UPS 
یو پی اس

 

فروش انواع دستگاه های یو پی اس دوربین مداربسته (برق اضطراری)
 


 
ups چیست
جهت سفارش و اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید


 

UPS (یو پی اس) چیست؟ و چه کاربردی دارد؟


یو پی اس وسیله ای است که به کمک آن میتوان در هنگام قطع برق شهر دستگاه های الکترونیکی را روشن نگه داشت و همچنان از آنها استفاده کرد.به عبارت دیگر  UPS    به عنوان منبع توان بدون وقفه با  استفاده از انرژی ذخیره شده در باتری  ، برق مورد نیاز تجهیزات مصرف کننده را تامین می نماید.این سیستم بین برق شهر و دستگاه مصرف کننده قرار گرفته علاوه بر تثبیت و تنظیم برق شبکه مانع از نفوذ نویز و اختلالات شبکه به تجهیزات حساس مصرف کننده می گردد.یو پی اس  عموما در مجاورت رایانه و دیگر وسایل برقی قرار گرفته و در صورت بروز اختلال در ولتاژ ورودی برق شهری و یا قطعی کامل ، شرایط لازم برای ادامه‌ی روند دستگاه را برقرار می‌سازد.

Ups  ها به گونه ای طراحی شده اند که همواره دو منبع انرژی وجود داشته باشد. یکی منبع انرژی اولیه (برق شهر) ودیگری منبعی که در صورت قطع منبع اول وارد مدارمیشود و به آن منبع ثانویه (باتری) گفته میشود.

بسته به نوع یو پی اس گاهی اوقات سوییچی برای کنترل اینکه کدامیک از منابع نیرو درهرلحظه مورد استفاده قرارمیگیرند تعبیه شده است.این سوییچ به محض اینکه متوجه شود که منبع اولیه قطع شده است ازحالت اولیه به حالت ثانویه تغییرمیکند وزمانیکه منبع اولیه مجدداً وصل شد از حالت ثانویه به حالت اولیه بازمیگردد.البته برق شهر، متناوب است و تجهیزات شما ازبرق متناوب استفاده میکند اگرچه تمامی باتریها برق مستقیم تولید می کنند.بنابراین قسمتی از یوپی اس به نام شارژر عمل تبدیل انرژی متناوب به مستقیم جهت شارژ باتری ها را بر عهده دارد .

 

انواع دستگاه UPS


یو پی اس آنلاین

اگر قصد شما از خرید منبع تغذیه بی وقفه علاوه بر تامین برق بی‌وقفه ، دریافت توان خروجی مناسب هم هست ، نوع آنلاین می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای شما باشد. در انواع آنلاین علاوه بر شارژ باتری و تامین بی وقفه‌ی برق ، بخش اینورتر در هر زمان فعال بوده و توان خروجی را فراهم می‌سازد. به طور جزئی تر جریان برق شهری توسط یک رکتیفایر به جریان مستقیم تبدیل می‌شود. سپس توسط بخش اینورتر به جریان متناوب تبدیل شده و آماده‌ی ورود به دستگاه مصرف کننده می‌شود.

این کار به این خاطر انجام می‌شود تا حفاظت بیشتری از دستگاه مصرف کننده از لحاظ ولتاژ ورودی صورت گیرد.یوپی‌اس‌های "Online" که در استاندارد با علامت اختصاری (VFI) از آنها یاد می‌شود. یوپی‌اس‌هایی هستند که حتی در شرایط نرمال و حضور برق شهر هم مصرف‌کننده آنها صرفاً از طریق اینورتر تأمین و تغذیه می‌شود و تنها در شرایط خرابی و خطا در هریک از مبدل‌های دستگاه، مسیر Bypass برای مدت محدودی (رفع عیب و برگشت دستگاه به سرویس) عهده دار تأمین تغذیه بار می‌شود.یو پی اس آفلاین

یو پی اس آفلاین یک نوع از یو پی اس می باشد که دارای یک دستگاه مصرف کننده می باشد که به شکل مستقیم با برق شهری متصل است و زمانی که شما دچار قطعی برق شوید این دستگاه فعال خواهد شد.

