات ممکن به مصرف کنندگان محترم را دارد.

شرکت بتا با تکیه بر تجربیات چند ساله و دانش متخصصین خود با رویکرد کاهش هزینه تولید و استفاده از قطعات با کیفیت در زمینه طراحی و تولید برد های الکترونیکی به توانایی بومی سازی طرحها ی پیشرفته صنعتی برای سیستمهای اتوماتیک درب بازکن دست یافته است.شرکت بتا با تکیه بر تجربیات چند ساله و دانش متخصصین خود با رویکرد کاهش هزینه تولید و استفاده از قطعات با کیفیت در زمینه طراحی و تولید برد های الکترونیکی به توانایی بومی سازی طرحها ی پیشرفته صنعتی برای سیستمهای اتوماتیک درب بازکن دست یافته است.

شرکت بتا با استفاده از مهندسین مجرب در بخش تولید برنامه ها و طرح های زیربنایی، اهداف سازنده، کارآفرین و اشتغال زا را دنبال نموده و با کنترل و نظارت بر تولید و اجرای QC، محصولاتی با قابلیت اطمینان بالا به بازار عرضه می کند. این شرکت را می توان به عنوان اولین طراح و تولید کننده مرکز کنترل کرکره برقی، مرکز کنترل درب بازکن¬های اتوماتیک و مرکز کنترل اپراتور شیشه برقی در ایران نام برد.

شرکت بتا بر مبنای فکری " تعهد، تخصص و ارائه محصولات متنوع، با بهترین کیفیت خدمات پس از فروش به مشتریان محترم " اعتبار و جایگاه بسیار خوبی در مقایسه با شرکتهای دیگر در ایران، ترکیه، چین، و حتی در کشورهای اروپایی و همچنین در بین تولیدکنندگان داخلی کسب کرده است.شرکت بتا به منظور حفظ کیفیت و رضایتمندی مشتری، در همه موارد تولید و فروش، خود را مستلزم به استفاده از استانداردهای بین المللی دانسته و موفق به دریافت استانداردهای ISO 9001 و ISO10004 گردیده است.


برد کنترل کرکره برقی فول کانال بتا

برد کنترل کرکره برقی فول کانال بتا


برد کرکره فول کانال بتا برای کنترل موتور کرکره توبولار طراحی شده که قابلیت کار با ریموت هاپینگ در دو مد 1CH و 5CH را دارد.از امکانات این مرکز کنترل می توان به امکان تنظیم مدت زمان عملکرد موتور، تنظیم زمان بسته شدن اتوماتیک و امکان اتصال چشمی فتوسل و فلاشر اشاره کرد. همچنین قابلیت تغییر جهت حرکت موتور بدون نیاز به تغییر سیم بندی در این دستگاه وجود دارد.


قابلیت عملکرد دستی
ابعاد cm 15*12*6
قابلیت تنظیم مدت زمان عملکرد موتور
استفاده از دستگاه به صورت 1-CH یا 5-CH
قابلیت نصب فتوسل جهت تشخیص مانع و افزایش ایمنی
قابلیت تغییر جهت حرکت موتور بدون نیاز به تغییر سیم‌بندی
دارای زمان بسته شدن خودکار (Auto Close) و قابلیت تنظیم زمان آن
دارای مدار فلاشر و امکان تشخیص بالا یا پایین آمدن کرکره با عملکرد فلاشر
حفظ زمان عملکرد موتور، زمان Auto Close و ریموت‌های لرن شده در هنگام قطع برق


برد کرکره برقی 5 کانال بتا

برد کنترل کرکره برقی 5 کانال بتا


این دستگاه جهت کنترل موتور کرکره توبولار طراحی شده است که قابلیت کار با ریموت لرنینگ یا هاپینگ، در دو مد1CH  و 5CH را دارد.از امکانات برد کنترل کرکره برقی 5 کانال بتا می توان به قابلیت تنظیم مدت زمان عملکرد موتور، کددهی لیمیت سوییچ جهت تشخیص مانع در هنگام بسته شدن کرکره و حفظ تنظیمات انجام شده درهنگام قطع برق اشاره کرد.

