گیت ورود و خروج 

 

 گیت کنترل تردد 

 

گیت ورود و خروج

 

گیت کنترل تردد نفر برای پرسنل

 
گیت های کنترل تردد نفر از مهم ترین و اساسی ترین اجزاء موانع فیزیکی سیستم های کنترل و مدیریت تردد در سازمانها و مکانهای پر تردد می باشند که بر اساس نوع کاربری آنها و همچنین نسبت به طراحی و معماری فضای مورد نظر طراحی و تولید می گردند.

با استفاده از سامانه کنترل تردد ورود مي توان با وارد کردن اطلاعات مراجعين درهنگام ورود به مرکز و همزمان گرفتن عکس فرد بصورت اتوماتيک، يک کارت به مراجعه کننده داد و مکان هايي که فرد مجاز به تردد مي باشد را مشخص نمود.

با استفاده از این گیتها شما میتوانید ورودی و خروجی اماکن خود را با کارت و یا اثر انگشت کنترل کنید و امنیت را بالا ببرید.از جمله موارد استفاده گیتهای کنترل پرسنل(ادارات.شرکتهای بزرگ.مترو.فروشگاهها.دانشگاه و... )میباشد.گیت های کنترل تردد ورودی در دو نوع میله ای یا اهرمی و شیشه ای یا باله ای وجود دارد.نوع میله ای ان در دو مدل تک پایه و دو پایه است.

در نوع شیشه ای گیت های ورودی برای ورود و خروج نیاز به یک گیت وسطی و دو کناری میباشد.بدنه این دستگاهها از جنس استیل ضد خش میباشد و هر کدام دارای دو ریدر برای کارت و یا اثر انگشت است.

گیت های کنترل تردد شیشه ای به چند دسته فلپ و اسلایدی و غیره تقسیم می شوند، گیت کنترل تردد میله ای نیز به چند دسته تک میله، دو و سه میله ای تقسیم می شود. گیت کنترل تردد بصورت تمام خودکار و نیمه خودکار عرضه شده که هر یک دارای سیستم مدیریت نرم افزار تحت شبکه بوده و قابل برنامه ریزی و یکپارچگی در امر کنترل ورود و خروج کارمندان می باشد.

یکی از دغدغه های سازمانها و مراکز حساس ، اماکن ورزشی  و هر مکانی که با ارباب رجوع و یا مراجعه کننده در تماس هستند بحث مراقبت از ورود غیر مجاز افراد و یا حتی ورود و خروج غیر مجاز پرسنل می باشد .لذا راهبند های نفر رو یا گیت های نفرو ابداع شدند تا به این مشکل خاتمه بدهند .

برای اماکنی که امنیت برای آن مهم است میتوانید از
راکت بازرسی بدنی در کنار گیت کنترل تردد استفاده کنید تا امنیت بیشتر شود.

بدنه یا کابینت گیت: بدنه گیت اصلی ترین بخش گیت کنترل تردد می باشد که می تواند از جنس استنلس استیل 304 و یا ورق فولادی با پوشش رنگ الکترواستاتیک و ضخامت 1.5 الی 2 میلیمتر  انتخاب گردد. ورقها پس از برش کاری و خم کاری در واحد جوشکاری با سیستم جوش آرگون به هم متصل شده و تمام قطعات جانبی با تکنولوژی جوس استدول به بدنه نصب میگردند.

کنترلر الکترونیکی: مرکز فرمان گیت های کنترل یک برد هوشمند الکترونیکی می باشد که وظیفه دریافت فرامین از تجهیزات شناساگر مانند اثر انگشت، کارت و غیره و صدر مجوز ورود به کاربران می باشد. این بخش یکی از حساسترین و اصلی ترین اجراء گیت های کنترل تردد می باشد که در واحد طراحی و توسعه الکترونیک شرکت طراحی و با تهیه قطعات ارجینال تولید می گردد.
 