در شرایط  این چنینی دستگاه مصرف کننده برق  این امکان را دارد تا از دستگاه یو پی اس تغذیه لازمی را که نیز دارد تهیه کرده و مجدد منبع برق مورد نیاز شما را تامین نماید و اگر کسب و کار شما به گونه ای می باشد که با قطعی برق ممکن است اطلاعات بسیار مهمی را از دست دهید خرید یو پی اس از هر نوع که می خواهد برایتان لازم و ضروری است.

دستگاه یو پی اس آفلاین قدرت حفاظتی بالایی دارد و خروجی آن از طریق فیلترهایی به نام های EMI / RFI ساخته شده اند که این قابلیت را دارند تا بار حفاظت از سنسورها و گذرگاه ها را که توسط ولتاژ پیک به مقادیر از پیش تعریف شده مشخص شده است را فراهم کند.


سیستم Line – Interactive 

این نوع یو پی اس شامل دستگاههایی می شود که در آنها سعی شده با اضافه کردن سیستم تنظیم ولتاژ در مسیر By pass عملکرد بهتری نسبت به سری Off-line ارائه شود . دو نوع از متداولترین سیستمهای این رده یو پی اس مجهز به ترانس Buck/Boost وترانس ferrorvesonat می باشد. مشابه مدلهای Off-Line یو پی اس مدل Line-Interactive بار خود را از طریق مسیر Bypass تغذیه می کند وبراثر هر حادثه ای که سبب قطع برق شهر شود آن رابه اینورتر انتقال می دهد.
ups bms

دستگاه پو پی اس 12 ولت دوربین مداربسته مدل BMS
 


مشخصات ups 10امپر

مشخصات 30امپر UPS

 

بدون نصب سیستم UPS ، خرابی یا قطع برق باعث از بین رفتن قدرت سیستم دوربین مداربسته می شود و باعث می شود دوربین ها از کار بیفتند. یک سیستم UPS با تأمین برق به طور مداوم از مسدود شدن جریان برق و نگه داشتن برق در یک سطح پایدار در هنگام قطع برق یا سنسور برق می تواند جلوی قطع دوربین ها را بکیرد.

برای 4 دوربین مداربسته و دستگاه DVR دی وی آر و تجهیزات جانبی آن مانند منبع تغذیه شما معمولا به حدود 50 وات توان نیاز خواهید داشت. برای تامین این توان حداقل باید از یک UPS یو پی اس با توان 600VA استفاده کنید.

برای هشت دوربین مداربسته و دستگاه DVR دی وی آر و تجهیزات جانبی باید حداقل از یک UPS یو پی اس با توان 1000VA استفاده کنید.برای 16 دوربین مدار بسته و دستگاه DVR دی وی آر و تجهیزات جانبی باید حداقل از یک UPS با توان 1000VA استفاده کنید.

یو پی اس دوربین مدار بسته از جمله محبوب ترین لوازم الکتریکی جانبی به حساب میاید و در همه جا کاربرد دارند. از آن جمله میتوان به دوربین های امنیتی و دوربینهای مدار بسته اشاره کرد. از آنجا که اغلب یو پی اس ها برای دوربین از باتری 12 ولت استفاده میکنند، بین 1 تا 4 ساعت امکان برق دهی به دوربینها وجود دارد. دوربین ها و سیستم دی وی آر مربوطه معمولا برق با کیفیت خیلی بالا لازم ندارند و ضمن اینکه خود دی وی آر (DVR) ها یک استابلازر درونی دارند.

مهمترین مزیت سیستم یو پی اس دوربین مداربسته تاییدیه اداره اماکن, عدم نیاز به خرید آداپتور برای دوربین ها و DVR و همچنین هزینه بسیار پایین خرید خود ups می باشد. ups 12 ولت دارای پاور داخلی 15 آمپر و باطری داخلی برای یک ساعت کار در نبود برق با قابلیت نصب باطری خارجی تا 65 آمپر جهت زمان بیشتر دارای خروجی USB جهت شارژ موبایل یا اتصال مودم ، دارای 2 خروجی محافظت شده توسط فیوز برای پشتیبانی از حداکثر 10 دوربین و dvr

مزیت استفاده از یو پی اس برای دوربینهای امنیتی داخل منازل این است که این یو پی اس ها را میتوان برای دیگر وسایل الکتریکی نیز استفاده کرد. در مورد دوربینهای مانیتورینگ و کنترلی فروشگاه ها و سایت های کارخانجات نیز یو پی اس از همین مقدار اهمیت برخوردار است.


