آیفون تصویری تابا 2070


آیفون تصویری تابا مدل 2070

قیمت 2,450,000 تومان
 

ویژگیهای آیفون تصویری تابا مدل 2070

 
آیفون تصویری 2070 تابا با داشتن صفحه نمایش تمام لمسی و هفت اینچی خود از زیبایی خاصی برخوردار است که در دسته درب بازکن های شیک و با قابلیت بالا قرار می گیرد.آیفون تصویری تابا TVD-2070 تنها مدلی ایرانی است که قابلیت اتصال به خط تلفن را دارد و از آن میتوان حتی به عنوان تلفن استفاده کرد و یا با مراجعه کننده از راه دور صحبت کرد و در صورت لازم از همان راه دور درب را برای وی باز کرد.

آیفون تصویری رنگی 7 اینچ LCD تابا، دارای صفحه تمام لمسی است و به حافظه داخلی برای عکسبرداری و ذخیره 200 عکس مجهز شده. قابلیت نصب کارت حافظه خارجی و ذخیره 1024 تصویر و 256 ویدیوی 15 ثانیه ای همراه با صدای مراجعه کننده، هندز فری بودن و تجهیز به سیستم بی سیم میباشد.

دور تا دور صفحه نمایش به رنگ مشکی بوده و سه دکمه لمسی آبی رنگ در سمت راست صفحه قرار گرفته است که هرکدام کاربرد ویژه ای دارند. این مانیتور دارای ارتفاع 145، عرض 235 و ضخامت 36 میلیمتر می باشد.آیفون تصویری 2070 تابا دارای صفحه نمایش هفت اینچی می باشد و از تکنولوژی TFT LCD در ساخت این صفحه نمایش استفاده شده است که قادر است تصاویری با کیفیت بالا در اختیار کاربر قرار دهد. گفتنی است امکان تنظیم میزان نور، روشنایی و کنتراست تصویر نیز وجود دارد.

 
 
ایفون تابا 2070

 
البته این مدل خاص و لوکس دارای امکانات دیگری نیز است که برای مثال چند نمونه از آنها را در پایین عنوان کرده ایم ولی چیزی که بیشتر از آن به چشم میخورد طراحی زیبا و وسواس شرکت تابا برای ساخت آن است نوع قرار گیری کلیدهای لمسی، طراحی پشت گوشی 2070 که دارای رنگ بژ میباشد و به همین دلیل چنانچه شما از کنار به این محصول نگاه کنید متوجه زیبایی خواص آن میشوید.

قابلیت اتصال به خط تلفن و قابلیت انتقال مکالمه (DIVERT) یکی دیگر از ویژگی های آیفون تصویری تابا TVD-2070 می باشد،این مانیتور میتواند میتواند جایگزین دستگاه تلفن باشد.یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد آیفون تصویری ایرانی هندزفری بودن آن است. در گوشه سمت چپ دستگاه یک بلندگو کوچک به چشم می خورد که کار انتقال صدا را انجام می دهد.

آیفون تصویری تابا 2070 فقط دارای یک دکمه غیر لمسی است که در کناره سمت چپ دستگاه قرار گرفته و وظیفه آن خاموش و روشن کردن مانیتور می باشد. همچنین در کناره سمت راست دستگاه شیاری برای قرارگرفتن کارت حافظه خارجی تعبیه شده است.


آیفون تصویری 2070 تابا مانند دیگر مدل های این شرکت دارای گارانتی 3 ساله می باشد که زمان آن از تاریخ فروش محصول محاسبه می گردد.  مشخصات فنی محصول       

    صفحه نمایش تمام لمسی به همراه
    دارای قابلیت انتقال مکالمه از پنل به خط تلفن
    قابلیت اتصال به دو پنل
    پشتیانی از ارتباط داخلی و ارتباط با واحد نگهبانی
    دارای دماسنج
    قابلیت انتقال مکالمه در صورت عدم حضور در منزل

    ذخیره 1024 عکس و 256 فیلم 15 ثانیه ای با صدای مراجعه کننده در صورت استفاده RAM 8GB
    قابلیت انتقال تصاویر ذخیره شده به حافظه RAM دستگاه
    دارای تاریخ شمسی و میلادی
    پشتیبانی از زبان های انگلسی و فارسی
    قابلیت اتصال به خط تلفن