جک پارکینگی والنسیا

جک والنسیا valencia

قیمت 9,300,000 تومان
جک درب پارکینگ والنسیا ساخت کشور ایران و تحت لیسانس کشور اسپانیا می باشد.والنسیا ۵۰۰ از لحاظ ظاهری مانند طراحی جک بلانکو است که بسیار ظریف و شیک تولید گردیده است و از لحاظ قیمتی بسیار مناسب تر از جک های ایتالیایی می باشد.

این جک قابل استفاده برای اکثر درب های پارکینگی همانند مجتمع های مسکونی، مراکز خرید، محیط های اداری و ... که دارای تردد بالا هستند، است. جک والنسیا از لحاظ ظاهر، زیبا و خوش فرم بوده و دارای بدنه مستحکم و با دوامی است.

این جک درب اتوماتیک با رعایت استاندارد جهانی که باعث مقاومت بدنه این محصول در برابر گرد و غبار و رطوبت می شود قابلیت نصب در تمامی مناطق حتی با شرایط آب و هوایی سخت را دارد.

تولید بی نظیر قطعات جک والنسیا از مزیت های این محصول است.جک درب پارکینگ والنسیا از سیستم الکترومکانیکی استفاده میکند که به منظور استفاده در منازل مسکونی طراحی شده است. ساختار کلی این جک پارکینگ برای تولید یک جک پارکینگ ارزان قیمت
برای منازلی بوده است تردد های زیادی ندارند و نیاز به استفاده از جک با کیفیت میباشند.
 

موتور و قدرت جک والنسیا


جک والنسیای ۵۰۰ دارای مکانیزم عملکرد الکترومکانیکی می باشد که دارای ولتاژ کاری ۲۲۰ ولت است و قادر به تحمل وزن هر لنگه درب تا ۴۰۰ کیلوگرم می باشد. این جک درب  پارکینگ به صورت دو لنگه تولید گردیده  اما به خاطر شفت بلند که دارد می توان آن را بر روی درب های تک لنگه نیز نصب کرد.

جک والنسیا مناسب جابجایی هرلنگه درب تا عرض ۳ متر است و دارای بدنه مقاوم در برابر رطوبت و گرما بوده و در تمامی شرایط آب و هوایی قابلیت نصب را دارد.والنسیا ۵۰۰ دارای برد  کنترل کاملا هوشمند می باشد که به صورت تایمینگ  برای تنظیم سرعت تولید گردیده است.این محصول دارای خلاص کن شش ضلعی است تا در مواقع ضروری و هنگام قطع برق بتوان درب پارکینگ را دستی باز و بسته کرد


 
بازوی جک پارکینگ والنسیا
 

مشخصات فنی والنسیا


قابلیت جابجایی درب پارکینگ تا 700 کیلوگرم
ولتاژ کارکرد 220 ولت
مناسب تردد نسبتا بالا
قدرت جابجایی هر لنگه تا 3 متر
قابلیت نصب قفل برقی
مکانیزم عملکرد الکترومکانیکی