مزایای استفاده از سیستم  یو پی اس


دستگاه یو پی اس  دارای فیلترهای الکترونیکی بوده که باعث حذف نویزها و نوسانات برق شهری می شود و محافظت از مصرف کننده ها را در برابر رعد و برق و ولتاژ بالا بعهده دارد و جریان برق یکنواختی با شکل موج ثابت به مصرف کننده ارسال می کند.هر چه INVERTER  یک دستگاه یوپی اس قویتر باشد توان و قدرت یو پی اس بیشتر می شود. به عبارت دیگر   می توان تعداد و توان تجهیزات بیشتری را پشتیبانی نمود از طرفی هرچه باتری های به کاررفته در یوپی اس از ظرفیت بالاتری برخوردار باشند ، زمان برق دهی در هنگام قطعی برق شهر بالاتر خواهد رفت .

هر چه INVERTER  یک دستگاه یوپی اس قویتر باشد توان و قدرت یو پی اس بیشتر می شود. به عبارت دیگر   می توان تعداد و توان تجهیزات بیشتری را پشتیبانی نمود از طرفی هرچه باتری های به کاررفته در یوپی اس از ظرفیت بالاتری برخوردار باشند ، زمان برق دهی در هنگام قطعی برق شهر بالاتر خواهد رفت . UPS های مختلف دارای ویژگی های گوناگونی مانند آلارم های هشدار به هنگام بروز خطا یا اضافه بار ، نرم افزارکنترل کامپیوتر به منظور ذخیره کردن اطلاعات و خاموش کردن کامپیوتر و امکانات دیگر می باشند.

اجزای UPS:


رکتیفایر(یکسو کننده):

رکتیفایر ups
 
به طور ساده می‌توان گفت که یک رکتیفایر در دستگاه منبع برق اضطراری وظیفه دارد تا جریان متناوب را به جریان مستقیم تبدیل کند.هنگامی که عرضه از منبع برق (A.C) وجود دارد، UPS شروع به شارژ کردن باتری به شکل  D.C.  می نماید. این تبدیل A.C به D.C توسط اجزای اصلی یک یکسو کننده (Rectifier)، دیود و خازن انجام می شود.دیود دستگاه اصلی برای تبدیل A.C به D.C است، و خازن برای فیلتر کردن هارمونیک A.C در عرضه D.C استفاده می شود.


اینورتر(Inverter)

انرژی ذخیره شده در باتری بصورت D.C است بنابراین، برای تبدیل انرژی ذخیره شده دوباره به A.C (فرم عرضه)، یک دستگاه به نام Inverter مورد استفاده قرار می گیرد. اینورتر در تناقض با یک یکسوساز(رکتیفایر) کار می کند.این سیستم جریان را از باتری دریافت کرده و آن را به تغذیه‌ی AC تبدیل کرده و دستگاه‌های AC را تغذیه می‌کند.در داخل آن کنترلر شارژ وجود ندارد، پس نمی‌تواند باتری را شارژ کند.

اگر بخواهید باتری را شارژ کنید، باید یک کنترلر شارژ خارجی برای آن داشته باشد.اینورتر در برابر ولتاژ‌ها و جریان‌های غیرعادی محافظتی ندارد. بنابراین، ولتاژهای آنی یکی از عیب‌های اینورتر است که می‌تواند به دستگاه‌های الکترونیک حساس آسیب بزند.


باتری UPS
 
باطری ups
باتری UPS یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین بخش‌های این دستگاه است که معمولا بین ۵ تا ۲۰ دقیقه می‎تواند برق لازم UPS را در حین قطعی برق فراهم کند.باتری تنها دستگاهی است که می تواند برق را ذخیره کند.در ups باتری در هنگام خاموش شدن برق خود را تخلیه و به دستگاه ها برق رسانی می کند.اکثرباتریهایی که در ups استفاده میشوند مشابه باتریهایی هستند که دراتومبیلها مورد استفاده قرارمیگیرند یعنی باتریهای سربی –اسیدی 12 ولت، اگرچه تفاوتهای مهمی نیز وجود دارد.