انواع متفاوت گیت کنترل ورود و خروج :یکطرف ممنوع یکطرف آزاد
یکطرف ممنوع یکطرف کنترل شده
یکطرف کنترل شده یکطرف آزاد
دو طرف کنترل شده
دو طرف آزاد
دو طرف ممنوع

مشخصات گیت تردد نفر رو سه اهرمی تک پایه و دو پایه

مشخصات گیت تردد نفررو اهرمی

مشخصات گیت تردد نفر رو تک پایه

  محصولات 

 

گیت کنترل تردد میله ای دو پایه
گیت کنترل تردد نفررو میله ای
 


گیت کنترل تردد نفر میله ای

گیت کنترل تردد نفر رو میله ای
 

گیت نفرو سه شاخه
گیت کنترل تردد سه شاخه

گیت میله ای نفررو ورود و خروج
گیت کنترل تردد نفررو میله ای
 

گیت کنترل تردد نفر شیشه اس دوبال

گیت کنترل تردد نفررو شیشه ای

گیت نفر رو شیشه ای
گیت کنترل تردد نفر شیشه ایگیت شیشه ای دوطرفه دژبان

گیت کنترل تردد دژبانگیت کنترل تردد یک طرفه دژبان

گیت کنترل تردد دژبان


 
گیت کنترل تردد
 

انواع گیت های کنترل تردد پرسنل


گیت‌های کنترل تردد بهترین وسیله برای کنترل رفت و آمد افراد می باشند که علاوه بر کنترل تردد افراد جریان ترافیکی را هم مدیریت می‌کند، تا فقط یک نفر بتواند در یک زمان از میان آن عبور کند. انواع مختلفی از گیت‌های نفر رو  وجود دارد که با کارت‌های اعتباری مخصوص، بلیط و... کار می‌کند که مناسب مکان های عمومی بابت پرداخت ورودیه میباشد. مکان‌هایی مانند مترو، ایستگاه اتوبوس، ورزشگاه‌ها و غیره.

استفاده از آنها، اینگونه سازمان‌ها را به درستی مدیریت و سازماندهی می کند. هنگام تهیه گیت ترددی  را که مناسب سازمان و مکان مورد استفاده شما است انتخاب کنید، تا از لحاظ قیمت و کارکرد مناسب نیاز شما باشد.

انواع گیت های کنترل تردد مناسب برای سازمانها و ارگانهاگیت کنترل تردد مقرون بصرفه

1: گیت های چرخشی اتوماتیک


این نوع گیت ها مناسب مکان های خصوصی با پرسنل محدود میباشد. کارگزاران می توانند توسط این گونه از گیت دسترسی افراد را به مجموعه خود محدود کنند و فقط افراد مجوزدار اجازه عبور از گیت را دارند. این نوع از گیت ها توسط کارتهای شناسایی افراد یا کارتهای اعتباری آنها و یا توسط دوربین کنترل تردد کار می‌کنند، که با هر بار استفاده کاربر مشخصات آن شخص تاریخ و ساعت عبور و خروج او ثبت می گردد .

2: گیت های الکترونیکی


این گیت ها مناسب تمامی مکان های عمومی می باشند که محاسبات مالی برای ورود و خروج افراد را در نظر دارد  مثل متروها، هر فردی با خرید یک بلیت الکترونیکی می‌‌تواند از این گیت تردد استفاده کند. این نوع از گیت های نفر رو، بیشتر به عنوان چک کردن پرداخت بلیط و جلوگیری از ترافیک  میباشد. تیغه عبور این گیت ها می تواند شیشه‌ای و میله‌ای باشند.

3: گیت های بازرسی


این گیت‌های کنترل ورود ، در مکان‌های امنیتی و محافظت شده استفاده می‌شوند، مانند: ادارات پلیس، دادگاه‌ها، فرودگاه‌ها و هر مکانی که از لحاظ امنیت، محافظت شدید می‌شود. در این گیت ها در هر دقیقه ۶۰ نفر بازرسی می شوند سرعت اجرای کار آن بسیار بالا و از لحاظ کارکرد بسیار دقیق است.. این گیت های تردد مجهز به سنسور ها و دوربین های قوی هستند که هر شی فلزی و یا خطرناکی را شناسایی می‌کنند.

