آیفون تصویری تابا 1043i


آیفون تصویری تابا 1043i
قیمت 1,220,000 تومان
 


ویژگی های آیفون تصویری تابا مدل 1043i


آیفون تصویری تابا مدل 1043i یکی از پرفروش ترین مدلهای شرکت تابا الکترونیک است که دارای صفحه نمایش 4.3 اینچ است و با حافظه داخلی خود قابلیت عکسبرداری را هم دارد.پشتیبانی از اینترکام (ارتباط بین واحدها) نیز از دیگر امکانات مفید این مدل از دربازکن های شرکت تابا است.

صفحه نمایش این دستگاه در یک قاب مشکی رنگ قرار گرفته است که سایز صفحه نمایش را بزرگ تر نشان می دهد و به زیبایی آن کمک بسزایی کرده است. اندازه 4.3 اینچی برای تماشای تصاویر بیرون از منزل و یا عکس های ذخیره شده در حافظه بسیار کافی به نظر می رسد.

آیفون تصویری تابا TVD-1043i در رنگ سفید به بازار عرضه شده است و ارتفاع بدنه این آیفون 15 سانتی متر و عرض آن 26 سانتی متر بوده و دارای  ضخامت 3.5 سانتی متری است.

آیفون تصویری تابا 1043 به مانند بیشتر محصولات این شرکت از دو پنل پشتیبانی می نماید. برای اتصال این آیفون تصویری نیاز به سوئیچر و یا هیچ قطعه اضافه ای نیست و به راحتی می توان دو پنل و یا یک پنل و یک دوربین مداربسته را به این دربازکن تصویری متصل نمود.

صفحه ی نمایش 4.3 اینچی که برای 1043i در نظر گرفته شده ، تونایی گرفتن عکس و فیلم به صورت دستی را نیز امکان پذیر کرده است. اما نکته قابل توجه این صفحه ی نمایش، بزرگ نمایی تصاویر آن تا چهار برابر در حالت زنده می باشد. که به نوعی این ویژگی برای محصولی با این رده قیمتی بسیار قابل توجه است.

اینترکام یا همان ارتباط داخلی به صورت تلفنی با نگهبانی و دیگر واحد ها از دیگر ویژگی های این در باز کن تابا است. و البته همچنان وجود قابلیت اتصال به پنل دوم یا دوربین مداربسته مزیتی ست که در این محصول تابا هم به چشم می خورد، قابلیتی که امروزه یک ویژگی لازم وضروری در آیفون های تصویری به شمار می رود.

 


مشخصات فنی آیفون تصویری تابا 1043i


    صفحه نمایشگر TFT LCD 4.3”
    صفحه لمسی ( TOUCH SCREEN)
    ذخیره 200 عکس در حافظه داخلی مانیتور
    قابلیت حذف عکسها به صورت کلی
    دارای تقویم شمسی و میلادی
    دارای زبان فارسی و انگلیسی
    قابلیت کپی کردن عکسها از حافظه داخلی  در RAM
    ذخیره 1024 عکس و 256 فیلم 15 ثانیه ای با صدای مراجعه کننده در صورت استفاده RAM8GB
    قابلیت تنظیم 4 حالت شدت بلندی زنگ
    قابلیت اتصال به دو پنل (هوشمند)
    مجهز به اینترکام داخلی جهت مکالمه بین 2 واحد و مکالمه با نگهبانی
    ابعاد مانیتور :    ارتفاع 154MM   عرض 248MM  عمق 50MM
    وزن خالص : 670 گرم