باتریهای اتومبیل نیروی الکتریسیته را با استفاده ازواکنش اسیدسولفوریک بر روی صفحات سربی که درمایع معلق است تولید میکنند، به همین دلیل به آنها باتریهای ” معلق درمایع” میگوینداین باتریها مزایای بسیاری نسبت به باتریهای سنتی معلق درمایع دارند ازجمله اینکه براحتی میتوان آنها را درمسافتهای طولانی حمل ونقل کرد زیرا درمقابل نشتی محافظت شده اند درحالیکه باتریهای سنتی معلق درمایع بعنوان یک ماده خطرناک و ریسک پذیردرنظرگرفته میشوند. تنها نقطه منفی باتریهای ups اینست که قیمت آنها در ظرفیتهای مشابه دو یا سه برابرازباتریهای معمولی بیشتر است. 

نکات مهم خرید یو پی اس را می توان به صورت زیر بیان کرد:


1. توان مورد نیاز و توان مصرفی :

یکی از مهم ترین نکات برای خرید یو پی اس این است که توان مصرفی دستگاه هایی که قرار است به آن متصل شوند را محاسبه کنید ، برای این منظور کافی است توان هر یک از وسایل را جداگانه و در نهایت مجموع آنها را حساب کنید. ( در این کانال توان مصرفی دستگاه های معمول آورده شده است ) توان وسایل برقی با وات بیان می شود که این توان معمولا روی دستگاه های برقی نوشه شده است در صورتی که به توان مصرفی دستگاه مستقیم اشاره نشده باشد حتما عددی به عنوان جریان ( A ) آن نوشته شده است که از حاصل ضرب آن عدد در ولتاژ دستگاه ، توان آن بدست می آید. به عنوان مثال اگر روی برچسب یک پرینتر که مستقیم به برق متصل می شود ( بدون آداپتور ) جریان را 2 آمپر نوشته باشد ، توان پرینتر 2×220 یعنی 440 وات  می شود.

پس از برآورد توان دستگاه ها و تجهیزات باید یو پی اس ای را انتخاب نمود که دارای توانی بیشتر از توان تجهیزات باشد. در حالت عرف توان یو پی اس ، 1.25 برابر توان تجهیزات انتخاب می شود. این کار دارای چند حسن است:


الف. با توجه به این که یو پی اس درحالت FULL LOAD ( استفاده از حداکثر توان ) خود ، کار نمی کند منجر به افزایش طول عمر یوپی اس می گردد.

ب. در صورت کار تمام تجهیزات ، یو پی اس به راحتی قادر به تامین توان آنها خواهد بود. به عبارت دیگر UPS بدون هیچ گونه مشکل در بدترین شرایط نیز کار خواهد کرد.

ج. اگر بار به میزان جزیی تغیر نمود نیاز به ارتقاء یو پی اس (UPS) نیست به عنوان مثال اگر یک کامپیوتر به مجموعه اضافه شود نیاز به تغییر و ارتقاء یوپی اس نخواهد بود.

2. امکان تنظیم پارامترها :

یو پی اس ها دارای پارامترهای مختلفی هستند که برای عملکرد صحیح یو پی اس (UPS) باید به درستی تنظیم شوند. این تنظیمات می تواند توسط کارخانه ایجاد شود یا توسط کاربر نهایی انجام شود. در بسیاری از برندها تمامی پارامترها در کارخانه تنظیم شده و کاربر هیچگونه آزادی عمل در انتخاب پارامترها ندارد. به عنوان نمونه جریان شارژ ، درصد OVER LOAD های مختلف یکی از پارامترهایی است که کاربر می تواند آن را در محدوده ی مشخصی تغییر دهد.

3. میزان زمان پشتیبانی یا زمان Backup :

از آن جهت که یو پی اس برای کار کردن در زمان قطعی برق ، نیاز به باتری یو پی اس دارد ، پس بسیار مهم است که شما بدانید از یوپی اس در زمان قطعی برق چقدر انتظار کار دارید ، پس از اینکه توان مصرفی دستگاه مشخص شد به راحتی می توان ups را انتخاب نمود سپس با علم به توان مصرفی و یو پی اس و زمان پشتیبانی می توان آمپر باتری را حساب کرد .


4. قابلیت باتری داخلی ( Internal ) یا خارجی ( External ) :

برای توان های بالا به ناچارحجم باتری زیاد بوده وباید باتری ها به صورت EXTERNAL یا خارجی نصب شوند که در این حالت نیاز به کابینت باتری است برای اینکه باطری ها در محفظه ای قرار گیرند تا هم از دسترس دور باشند و هم اینکه از نظر حجمی ، فضای کمتری را اشغال کنند. در توانهای پایین به منظور کم کردن فضای اشغالی و زیبایی بهتر است یو پی اس (UPS) از نوع باتری INTERNAL یا داخلی انتخاب شود. 