 

گیت نفر رو دوطرفه دژبان

 

گیت کنترل تردد دژبان


گیت کنترل تردد شیشه ای دژبان با طراحی زیبا به همراه مکانیزم انحصاری اش توسط متخصصین دژبان در داخل کشور طراحی و ساخته شده و از نظر کیفیت با نمونه خارجی قابل رقابت می باشد، که برای شرکتها، سازمان ها، اداره ها، فرودگاه ها، مکان های تفریحی و تجاری و مترو مناسب بوده و استاندارد CE اروپا را هم دریافت نموده است.

این محصول در حالتهای مختلف یک طرفه و دو طرفه قابل بهره برداری بوده و با استفاده از سنسورهای تعبیه شده، حرکت و جهت حرکت رو تشخیص می دهد، این گیت قابلیت عبور حداکثر ۴۰ نفر رو در دقیقه فراهم میکند.

گیت های کنترل تردد دژبان، امکان اتصال به انواع دستگاههای حضور و غیاب مجهز به رله و دستگاههای کنترل تردد دارای کارتخوان، اثر انگشت و تشخیص چهره را هم داشته و متخصصین شرکت برای زیبایی بیشتر این دستگاه ها رو داخل بدنه آن جاگذاری میکنند.


 

گیت نفر رو یک طرفه شیشه ای  مشخصات فنی       

رانش به صورت الکترومکانیکی
قابلیت تردد افراد در جهت ورود و یا خروج از هر راهرو با کنار رفتن خودکار باله های شیشه ای
امکان به کارگیری در حالت عادی باز و یا عادی بسته
جلوگیری از عبور همزمان دو نفر و یا ورود افراد در جهت مخالف توسط سنسورهای تعبیه شده در بدنه راهروها
قابلیت تنظیم سرعت باز و بسته شدن باله ها و امکان گذر ۴۰ نفر در دقیقه
امکان کنار رفتن خودکار بال های شیشه ای و باز شدن کامل مسیر در صورت بروز حریق و یا قطع برق
جهت حرکت: حرکت رفت و برگشت باله ها در گیت کنترل تردد شیشه ای
گیت های کنترل تردد دژبان دارای یکسال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش می باشد


 

گیت کنترل تردد اتوماتیک

گیت کنترل تردد سیستم الکترو مکانیکی موتوری است. در این سیستم سنجش با آرایه ای از حسگرها به دست می آید. این سیستم کنترل تردد سریع و کاربرپسند به مناطق محدود در راه آهن مترو، مجتمع اداری، بانک ها، استادیوم ها و غیره را ارائه می دهد. . این می تواند یک خط یا چند لاین با عبور دو جهت یا یک جهت بازدیدکنندگان باشد. ما امنیت و مدیریت جمعیت را در ورودی در مناطق تضمین می کنیم تا این کار دشوار را با گیت کنترل تردد آسانتر کنیم.در هنگام خرید گیت تردد با توجه به انواع مختلف آنها گیت تردد ارزان را انتخاب کنید.

گیت کنترل تردد معمولا در دربهای ورود و خروج یک سازمان نصب میشود تا به راحتی بتوان تردد پرسنل و ارباب رجوع را کنترل کرد .این نوع از سیستم‌ها را می‌توان ترکیبی از تجهیزات مکانیکی و الکترونیکی به شمار آورد. لذا تمامی افراد و مدیران می‌توانند از این تجهیزات کنترلی در ساختمان و یا اداره و سازمان خود استفاده کنند.گیت کنترل تردد برای به حداقل رساندن استفاده از نیروی انسانی در کنترل ورود و خروج، ثبت لحظه ای زمان تردد انجام شده و گزارش گیری آنلاین با امکان مسدود کردن ورود یا خروج افراد خاص طراحی و تولید شد.