تنظیم زمان عملکرد موتور
حفظ اطلاعات ریموت­های لرن شده، زمان عملکرد موتور و برنامه‌ریزی مرکز در هنگام قطع برق
قابلیت اتصال لیمیت سوئیچ الکترونیکی جهت تشخیص مانع در هنگام بسته شدن کرکره
قابلیت انتخاب عملکرد مرکز کنترل به صورت 5-CH یا 1-CH
برد کنترل کرکره برقی ساید فول کانال بتا

برد کنترل کرکره برقی ساید فول کانال بتا


این دستگاه جهت کنترل موتور کرکره ساید AC طراحی شده که قابلیت کار با ریموت لرنینگ در دو مد 1CH و 5CH را دارد.از امکانات برد کنترل کرکره برقی ساید فول کانال بتا می توان به امکان تنظیم مدت زمان عملکرد موتور، تنظیم زمان بسته شدن اتوماتیک و امکان اتصال چشمی فتوسل و فلاشر اشاره کرد. همچنین قابلیت تغییر جهت حرکت موتور بدون نیاز به تغییر سیم بندی در این دستگاه وجود دارد.


قابلیت تنظیم مدت زمان عملکرد موتور
دارای زمان بسته شدن خودکار (Auto Close) و قابلیت تنظیم زمان آن
قابلیت حفظ زمان عملکرد موتور، زمان Auto Close و ریموت‌های لرن شده در هنگام قطع برق
قابلیت اتصال مستقیم همه موتورهای ساید AC
دارای رله آزاد (NO و COM) جهت اتصال لامپ (لامپ پارکینگ)
قابلیت عملکرد دستی
قابلیت نصب فتوسل جهت تشخیص مانع و افزایش ایمنی
قابلیت تغیر جهت حرکت موتور بدون نیاز به تغیر سیم‌ بندی
دارای مدار فلاشر و امکان تشخیص بالا یا پایین آمدن کرکره با عملکرد فلاشر
استفاده از دستگاه به صورت 1-CH یا 5-CH
قابلیت کار با ریموت لرنینگ بتا تا 80 عدد
ابعاد 6*12*15 cm

 برد کرکره بتا 5 کانال ساید

برد کرکره برقی 5 کانال ساید بتا

این دستگاه جهت کنترل موتور کرکره ساید طراحی شده است که قابلیت کار با ریموت لرنینگ در دو مد 1CH و 5CH را دارد.از امکانات این دستگاه می توان به قابلیت تنظیم مدت زمان عملکرد موتور و کددهی لیمیت سوییچ جهت تشخیص مانع در هنگام بسته شدن کرکره و حفظ تنظیمات انجام شده در هنگام قطع برق اشاره کرد.


 


سه رله بتا


رسیور سه رله بتا

سه رله بتا وسیله ای کاربردی برای قطع و وصل کردن و فرمان دادن به تجهیزات الکتریکی توسط ریموت کنترل است.این رسیور دارای 3 عدد رله آزاد است که خروجی COM ، NO ، NC آن در اختیار مشتری قرار دارد و می توان از آن به عنوان یک کلید الکترونیکی جهت روشن و خاموش کردن دستگاههای مختلف مانند پمپ آب، روشنایی اماکن و ... استفاده کرد.

این رسیور، دارای کانکتور تحریک دستی است و در دو نوع لرنینگ و هاپینگ موجود است، همچنین قابلیت برنامه ریزی در 5 مد عملکردی وامکان ارتقا ظرفیت حافظه تا 600 ریموت لرنینگ و 500 ریموت هاپینگ، موجب شده این رسیور یکی از کاربردی ترین رسیورهای شرکت بتا باشد.