نصب و راه اندازی دوربین IP خود را در مشکلات برق نگه دارید

دوربین امنیتی

برای صاحبان مشاغل خانگی و کوچک ، نصب سیستم نظارت تصویری یکی از موثرترین روش ها برای محافظت از دارایی ها و جلوگیری از سرقت است. اما پس از راه اندازی سیستم شما ، می خواهید از ثابت ماندن آن اطمینان حاصل کنید. منبع تغذیه بدون وقفه یا سیستم UPS ، دوربین های شما را در صورت افزایش یا قطع برق نگه می دارد.

برای به حداکثر رساندن کارایی نصب دوربین IP خود و افزایش فضای اتاق ، مهم است که سیستم UPS دوربین مداربسته  12 ولت خود را به درستی اندازه کنید. هرچه ظرفیت UPS با بار مطابقت بیشتری داشته باشد ، کارآمدتر عمل می کند. با این حال ، واحد با ظرفیت ناکافی ممکن است نتواند تجهیزات شما را در صورت نیاز پشتیبانی کند. یو پی اس با ظرفیت خروجی 20 وات تا 20 درصد از کل بار شما محافظت می کند و باعث رشد می شود ، اما انتخاب بیش از حد بزرگ می تواند از نظر پول و فضا بیهوده باشد.
بنابراین چگونه می توانید سیستم یو پی اس دوربین مداربسته خود را برای کارآیی و رشد مناسب اندازه گیری کنید؟

    لیستی از همه چیزهایی که به UPS وصل می شوند تهیه کنید. به طور معمول ، این لیست شامل دوربین ها و ضبط ویدئوی شبکه (NVR) شما خواهد بود.
    توان هر یک از تجهیزات را بنویسید.
    وات ها را با هم جمع کنید تا کل وات مورد نیاز تجهیزات متصل خود را بدست آورید.
    برای محاسبه رشد نصب خود ، به یک یو پی اس دوربین مداربسته با ظرفیت خروجی وات بیشتر از کل نیاز خود نیاز دارید. اگرچه ممکن است برنامه های واقعی شما به موارد بیشتری نیاز داشته باشد ، Tripp Lite توصیه می کند که حداقل 20 درصد در یک دوره پنج ساله فرض کنید. مقدار رشدی را که می خواهید تطبیق دهید تعیین کنید ، سپس وات خود را بر این اساس ضرب کنید (یعنی برای محاسبه 20 درصد رشد ، مجموع خود را در 1.2 ضرب کنید).


سیستم های یو پی اس دوربین مداربسته

هنگامی که نیاز وات سیستم خود را تعیین کردید و رشد را محاسبه کردید ، وقت آن است که زمان اجرا را در نظر بگیرید ، یا در صورت قطع برق شبکه ، تعداد دفعاتی که یو پی اس پشتیبان باتری را ارائه می دهد ، در نظر بگیرید. مهم است که یک یو پی اس دوربین مداربسته با ظرفیت کافی بالا برای پشتیبانی از زمان اجرا مورد نظر خود انتخاب کنید ، اما به خاطر داشته باشید که با افزایش ظرفیت ، زمان اجرا کاهش می یابد. به عبارت دیگر ، افزودن تجهیزات بیشتر به سیستم UPS ، زمان اجرای کوتاه تری را در پی خواهد داشت. با این اوصاف ، در صورت قطع برق-یا عمداً توسط یک سارق احتمالی ، سیستم شما چگونه کار می کند؟ در بیشتر موارد ، 15 تا 20 دقیقه زمان اجرا به سیستم شما این امکان را می دهد تا به اندازه کافی به کار خود ادامه دهد تا شواهد متهم را ثبت کند.

یک سیستم نظارتی IP متشکل از NVR و چهار دوربین معمولاً بین 400 تا 500 وات مصرف می کند. فرض کنیم سیستم شما 400 دستگاه مصرف خواهد کرد. با رشد 20 درصدی ، یک UPS با ظرفیت 480 وات برای محافظت کافی است اما در صورت قطع برق زمان اجرای کافی را ارائه نمی دهد. در حقیقت ، ارائه حفاظت کافی به علاوه 15 تا 20 دقیقه زمان اجرا به یو پی اس دوربین مداربسته با ظرفیت بسیار بیشتر نیاز دارد.


