لوگو شرکت سیماران
 

جک درب پارکینگ فراز 4S سیمارانجک بازویی سیماران مدل فراز 4s

 

قیمت 8,300,000 تومان


ویژگی های جک فراز 4S سیماران


شرکت سیماران یکی از برترین شرکتها در زمینه تولید جک درب پارگینگ است که محصولات با کیفیتی را به بازار عرضه کرده است .محصولات سیماران از لحاظ کنترل کیفیت، قبل از ورود به بازار به دقت بررسی می شوند , بنابراین خرابی در این جک پارکینگی نسبت به رقبا بسیار اندک است.جک پارکینگ سیماران ۴s از لحاظ ظاهری شبیه جک جنیوس ایتالیا می باشد.جک  فراز S شاید به دلیل کیفیت در عملکرد ترمز گیری و نرمی و بی صدا بودن و قیمت اقتصادی و ارزان آن در زمره جک های پرطرفدار ایرانی می باشد.
 

مشخصات و قدرت موتور 4S سیماران


جک درب پارکینگ سیماران ۴s مناسب دربهای دولنگه لولایی می باشد.شفت( طول بازوی) این جک ۴۰ سانتی متراست. این میزان اندازه شفت  قادر به جابجایی هر لنگه درب پارکینگ تا عرض ۲ متر می باشد.

موتور به کار رفته در جک سیماران ۴s ۲۲۰ ولت الکتروموتور است که می تواند تعداد تردد بین ۱۲ الی ۱۶ واحد را ساپورت  کند. از لحاظ وزنی جک سیماران ۴s قادر است هر لنگه درب را تا وزن ۳۵۰  کیلوگرم جابجا کند.


قیمت جک سیماران 4S با توجه به کیفیت و گارانتی معتبر آن، بسیار مناسب می باشد. همچنین جک درب پارکینگ فراز 4s ایرانی است و به همین دلیل ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان به راحتی انجام می گیرد.در جک پارکینگ سیماران ۴s از کلید خلاص کن سوئیچی به جای آلنی  استفاده شده است، که دارای امنیت بالاتری می باشد.چرا که آلن به راحتی در دسترس همه قرار می گیرد و ممکن است به جک های دیگر برند ها نیز بخورد. اما کلید خلاص کن مخصوص هر جک به صورت جداگانه می باشد.
 

مدار فرمان سیماران


مدار فرمان به کار رفته در جک سیماران ۴sفراز Q70 است که نسبت به سری مدل های قبلی خود ایراداتش برطرف گردیده است. به طور مثال در مدار فرمان Q70 دیگر برای اتصال جک پارکینگ به قفل برقی نیاز به کارت قفل ندارید و روی برد خروجی قفل در نظر گرفته شده است. از دیگر ویژگی‌های مدار فرمان جک پارکینگ ۴s سیماران زمان جدا جداگانه باز و بسته شدن به صورت مجزا برای هر لنگه جک است.

پک جک فراز 4s نیز به مانند جک فراز 4 پی در بسته بندی جدیدی به بازار عرضه شده است. درون این جعبه دو عدد جک چپ و راست وجود دارد. مدار کنترل به همراه باکس و خازن، دو عدد ریموت، یک جفت چشمی و یک عدد فلاشر و آنتن به همراه یراق آلات نصب از دیگر محتویات پک کامل جک پارکینگی فراز اس می باشد.ریموت کنترل این جک ریموت سیماران 433 مگاهرتز است که البته فرکانس آن مشابه سایر ریموت کنترل های ایرانی و چینی موجود در بازار است.

جک فراز 4اس
 
تمام محصولات شرکت سیماران دارای 24 ماه گارانتی می باشد که تعهد آن از طرف خود شرکت سیماران انجام میپذیرد. درون پک محصولات فراز سیماران یک کارت گارانتی وجود دارد که می بایست از طرف شرکت فروشنده در هنگام نصب مهر و امضا شود و تاریخ نصب در آن درج گردد.
 
 

  مشخصات فنی           

 
موتور 220 ولت
سیستم تشخیص مانع
دارای چشمی ایمنی
عملکرد 2 سرعته
مناسب برای دربهای تا 350 کیلوگرم
کلید خلاص کن
دارای 2 سال گارانتی و خدمات در محل

 
جک بازویی فراز s4