محصولات شرکت بتا  ریموت کنترل   برد کنترل   رسیور رله 

 دربازکن برقی 


 


فروش محصولات شرکت بتا صنعت ایلیا


شرکت بتا در سال ۱۳۸۰ در راستای طراحی و تولید بردهای الکترونیکی با رویکرد بومی سازی درب بازکن های تصویری و آنتن، فعالیت خود را آغاز نمود و تا سال ۱۳۸۴ به طور گسترده ادامه یافت. پس از آن همزمان با گسترش مصرف درب بازکن های اتوماتیک پارکینگی، سیستم های کنترل تردد و ریموت کنترل، توانسته است با تکیه بر توان فنی و تخصصی مهندسین کشور، محصولات منحصربفردی را در این زمینه به بازار مصرف ارایه نماید. این شرکت احترام به خواسته و نیاز مشتریان گرامی را سرلوحه امور خود دانسته و از این رو با بهره گیری از ماهرترین نیروهای متخصص و جدیدترین امکانات و تجهیزات روز، سعی در ارائه بهـتــرین خدمات ممکن به مصرف کنندگان محترم را دارد.

شرکت بتا با تکیه بر تجربیات چند ساله و دانش متخصصین خود با رویکرد کاهش هزینه تولید و استفاده از قطعات با کیفیت در زمینه طراحی و تولید برد های الکترونیکی به توانایی بومی سازی طرحها ی پیشرفته صنعتی برای سیستمهای اتوماتیک درب بازکن دست یافته است.شرکت بتا با تکیه بر تجربیات چند ساله و دانش متخصصین خود با رویکرد کاهش هزینه تولید و استفاده از قطعات با کیفیت در زمینه طراحی و تولید برد های الکترونیکی به توانایی بومی سازی طرحها ی پیشرفته صنعتی برای سیستمهای اتوماتیک درب بازکن دست یافته است.

شرکت بتا با استفاده از مهندسین مجرب در بخش تولید برنامه ها و طرح های زیربنایی، اهداف سازنده، کارآفرین و اشتغال زا را دنبال نموده و با کنترل و نظارت بر تولید و اجرای QC، محصولاتی با قابلیت اطمینان بالا به بازار عرضه می کند. این شرکت را می توان به عنوان اولین طراح و تولید کننده مرکز کنترل کرکره برقی، مرکز کنترل درب بازکن¬های اتوماتیک و مرکز کنترل اپراتور شیشه برقی در ایران نام برد.

شرکت بتا بر مبنای فکری " تعهد، تخصص و ارائه محصولات متنوع، با بهترین کیفیت خدمات پس از فروش به مشتریان محترم " اعتبار و جایگاه بسیار خوبی در مقایسه با شرکتهای دیگر در ایران، ترکیه، چین، و حتی در کشورهای اروپایی و همچنین در بین تولیدکنندگان داخلی کسب کرده است.شرکت بتا به منظور حفظ کیفیت و رضایتمندی مشتری، در همه موارد تولید و فروش، خود را مستلزم به استفاده از استانداردهای بین المللی دانسته و موفق به دریافت استانداردهای ISO 9001 و ISO10004 گردیده است.


برد کنترل کرکره برقی فول کانال بتا

برد کنترل کرکره برقی فول کانال بتا


برد کرکره فول کانال بتا برای کنترل موتور کرکره توبولار طراحی شده که قابلیت کار با ریموت هاپینگ در دو مد 1CH و 5CH را دارد.از امکانات این مرکز کنترل می توان به امکان تنظیم مدت زمان عملکرد موتور، تنظیم زمان بسته شدن اتوماتیک و امکان اتصال چشمی فتوسل و فلاشر اشاره کرد. همچنین قابلیت تغییر جهت حرکت موتور بدون نیاز به تغییر سیم بندی در این دستگاه وجود دارد.


قابلیت عملکرد دستی
ابعاد cm 15*12*6
قابلیت تنظیم مدت زمان عملکرد موتور
استفاده از دستگاه به صورت 1-CH یا 5-CH
قابلیت نصب فتوسل جهت تشخیص مانع و افزایش ایمنی
قابلیت تغییر جهت حرکت موتور بدون نیاز به تغییر سیم‌بندی
دارای زمان بسته شدن خودکار (Auto Close) و قابلیت تنظیم زمان آن
دارای مدار فلاشر و امکان تشخیص بالا یا پایین آمدن کرکره با عملکرد فلاشر
حفظ زمان عملکرد موتور، زمان Auto Close و ریموت‌های لرن شده در هنگام قطع برق


برد کرکره برقی 5 کانال بتا

برد کنترل کرکره برقی 5 کانال بتا


این دستگاه جهت کنترل موتور کرکره توبولار طراحی شده است که قابلیت کار با ریموت لرنینگ یا هاپینگ، در دو مد1CH  و 5CH را دارد.از امکانات برد کنترل کرکره برقی 5 کانال بتا می توان به قابلیت تنظیم مدت زمان عملکرد موتور، کددهی لیمیت سوییچ جهت تشخیص مانع در هنگام بسته شدن کرکره و حفظ تنظیمات انجام شده درهنگام قطع برق اشاره کرد.