مزایای گیت کنترل تردد

    انرژی کارآمد، انرژی مصرف می کند
    سنسور ایمنی از بسته شدن گیت کنترل تردد جلوگیری می کند و ایمنی عابر پیاده را تضمین می کند
    دارای امتیاز عملکرد بسیار بالا
   گیت کنترل تردد می تواند حرکت 40-45 نفر در دقیقه را کنترل کند.
    پیکربندی به یک و چند لاین استفاده موثر از فضا را ممکن می سازد
    نشانگر خط نشان می دهد که عبور ممنوع است یا آزاد
    ادغام با دستگاه کنترل دسترسی
   گیت کنترل تردد با کیفیت برتر برای اتوماسیون ورودی برای ایمن سازی محوطه داخلی
    دستگاه کارت خوان و اثر انگشت فقط برای دسترسی به افراد مجاز فعال است
    دسترسی سریع برای کارکنان و بازدیدکنندگان، در حالی که از دارایی ها، اطلاعات محافظت می کند

در حالت بعدی باز و بسته شدن گیتهای تردد به وسیله یک کارتخوان که معمولا در داخل یا بر روی گیت نصب میشود انجام می پذیرد که میتوان از دستگاههای حضور و غیاب تشخیص چهره – تشخیص اثر انگشت – دستگاه تشخیص کف دست و دستگاه حضور غیاب کارتی برای این منظور استفاده کرد و معمولا از این نوع گیتها جهت کنترل تردد و حضور و غیاب پرسنل یک مجموعه استفاده میشود.

گیت ورود و خروج یا گیت کنترل دسترسی، همان‌طور که از نامش نیز مشخص شده‌ است، یکی از سیستم‌های کاربردی مهم و مفید، برای کنترل ورود و خروج افراد به یک ساختمان و یا مجموعه است تا از این طریق، میزان امنیت در مکان مورد نظر افزایش پیدا کند.اکثر گیت‌های کنترل تردد این قابلیت را دارند که با تغییر در تنظیمات شناسایی کاربران، نوع دسترسی را تغییر دهند. بخش حراست و نیروهای امنیتی شرکت، با وجود گیت کنترل تردد، با راحتی بیشتری می‌توانند تردد پرسنل را کنترل کنند.

استفاده از گیت ها و آموزش کار با آنها بسیار ساده است. گیت های کنترل تردد در طرح ها و فرم های مختلفی موجود است و می توان از آنها، برای انواع مکانها و کاربردهای مختلف استفاده کرد، در مکانهایی مانند : ساختمان های اداری، فرودگاه ها و بندرگاه ها، کارخانه های صنعتی / تجاری، پایگاه های نظامی، ایستگاه های راه آهن و مترو، پایانه های حمل و نقل شهری، موسسات تحقیقاتی و بانکها، استادیوم های ورزشی.


با استفاده از این قابلیت، سازمان را جهت ایجاد نظم در مجموعه و نظارت بر ترددهای پرسنل و ارباب رجوع محقق می‌کند.از جمله استفاده این نوع گیت های کنترل تردد که در انواع گیت های اهرمی ، شیشه ای ، تمام قد ، باله ای و ... بعنوان یک ابزار سخت افزاری در کنترل ارباب رجوع در اتوماسیون میز خدمت یا ارباب رجوع می باشد.

موارد استفاده از گیت کنترل تردد

یکی از ابزارهای مورد استفاده در این زمینه میتواند گیت کنترل تردد باشد که سعی داریم در این مقاله در مورد گیتهای کنترل تردد اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .این مدل گیت کنترل تردد در بازار با نامهای مختلفی از قبیل گیت خورشیدی ، گیت 120 درجه ، گیت میله ای شناخته میشود و دلیل آن هم به خاطر این است که از سه میله که به صورت شاخه ای و از طریق یک اهرم به بدنه گیت وصل شده است تشکیل میشود .

گیت کنترل تردد عبارتند از گیت کنترل تردد سه اهرمی (خورشیدی، سه شاخه ای، سه پره)، گیت دو اهرمی، گیت تک اهرمی، گیت کشویی گیت مترویی، گیت پروانه ای شامل گیت های کشویی کوتاه و بلند،


گیت‌های سه‌ شاخه‌ای کنترل تردد، عملکرد بسیار ساده‌ای نیز دارند. به ‌نحوی ‌که افراد می‌توانند تنها با یک فشار کوچک، از این سیستم عبور نمایند. استفاده از این گیت‌ها در مراکز پر رفت‌ و آمد بسیار مناسب است.گیت تردد نفر یکی از امکانات ضروری برای ایجاد امنیت و دسترسی های محدود در سازمان ها و مجموعه های مختلف می باشد. به طور کلی هدف یک گیت کنترل تردد امنیتی این است که فقط به کارمندان و افراد مجاز دسترسی داده شود و از ورود اشخاص غیر مجاز جلوگیری کند.