چرا برای دوربین های مدار بسته به UPS نیاز دارید؟

چرا به منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) برای دوربین های مدار بسته خود نیاز دارید
در حال حاضر ، خانه ها و مشاغل متعددی برای حفاظت و امنیت روی دوربین های مدار بسته سرمایه گذاری می کنند. همانطور که ممکن است بدانیم ، نصب دوربین مدار بسته راهی عالی برای حفظ امنیت کلی خانه یا محیط کسب و کار است. دوربین های مداربسته همچنین هنگام نظارت بر مکان شما هنگام دور بودن مفید هستند.


UPS و دوربین های مدار بسته

از آنجایی که دوربین های مداربسته برای عملکرد موثر نیاز به منبع تغذیه ثابت دارند ، نصب منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) یک فاکتور اساسی در عملکرد یک سیستم دوربین مدار بسته است. یو پی اس می تواند به طور مداوم برق را به سیستم دوربین مدار بسته ارائه دهد ، به ویژه در صورت قطع ناگهانی برق.

مزایای دیگری نیز وجود دارد که یو پی اس می تواند برای دوربین های امنیتی شما ارائه دهد ، مانند:

    تنظیم کننده ولتاژ اتوماتیک
    حفاظت از موج
    در صورت قطع برق به شما اطلاع می دهد (امنیت بیشتر)
    نظارت مستمر و بدون وقفه

تبدیل  آنلاین یو پی اس دوربین مداربسته

برق AC با تولید پایدار و تمیز است. اما در حین انتقال و توزیع ، در معرض افت ولتاژ ، افزایش و خرابی کامل است که ممکن است عملیات رایانه را مختل کرده ، باعث از دست رفتن داده ها و آسیب به تجهیزات شود. وقتی صحبت از حفاظت از بارهای مهم فناوری اطلاعات می شود ، تنها فناوری تبدیل دوگانه آنلاین به طور کامل در برابر همه این مشکلات مربوط به قدرت محافظت می کند و بالاترین سطح امنیت را برای شبکه ها فراهم می کند.

یک سیستم UPS آنلاین معمولاً تبدیل دوگانه نیز نامیده می شود زیرا قدرت ورودی به جریان مستقیم (DC) تبدیل می شود و سپس دوباره به AC تبدیل می شود. این طراحی AC-DC / DC-AC باعث افزایش میزان جداسازی بار از بی نظمی در منبع اصلی می شود.

یو پی اس دوربین مداربسته آنلاین منبع تغذیه AC ورودی را گرفته و با استفاده از یکسو کننده به DC برای تغذیه باتری و بار متصل از طریق اینورتر به DC تبدیل می کند تا هیچ سوئیچ انتقال نیرو لازم نباشد. در صورت خرابی ورودی AC اصلی ، یکسو کننده از مدار خارج می شود و باتری ها جریان برق را به دستگاه متصل به UPS ادامه می دهند. هنگامی که برق ورودی AC برقرار می شود ، یکسو کننده بار بیشتری را از سر می گیرد و شروع به شارژ باتری می کند.

از آنجا که برق به طور مداوم از طریق یو پی اس دوربین مداربسته آنلاین جریان می یابد ، خروجی یک موج سینوسی کامل است. این نوع یو پی اس تقریباً از بار بحرانی در برابر همه اختلالات توان ، از جمله هارمونیک های ظریف و اعوجاج شکل موج محافظت می کند.

این بدان معناست که کیفیت برق یو پی اس دوربین مداربسته آنلاین به طور قابل توجهی بهتر از سایر فناوری ها است. فن آوری های تعاملی آفلاین و خطی با ضربه زدن به قله ها و دره ها ، افزایش قدرت یا تغییر حالت پشتیبان گیری باتری ، تاثیر جهش ها ، موج ها و افت ها را کاهش می دهد. با این حال ، در مسیر عادی موج سینوسی الکتریکی ، بیشتر نوسانات برق به تنهایی باقی می ماند. یو پی اس دوربین مداربسته آنلاین موج سینوسی را احیا می کند ، نه فقط شرط بندی تأمین آب خام.

