لوگو شرکت سیماران
 

جک فراز 4S سیمارانجک بازویی سیماران مدل فراز 4s

 

قیمت جک فراز 4S سیماران 6,600,000 تومان


ویژگی های جک فراز 4S سیماران


شرکت سیماران یکی از برترین شرکتها در زمینه تولید جک پارگینگی است که محصولات با کیفیتی را به بازار عرضه کرده است .محصولات سیماران از لحاظ کنترل کیفیت، قبل از ورود به بازار به دقت بررسی می شوند , بنابراین خرابی در این جک پارکینگی نسبت به رقبا بسیار اندک است.

جک پارکینگی فراز 4S برای درب هایی تا وزن هرلنگه 350 کیلو گرم و طول 2 متر مناسب است. در صورتی که طول درب پارکینگ شما بیشتر از مقدار ذکر شده است، نگران نباشید، شرکت سیماران با تولید جک درب پارکینگ فراز 6S این مشکل را رفع کرده است.جک  فراز S شاید به دلیل کیفیت در عملکرد ترمز گیری و نرمی و بی صدا بودن و قیمت اقتصادی و ارزان آن در زمره جک های پرطرفدار ایرانی می باشد.

قیمت جک سیماران 4S با توجه به کیفیت و گارانتی معتبر آن، بسیار مناسب می باشد , همچنین جک پارکینگی فراز 4s ایرانی است و به همین دلیل ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان به راحتی انجام می گیرد.

پک جک فراز 4s نیز به مانند فراز پی4 در بسته بندی جدیدی به بازار عرضه شده است. درون این جعبه دو عدد جک چپ و راست وجود دارد. مدار کنترل به همراه باکس و خازن، دو عدد ریموت، یک جفت چشمی و یک عدد فلاشر و آنتن به همراه یراق آلات نصب از دیگر محتویات پک کامل جک پارکینگی فراز اس می باشد.ریموت کنترل این جک ریموت سیماران 433 مگاهرتز است که البته فرکانس آن مشابه سایر ریموت کنترل های ایرانی و چینی موجود در بازار است.

جک فراز 4اس
 
تمام محصولات شرکت سیماران دارای 24 ماه گارانتی می باشد که تعهد آن از طرف خود شرکت سیماران انجام میپذیرد. درون پک محصولات فراز سیماران یک کارت گارانتی وجود دارد که می بایست از طرف شرکت فروشنده در هنگام نصب مهر و امضا شود و تاریخ نصب در آن درج گردد.
 
 

  مشخصات فنی                    
 

  موتور 220 ولت
  سیستم تشخیص مانع
  دارای چشمی ایمنی
  دارای عملکرد 2 سرعته
  مناسب برای دربهای تا 350 کیلوگرم
  دارای کلید خلاص کن
  دارای 2 سال گارانتی و خدمات در محل

 
جک بازویی فراز s4