در عصر کنونی با پیشرفت تکنولوژی و نیاز به تغییراتی برای افزایش دقت و کارایی سیستم کنترل تردد، گیت کنترل تردد طراحی و ساخته شد.در عصر کنونی با پیشرفت تکنولوژی و نیاز به تغییراتی برای افزایش دقت و کارایی سیستم کنترل تردد، گیت کنترل تردد طراحی و ساخته شد.


تجهیزات گیت کنترل تردد نفررو

داشتن سیستم یکپارچه برای کنترل ورودی های یک مجموعه کار بسیار سختی نیست، برای بالا بردن امنیت می توان در هر ورودی یک گیت ورود و خروج مجزا که اجازه دسترسی بصورت منطقه ای را کنترل کند تعبیه کرد.گیت های کنترل تردد، به طور اتوماتیک رفت و آمد افراد به داخل و خارج از یک ساختمان را به صورت تک به تک کنترل می‌کنند.

تجهیزات امنیتی همچون گیت‌های کنترل تردد برای کسب ‌و کارها همراه با هزینه هستند. اما امکان نظارت بر ورود و خروج همچنین حراست و نگهبانی از نظم و امنیت کسب و کار شما را به عهده‌دارند.کنترل ورود و خروج افراد و پرسنل در ادارات و سازمان ها از روش های سنتی استفاده میشد که در این سیستم ها ممکن بود.

این گیت ها در مکان های عمومی مختلفی مانند بیمارستان ها، ایستگاه های مترو، فرودگاه ها، صنایع تولیدی، باشگاه ها و مجموعه های ورزشی و .. به کار می روند. گیت تردد اهرمی همراه با سیستم حضور و غیاب تشخیص چهره و یا اثر انگشت یک سیستم کامل برای کنترل تردد افراد محسوب می‌شود.گیت سه اهرمی در هر لحظه تنها به یک نفر اجازه تردد میدهد. همچنین در بعضی از مدل های گیت های میله ای یا گیت اهرمی، بعد از اینکه مجوز عبور شخص صادر شود.

با استفاده از این سیستم دیگر به سرورهای گران قیمت و خرید تجهیزات و نصب خنک کننده ها و استخدام نیروی IT   برای پشتیبانی و خدمات نیازی نیست و بسیاری از هزینه ها کاهش پیدا می کند.یکی از مهم‌ترین اجزای درون سازمانی تبدیل شده است. در گذشته با توجه به نبود این تکنولوژی ها، از نیروی انسانی برای کنترل تردد استفاده می‌شد که البته این وضعیت مدیران را با محدودیت‌هایی مواجه می‌کرد.

استفاده از گیت ها و آموزش کار با آنها بسیار ساده است. گیت های کنترل تردد در طرح ها و فرم های مختلفی موجود است و می توان از آنها، برای انواع مکانها و کاربردهای مختلف استفاده کرد.شمارش افرادی که از یک محل خاص گذر می‌کنند حتی در مواردی که نیازی به پرداخت یا احراز هویت نیست، این مهم به منظور اخذ آمار تردد و یا سر شماری در اتفاقات اضطراری می باشد.

شما می توانید با استفاده از یک گیت کنترل تردد در مکان هایی از این قبیل شما به راحتی و بدون فوت وقت ورود و خروج افراد را کنترل کنید، امنیت لازم را برقرار سازید و از ایجاد بی نظمی جلوگیری نمایید.به این صورت که بر ورود افراد به مکان های خاص و دسترسی آن ها برای استفاده از امکانات مختلف نظارت دارد و مشخص می کند که چه کسی مجاز به ورود و دسترسی به مکان های مشخص می باشد.