برق اضطراری دوربین مداربسته به طور مداوم و با کیفیت بالا برق را به تجهیزات هنگام انتقال به باتری می رساند ، و تجهیزات را تقریباً از تمام اختلالات برق ناشی از خاموشی ، خاموشی ، افتادگی ، افزایش یا تداخل سر و صدا محافظت می کند. یک UPS واقعی آنلاین ، با دو تبدیل واقعی ، 100٪ تهویه مطبوع ، زمان انتقال صفر به باتری ، عدم تغییر ولتاژ خروجی و سرکوب گذرا بهتر از واحدهای تعاملی خطی را فراهم می کند.

تبدیل دوگانه رایج ترین روش عملکرد UPS است که برای محافظت از مراکز داده بزرگ با ارائه بالاترین سطح کیفیت قدرت به بار همیشه استفاده می شود. سیستم های آنلاین همچنین تنظیم فرکانس را ارائه می دهند که برای استفاده در سیستم های ژنراتور برق اضطراری دوربین مداربسته  پشتیبان ضروری است تا از تغییرات رایج هنگام راه اندازی ژنراتور محافظت شود.

تعاملی خط

سیستم های برق اظطراری دوربین مداربسته تعاملی خطی ، تهویه مطبوع و پشتیبان گیری از باتری را ارائه می دهند. این فناوری به ویژه در مناطقی که قطع برق نادر است ، اما نوسانات برق شایع است ، مثر است. سیستم های UPS تعاملی خط قبل از تغییر به پشتیبان گیری از باتری ، طیف وسیعی از نوسانات ولتاژ ورودی را پشتیبانی می کنند.

فراتر از پشتیبان گیری از باتری ، UPS تعاملی خطی به مراتب بهتر نوسانات برق را در مقایسه با سیستم های آفلاین ارائه می دهد. مزیت مهم برق اظطراری دوربین مداربسته خط تعاملی مدار افزایش ولتاژ و محدوده ولتاژ ورودی است که برق اضطراری دوربین مداربسته می پذیرد. در برابر محدوده ، حفاظت کل بیشتری خواهید داشت.

فناوری یو پی اس خط تعاملی با انتقال 4-6 میلی ثانیه در هنگام انتقال به پشتیبان باتری ، قدرت را تهویه می کند و از رایج ترین مشکلات تغذیه در شبکه محافظت می کند. در اینجا UPS همچنین سطح ولتاژ را کنترل می کند و تعادل را در زیر و بیش از ولتاژها نشان می دهد. این فناوری بین حفاظت معقول و هزینه های عملیاتی متوسط ​​انتخاب خوبی را ارائه می دهد.

با UPS متقابل خط ، اینورتر بخشی از خروجی می شود و همیشه روشن است. اینورتر می تواند به صورت معکوس عمل کند تا باتری را در حالی که ورودی AC طبیعی است شارژ کند و در صورت خرابی ورودی به تغذیه باتری تغییر کند ، که فیلتر و تنظیم ولتاژ را فراهم می کند. سیستم های تعاملی UPS خطی به باتری متکی هستند تا قدرت را تنظیم کنند بنابراین این نوع تمایل دارد باتری خود را بیشتر از سیستم های برق اظطراری دوربین مداربسته آنلاین که برق را از طریق فرایند تبدیل دوگانه شرط می کنند ، تخلیه کند.

هنگامی که برق ورودی AC قطع می شود ، کلید انتقال واحد باز می شود و برق از باتری به خروجی برق اضطراری دوربین مداربسته منتقل می شود. با اینورتر همیشه روشن و متصل به خروجی ، UPS تعاملی خطی فیلتر اضافی را ارائه می دهد و در مقایسه با برق اضطراری دوربین مداربسته آماده به کار ، گذرا را تغییر می دهد. سیستم های UPS خط تعاملی معمولاً در برنامه های rackmount زیر 5000VA استفاده می شوند.


آفلاین / آماده به کار / پشتیبان گیری از باتری

UPS آفلاین ، که یو پی اس آماده به کار یا پشتیبان گیری باتری نیز نامیده می شود ، یک انتخاب مقرون به صرفه است. سیستم های برق اضطراری دوربین مداربسته بهتر آفلاین به اندازه کافی سریع به باتری تغییر می دهند تا از ناهنجاری های برق جلوگیری کرده و قطعی های کوتاه را برطرف کنند. یو پی اس آفلاین در برابر بیشتر جهش ها محافظت می کند ، اما در هنگام افتادگی و افزایش ناچیز قدرت کامل را حفظ نمی کند.