تنظیم زمان عملکرد موتور
حفظ اطلاعات ریموت­های لرن شده، زمان عملکرد موتور و برنامه‌ریزی مرکز در هنگام قطع برق
قابلیت اتصال لیمیت سوئیچ الکترونیکی جهت تشخیص مانع در هنگام بسته شدن کرکره
قابلیت انتخاب عملکرد مرکز کنترل به صورت 5-CH یا 1-CH
برد کنترل کرکره برقی ساید فول کانال بتا

برد کنترل کرکره برقی ساید فول کانال بتا


این دستگاه جهت کنترل موتور کرکره ساید AC طراحی شده که قابلیت کار با ریموت لرنینگ در دو مد 1CH و 5CH را دارد.از امکانات برد کنترل کرکره برقی ساید فول کانال بتا می توان به امکان تنظیم مدت زمان عملکرد موتور، تنظیم زمان بسته شدن اتوماتیک و امکان اتصال چشمی فتوسل و فلاشر اشاره کرد. همچنین قابلیت تغییر جهت حرکت موتور بدون نیاز به تغییر سیم بندی در این دستگاه وجود دارد.


قابلیت تنظیم مدت زمان عملکرد موتور
دارای زمان بسته شدن خودکار (Auto Close) و قابلیت تنظیم زمان آن
قابلیت حفظ زمان عملکرد موتور، زمان Auto Close و ریموت‌های لرن شده در هنگام قطع برق
قابلیت اتصال مستقیم همه موتورهای ساید AC
دارای رله آزاد (NO و COM) جهت اتصال لامپ (لامپ پارکینگ)
قابلیت عملکرد دستی
قابلیت نصب فتوسل جهت تشخیص مانع و افزایش ایمنی
قابلیت تغیر جهت حرکت موتور بدون نیاز به تغیر سیم‌ بندی
دارای مدار فلاشر و امکان تشخیص بالا یا پایین آمدن کرکره با عملکرد فلاشر
استفاده از دستگاه به صورت 1-CH یا 5-CH
قابلیت کار با ریموت لرنینگ بتا تا 80 عدد
ابعاد 6*12*15 cm

 برد کرکره بتا 5 کانال ساید

برد کرکره برقی 5 کانال ساید بتا

این دستگاه جهت کنترل موتور کرکره ساید طراحی شده است که قابلیت کار با ریموت لرنینگ در دو مد 1CH و 5CH را دارد.از امکانات این دستگاه می توان به قابلیت تنظیم مدت زمان عملکرد موتور و کددهی لیمیت سوییچ جهت تشخیص مانع در هنگام بسته شدن کرکره و حفظ تنظیمات انجام شده در هنگام قطع برق اشاره کرد.


 


سه رله بتا


رسیور سه رله بتا

سه رله بتا وسیله ای کاربردی برای قطع و وصل کردن و فرمان دادن به تجهیزات الکتریکی توسط ریموت کنترل است.این رسیور دارای 3 عدد رله آزاد است که خروجی COM ، NO ، NC آن در اختیار مشتری قرار دارد و می توان از آن به عنوان یک کلید الکترونیکی جهت روشن و خاموش کردن دستگاههای مختلف مانند پمپ آب، روشنایی اماکن و ... استفاده کرد.

این رسیور، دارای کانکتور تحریک دستی است و در دو نوع لرنینگ و هاپینگ موجود است، همچنین قابلیت برنامه ریزی در 5 مد عملکردی وامکان ارتقا ظرفیت حافظه تا 600 ریموت لرنینگ و 500 ریموت هاپینگ، موجب شده این رسیور یکی از کاربردی ترین رسیورهای شرکت بتا باشد.