گیت های کنترل تردد همچنین می‌توان برای نظارت بر عبور و مرور به داخل و خارج از یک مکان استفاده کرد.گیت تردد شیشه‌ای یکی از پرکاربردترین انواع گیت ورود و خروج است که ظاهر شیک و زیبایی دارد و از عملکرد سریعی برخوردار است.گیت کنترل تردد نفر رو لولایی یا سوئینگ  ظاهری شیک و زیبا دارد و از عملکرد سریعی برخوردار است. در این گیت ، موانع (لولاها) به سمت جلو باز می شود و عرض عبور بیشتری را ایجاد می کند.


گیتهای تردد نفر به وسیله یک کارتخوان که معمولا در داخل یا بر روی گیت نصب میشود انجام می پذیرد که میتوان از دستگاههای حضور و غیاب تشخیص چهره تشخیص اثر انگشت  دستگاه تشخیص کف دست و دستگاه حضور غیاب کارتی برای این منظور استفاده کرد.برخورداری از قابلیت مدیریت متمرکزهر یک از پرسنل به مکان‌های مختلف، در کنار رعایت بیشتر مسائل امنیتی، نظم مجموعه را افزایش می‌دهد و باعث راحت‌ترشدن نظارت مدیران می‌شود.گیت کنترل تردد ترکیبی از تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی است و عملکرد آن به وسیله نرم افزارهای خاصی مانند نرم افزار کنترل تردد مدیریت می شود و موجب می شود.

مدیریت با گیت گنترل تردد نفر رو


با کمی صرف هزینه بیشتر برای گیت‌های کنترل تردد نفر رو مدرن می‌توان بر حفاظت و امنیت یک مکان تسلط داشت و امور مربوط به آن را مدیریت کرد.میزان تردد معمولی هر مکان ممکن است بر اثر اختلال شود یا افراد و موارد غیر مجاز وارد محل شده و امنیت و سلامت آن را به خطر بیندازد.

انواع گیت کنترل تردد ورودی را به‌ صورت گیت‌های سه‌ شاخه‌ای، شیشه‌ای دسته‌ بندی کرد. لازم است بدانید که هر یک از انواع این سیستم‌های کنترل کننده عبور و مرور، دارای کاربرد و مزایای مخصوص به خود هستند.این سیستم‌ها دارای این امکان و قابلیت هستند که به ‌صورت تمام ‌قد، تمامی مسیر عبور و مرور را تحت پوشش خود درآورند.

گیت تردد برای مدیریت و کنترل ورود و خروج افراد و خودرو در نظر گرفته می‌شوند. پر مصرف ترین انواع گیت کنترل تردد نفر، گیت شیشه ای مترو است.در هر اداره و یا سازمان افرادی اعم از پرسنل، مهمان رفت‌ و‌ آمد دارد که با توجه به هر دسته از مراجعین می‌توان کنترل تردد متفاوت است.در واقع گیت تردد دروازه‌ای است که به صورتی محترمانه، وظیفه حراست و نگهبانی و ایجاد نظم و امنیت در یک مجموعه را انجام می دهد.

نرم افزار کنترل تردد مدیریت می شود و موجب می شود تا ابزار دقیقی به جهت نظارت مستقیم بر عملکرد افراد حاصل شود.گیت های کنترل تردد با انواع روش‌های احراز هویت از جمله روش‌های بیومتریک, کارت بدون تماس، بلوتوث و … ادغام می‌شوند.

برای برقراری نظم و امنیت در ساختمان‌های اداری و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد و عملکرد آن به گونه‌ای است که پس از احرازهویت توسط دستگاه کارت خوان یا بیومتریک، اهرم‌ها آزاد شده و با پایین آمدن اهرم اول، اهرم دوم بالا آمده و اجازه عبور به یک نفر داده می‌شود.یکی از قویترین روش های نظارتی در اماکن مختلف است که در بسیاری از کشورهای دنیا از جمله ایران از آن استفاده می شود.

گیت کنترل تردد که معمولاً در کنار دستگاه های کنترل تردد و حضور و غیاب به کار گرفته می شود.گیت ها اغلب در نمایشگاه ها و میدان مسابقات نصب می شود. مشتری، بلیط یا کارت عبور خود را برای خوانش بارکد روی آن در شیاری روی بدنه ی گیت وارد می کند.