دارای ابعاد cm 9/5*9*3
دارای 3 رله Free Voltage
جریان خروجی هر رله 7 آمپر
قابلیت تعریف پنج مد متفاوت
قابلیت حفظ برنامه در هنگام قطع شدن برق
قابلیت برنامه­ ریزی هر رله به صورت مستقل از هم
ترمینال خروجی برای هر سه پایه NO، NC و Com رله
قابلیت برنامه ­ریزی و تعیین مد با استفاده از Dip Switch
قابلیت کار با ریموت کنترل لرنینگ تا 80 عدد (قابلیت ارتقا تا 600 عدد ریموت


 


رسیور 4 رله بتا

رسیور چهار رله بتا


چهار رله بتا دارای 4 عدد رله آزاد است که خروجی COM ، NO  و NC آن در اختیار مشتری قرار دارد و قابل برنامه ریزی در سه مد عملکرد لحظه ای  ، فشاری ، حافظه داراست.این رسیور در دو مدل لرنینگ و هاپینگ موجود است و از مهمترین ویژگی های آن قابلیت ارتقا حافظه تا 600 عدد ریموت لرنینگ و 500 عدد ریموت هاپینگ است. مزیت آن نسبت به 3 رله امکان نصب ماژول LCD، جهت حذف تکی ریموت ها است.

دارای 4 رله Free Voltage
جریان خروجی هر رله 7 آمپر
قابلیت پاک کردن ریموت­ ها به صورت تکی و یا پاک کردن ریموت گم شده از رسیور
قابلیت حفظ برنامه در هنگام قطع شدن برق
قابلیت برنامه­ ریزی و تعین مد با استفاده از Dip Switch
قابلیت برنامه­ ریزی هر رله به صورت مستقل
قابلیت تعریف سه مد متفاوت


 


رسیور قفل برقی بتا

رسیور قفل برقی بتا

این رسیور به صورت کاملا بی صدا بوده و جهت باز نمودن دربهای مدیریتی، درب واحدهای مسکونی و ... مناسب می باشد. این رسیور با ریموت لرنینگ عمل می کند و علاوه برآن امکان باز نمودن قفل با کلید کنترل دستی نیز وجود دارد. همچنین مجهز به یک تغذیه ثابت 12 ولت، جهت اتصال به لوازم جانبی است.

 


اسمارت سیموت بتا

رسیور سیمکارتی اسمارت سیموت بتا

درب بازکن سیم کارتی اسمارت سیموت بتا یک رله کنترل از راه دور می باشد که می توان آن را از هر جای دنیا با تلفن همراه کنترل کرد.این رسیور قابل استفاده با همه اپراتورهای تلفن همراه از قبیل ایرانسل، همراه اول، تالیا و رایتل می باشد و دارای دو رله آزاد است که خروجی COM ، NO و NC آن در اختیار مشتری قرار دارد و می توان از آنها به عنوان یک کلید الکترونیکی جهت روشن و خاموش کردن دستگاههای مختلف مانند پمپ آب، روشنایی اماکن و ... از هر جای ایران استفاده کرد. همچنین قابلیت اتصال به درب پارکینگ، کرکره برقی و اپراتور درب شیشه ای را نیز دارد.

همچنین کاربر می تواند مدت زمان عملکرد هر دو رله را متناسب با کاربرد خود برنامه ریزی کند. برای انجام این کار ابتدا یک شماره موبایل به عنوان مدیر دستگاه تعریف می گردد و سپس مدیر می تواند با ارسال کدهای دستوری که در برگه راهنمای این محصول نوشته شده است تمامی تنظیمات را به وسیله پیامک انجام دهد. همچنین مدیر می تواند با ارسال کد دستوری خاص از عملکرد اسمارت سیموت در ساعت های مختلف گزارشی تهیه نماید. برای کار با این دستگاه می توان از نرم افزار سیموت بتا که این شرکت برای ماژول سیم کارتی خود ارائه کرده است هم استفاده نمود.

دارای ۲۵۰ حافظه جهت نگه داری شماره تلفن
قابلیت کد دهی ۲۵۰ ریموت لرنینگ بتا (انواع ریموت بتا: ۲۰۰۷، ۲۰۱۳ ، ۲۰۱۴ و ۲۰۱۶)
دارای تقویم میلادی و شمسی با احتساب سال­ های کبیسه
باز کردن درب با شماره‌گیری از طریق تماس تلفنی، فقط و فقط با یک Missed Call
نصب آسان‌ بر روی تمامی درب ­های اتوماتیک، درب پارکینگ، کرکره برقی، قفل برقی و …
دارای رله دوم با امکان تنظیم زمان، جهت اتصال به وسایل جانبی (۰–۹۹۹ ثانیه یا ON / OFF)
ارسال گزارش از وضعیت عملکرد رله ۲ به کاربر (روشن و خاموش)
ارسال گزارش استفاده از ریموت کنترل به مدیر سیستم
قابلیت کار با اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و تالیا