دارای ابعاد cm 9/5*9*3
دارای 3 رله Free Voltage
جریان خروجی هر رله 7 آمپر
قابلیت تعریف پنج مد متفاوت
قابلیت حفظ برنامه در هنگام قطع شدن برق
قابلیت برنامه­ ریزی هر رله به صورت مستقل از هم
ترمینال خروجی برای هر سه پایه NO، NC و Com رله
قابلیت برنامه ­ریزی و تعیین مد با استفاده از Dip Switch
قابلیت کار با ریموت کنترل لرنینگ تا 80 عدد (قابلیت ارتقا تا 600 عدد ریموت


 


رسیور 4 رله بتا

رسیور چهار رله بتا


چهار رله بتا دارای 4 عدد رله آزاد است که خروجی COM ، NO  و NC آن در اختیار مشتری قرار دارد و قابل برنامه ریزی در سه مد عملکرد لحظه ای  ، فشاری ، حافظه داراست.این رسیور در دو مدل لرنینگ و هاپینگ موجود است و از مهمترین ویژگی های آن قابلیت ارتقا حافظه تا 600 عدد ریموت لرنینگ و 500 عدد ریموت هاپینگ است. مزیت آن نسبت به 3 رله امکان نصب ماژول LCD، جهت حذف تکی ریموت ها است.

دارای 4 رله Free Voltage
جریان خروجی هر رله 7 آمپر
قابلیت پاک کردن ریموت­ ها به صورت تکی و یا پاک کردن ریموت گم شده از رسیور
قابلیت حفظ برنامه در هنگام قطع شدن برق
قابلیت برنامه­ ریزی و تعین مد با استفاده از Dip Switch
قابلیت برنامه­ ریزی هر رله به صورت مستقل
قابلیت تعریف سه مد متفاوت


 


رسیور قفل برقی بتا

رسیور قفل برقی بتا

این رسیور به صورت کاملا بی صدا بوده و جهت باز نمودن دربهای مدیریتی، درب واحدهای مسکونی و ... مناسب می باشد. این رسیور با ریموت لرنینگ عمل می کند و علاوه برآن امکان باز نمودن قفل با کلید کنترل دستی نیز وجود دارد. همچنین مجهز به یک تغذیه ثابت 12 ولت، جهت اتصال به لوازم جانبی است.

 


 

ریموت بتا

ریموت بتا

ریموت بتا 207 لرنینگ کد مورد استفاده جهت ریموت جک و ریموت کرکره.این نوع از ریموت کنترل ها از آی سی EV1527 یا RT1527 یا FP1527 به عنوان اینکودر در مدار فرستنده بهره می برند.مدل ریموت کنترل مانند ریموت بنز می باشدکه بسیار خاص است به دلیل داشتن 5 دکمه که می توان از آن در موارد مانند درب شیشه ای که دارای پنج حالت می باشد استفاده نمود. تولید سال2013به همین نام هم می نامند.در مرحله آخر باید یکی از دکمه های روی ریموت خریداری شده را فشرد.

لازم به ذکر است جهت خام نمودن ریموت لرنینگ کد میتوانید با چند ثانیه نگه داشتن دکمه LEARN برد اصلی این کار را انجام دهید. البته در این حالت کد تمام ریموتهای متصل به برد پاک میشود و نیاز به کد دادن دوباره ریموتهای مجاز میباشد.به طور مختصر و مفید می توان گفت ریموت بتا کنترل به وسیله ای کوچک و قابل حمل می گویند که توسط آن می توان کنترل هرگونه چیزی را از راه دور به دست گرفت. به وسایل اطرافتان نگاهی بیندازید. وسایلی مانند کنترل تلویزیون، سوییچ ماشین، ریموت درب پارکینگ ، کنترل ضبط ماشین، کنترل پنکه های برقی و چیزهای دیگری که در طی روز ده ها بار با آنها سروکار داریم. در دنیای امروز علم و تکنولوژی به قدری پیشرفت کرده است که ریموت کنترل را برای کارهای بسیار پیش پا افتاده ای هم استفاده می کنند

.نکته ی مهمی که اینجا مطرح می شود این است که فرکانس فرستنده ریموت بتا و گیرنده رسیور بتا باید یکسان باشد تا فرایند دریافت و ارسال سیگنال ها و اطلاعات قابل انجام باشند. در اکثر ریموت کنترل هایی که در زمینه های مختلف استفاده می شوند فرکانسی که در آن به کار برده می شود معمولاً دارای مقدارهای ۸۶۸ ، ۴۳۳ و ۳۱۵ مگاهرتز می باشد که این فرکانس ها با توجه به قدرت ریموت و کارایی آن مورد استفاده قرار می گیرد.