امکان ارسال گزارش به همراه تاریخ و ساعت دقیق عملیات صورت گرفته
امکان تنظیم ساعت و تاریخ دستگاه تنها با ارسال یک پیامک
امکان کنترل هر دو رله دستگاه با استفاده از ریموت کنترل یا سیم کارت
امکان برقراری ارتباط با رسیور درب بازکن از تمام نقاط دنیا
امکان حذف افراد در صورت نقل‌ مکان از مجتمع
محدود کردن دسترسی افراد (بدحساب) با حذف شماره تلفن‌ها و ریموت­ آن‌ها در کمتر از چند ثانیه
دارای نرم افزار موبایل (اندروید و ios) برای کنترل هرچه راحت تر درب بازکن سیموت بتا


 


ریموت بتا

ریموت بتا

ریموت بتا 207 لرنینگ کد مورد استفاده جهت ریموت جک و ریموت کرکره.این نوع از ریموت کنترل ها از آی سی EV1527 یا RT1527 یا FP1527 به عنوان اینکودر در مدار فرستنده بهره می برند.مدل ریموت کنترل مانند ریموت بنز می باشدکه بسیار خاص است به دلیل داشتن 5 دکمه که می توان از آن در موارد مانند درب شیشه ای که دارای پنج حالت می باشد استفاده نمود. تولید سال2013به همین نام هم می نامند.در مرحله آخر باید یکی از دکمه های روی ریموت خریداری شده را فشرد.

لازم به ذکر است جهت خام نمودن ریموت لرنینگ کد میتوانید با چند ثانیه نگه داشتن دکمه LEARN برد اصلی این کار را انجام دهید. البته در این حالت کد تمام ریموتهای متصل به برد پاک میشود و نیاز به کد دادن دوباره ریموتهای مجاز میباشد.به طور مختصر و مفید می توان گفت ریموت بتا کنترل به وسیله ای کوچک و قابل حمل می گویند که توسط آن می توان کنترل هرگونه چیزی را از راه دور به دست گرفت. به وسایل اطرافتان نگاهی بیندازید. وسایلی مانند کنترل تلویزیون، سوییچ ماشین، ریموت درب پارکینگ ، کنترل ضبط ماشین، کنترل پنکه های برقی و چیزهای دیگری که در طی روز ده ها بار با آنها سروکار داریم. در دنیای امروز علم و تکنولوژی به قدری پیشرفت کرده است که ریموت کنترل را برای کارهای بسیار پیش پا افتاده ای هم استفاده می کنند

.نکته ی مهمی که اینجا مطرح می شود این است که فرکانس فرستنده ریموت بتا و گیرنده رسیور بتا باید یکسان باشد تا فرایند دریافت و ارسال سیگنال ها و اطلاعات قابل انجام باشند. در اکثر ریموت کنترل هایی که در زمینه های مختلف استفاده می شوند فرکانسی که در آن به کار برده می شود معمولاً دارای مقدارهای ۸۶۸ ، ۴۳۳ و ۳۱۵ مگاهرتز می باشد که این فرکانس ها با توجه به قدرت ریموت و کارایی آن مورد استفاده قرار می گیرد.

از مهمترین محصولات این شرکت انواع راهبند اتوماتیک است که شامل راهبند بتا و جک بتا می گردد، جک بازویی بتا می تواند درب هایی تا وزن 350 کیلوگرم را به حرکت در آورد، درب ریلی بتا هم تا وزن 1500 کیلوگرم را پوشش می دهد. راهبند های بتا که طولی بین 4 تا 6 متر دارند، می توانند انواع ساده، تاشوی 90 یا 180 درجه و یا تلسکوپی داشته باشند تا برای ورودی های گوناگون مورد استفاده قرار گیرند.

انواع دوربین های این مجموعه هم در گروه دوربین های مداربسته IP بتا و دوربین مداربسته AHD بتا قرار می گیرند، این دوربین ها می توانند رزولوشنی تا 3 مگاپیکسل و دید در شبی تا حداکثر 120 متر داشته باشند.یکی از تعهدات شرکت بتا این است که خواسته و نیازهای مشتریان را در اولویت کار خود قرار می دهد. به همین دلیل برای تولید و عرضه محصولات خود متخصصین مجرب و کارآمد را به خدمت گرفته و سعی در تولید جدیدترین امکانات و تجهیزات روز را دارد.

شرکت بتا بر مبنای فکری تعهد، تخصص و ارائه محصولات متنوع، با بهترین کیفیت خدمات پس از فروش به مشتریان محترم اعتبار و جایگاه بسیار خوبی در مقایسه با شرکتهای دیگر در ایران، ترکیه، چین، و حتی در کشورهای اروپایی و همچنین در بین تولیدکنندگان داخلی کسب کرده است.این شرکت را می توان به عنوان اولین طراح و تولید کننده مرکز کنترل کرکره برقی، مرکز کنترل درب بازکن­های اتوماتیک و مرکز کنترل اپراتور شیشه برقی در ایران نام برد.

شرکت بتا در حال حاضر در سومین دهه فعالیت خود در این زمینه می باشد و لازم به ذکر است که بیش از 60% از مصرف کنندگان ریموت کنترل در ایران از ریموت کنترل های بتا استفاده می کنند. شرکت بتا در زمینه درب باز کن اتوماتیک بازویی،  اپراتور شیشه برقی، راهبند اتوماتیک،  مرکز کنترل درب های اتوماتیک بازویی، مرکز کنترل درب های اتوماتیک ریلی، مرکز کنترل کرکره برقی، رسیور های صنعتی، دوربین مداربسته تحت شبکه IP، دوربین مداربسته AHD، دستگاه های تلفن کننده سیم کارتی و ... فعالیت دارد.

پر مصرف ترین نوع ریموتهای جک پارکینگی از نوع لرنینگ می باشد که بتا مدلهای متنوعی از ریموتهای لرنینگ عرضه نموده تا تنوعی در ظاهر محصولاتش ارایه نماید. مدلهای 2007، 2013، 2014، 2017 و 2018 از جمله ریموت درب پارکینگی این شرکت است.تا سالهاست در عرضه انواع ریموت و رسیور فعال بوده است. پر فروش ترین مدل شرکت بتا تا کنون مدل رسیور سه رله بوده که سه خروجی در حالات مختلف را در اختیار کاربر قرار می دهد،اتصال یک دستگاه رسیور صنعتی به مدار فرمان درب اتوماتیک و استفاده از ریموت کنترل های سازگار با رسیور متصل شده
استفاده از ریموت کنترل فابریک محدودیت هایی نظیر قیمت گرانتر و محدودیت مدار فرمان برای تعریف ریموت های جدید را دارد.

شرکت بتا انواع مختلفی از تجهیزات کنترل کرکره برقی مانند مدار کنترل بتا و مدار کنترل 5 کانال بتا و مدار 5 کانال بتا و مدار فول بتا و مدار کنترل فول بتا ارائه کرده که تمامی نیازهای این صنعت را بخوبی پوشش می دهند. مدار کنترل فول بتا برای موتورهای تیوبلار طراحی شده که عموما برای پارکینگ و مکانهایی که نیاز به کرکره ضد برخورد دارند کاربرد دارد. این مدار به فول کانال معروف هست و می‏توانید به آن فلاشر و چشمی نصب کنید.ریموت لرنینگ کد داده شده روی این دستگاه، بسته به نیاز مشتری، در دو مد 1CH ویا 5CH کار می کند. امکان تنظیم زمان بسته شدن اتوماتیک، نصب فلاشر و چشمی فتوسل که مورد تقاضای اکثر مشتریان است در این دستگاه وجود دارد، همچنین علاوه بر چشمی فتوسل، می توان از لیمیت سوییچ، جهت تشخیص مانع استفاده کرد.

پ کاربرد ترین آنها باید افزود که مدار کرکره برقی بتا است این مدار در مدل های معمولی و فول وجود دارد که این مدار در مدل های معمولی و فول وجود دارد که مدل معمولی آن برای مغازه ها و فروشگاه ها می باشد.