لوگوی v2

 
 


جک v2 کالیپسو 400 ایتالیا

جک وی تو کالیپسو ( 400 V2 Calypso)

 گارنتی 2 ساله   ساخت ایتالیا   ارسال رایگان 
 
 
قیمت جک V2 کالیپسو 24,800,000 تومان
جک وی تو کالیپسو 400
 

مشخصات جک پارکینگی V2 کالیپسو 400


جک وی تو کالیپسو ۴۰۰ ایتالیا را می توان جزء پرفروش ترین جک درب پارکینگ که دارای قیمت مناسبی نیز است نام برد.این جک از لحاظ ظاهری بسیار پرطرفدار است زیرا ترکیب دو رنگ طوسی روشن و خاکستری این مدل را بسیار شیک و چشم نواز کرده است.این محصول به علت کارایی بسیار مناسب و جنس بدنه عالی قابلیت نصب در تمامی شرایط آب و هوایی و کارکرد آرام و بی صدا را دارا است.

جکهای وی تو کالیپسو در کورس های 400 ، 500 و 600 میلی متری در بازار موجود می باشد .اما به طور عمومی جکهای وی تو کالیپسو ۴۰۰ فروش فراگیرتر و قیمت مناسب تری دارد و از لحاظ موتوری تفاوتی با مدل های 500 و 600 خود ندارد.خلاص کن جک های وی تو کالیپسو ۴۰۰ آچاری می باشد که محل قرارگیری آنها روی موتور قرار دارد‌. در صورت قطع برق می‌توان به راحتی توسط آچار جک را خلاص کرده و درب را به حالت دستی درآورد.

موتور و توان جک V2 کالیپسو 400

 
جک V2 کالیپسو دارای موتور ۲۲۰ ولت الکترومکانیک است و مناسب دربهای دولنگه لولایی می باشد. شفت جک پارکینگی وی تو کالیپسو ۴۰۰(۴۰ سانتیمتر )است که می‌تواند هرلنگه  درب را تا عرض ۲ متر و وزن ۴۰۰ کیلوگرم جابجا کند .زاویه بازشو این جک ۱۵۰ درجه می باشد که می توانید از آن به راحتی برای دربهای رو به بیرون بازشو نیز استفاده کنید.

گشتاور جک درب پارکینگ ویتو کالیپسو 2300 N/m است که عملاً حداکثر وزن هر لنگه درب را تا 350 گیلوگرم  محدود می سازد، لذا نصب جک V2 بر روی اکثر درب های دولنگه بلا مانع است ولی نصب آن بر روی درب های تک لنگه سنگین چندان توصیه نمی شود.طراحی بدنه این جک طوری است که لنگه چپ یا راست آن برای نصب اهمیتی ندارد و میتوان جای آنها را عوض کرد ،دلیل آن هم این است که کالیپسو مانند جک های دیگر سر موتور ندارد.

 

مدار فرمان جک وی تو کالیپسو


مدار فرمان این جک وی تو در دو سری city1 و city evo تولید می‌شود که البته مدل city1  ورژن قدیمی بوده و با اصلاحات و ارتقای که در تنظیمات و برنامه‌ ریزی این مدار صورت گرفته تا طبقه بندی و برنامه دهی به تابلو فرمان جک توسط نصابان ساده تر شود سری city evo تولید شد.از دیگر مزایای این مدار فرمان دوزمانه بودن آن هنگام باز و بسته شدن درب است که باعث می‌شود کاملاً بدون صدا کار کند.

مدار فرمان جک وی تو

به علت طراحی بسیار عالی و بدون نقص برد CITY 1 جک  V2 این سیستم به علت نصب Varistor در جای صحیح در مقابل نوسانات برقی بسیار مقاوم می باشد.که این قابلیت در مدارهای دیگر موجود نیست.برد به کار رفته شده در جک v2 کالیپسو دارای قابلیت فست کلوز (بسته شدن اتوماتیک درب پس از عبور ماشین از جلو درب می باشد) همچنین می توانید زمان باز و بسته شدن برای هر لنگه درب را به صورت جداگانه برنامه ریزی کنید.

 

 
انواع جک v2 کالیپسو

 

از دیگر قابلیت‌های این مدار فرمان هوشمند می‌توان


تعیین زمان باز و بسته شدن برای هر کدام از لنگه درب‌ها به صورت جداگانه، فست کلوز (بسته شدن اتوماتیک درب پس از عبور خودرو از مقابل چشمی)، زمان دوم برای آرام باز و بسته شدن درب، فشار نهایی برای( استحکام درب هنگام بسته شدن)
اینکودر یا تشخیص مانع (تشخیص هرگونه مانع هنگام بسته شدن درب و جلوگیری از برخورد درب با مانع)
تایم نفر رو (باز شدن تک لنگه درب برای عبور نفر موتورسیکلت)،  و اتصال به قفل برقی بدون نیاز به ماژول اضافه را نام برد
.


بدنه جک پارکینگی v2 وی تو
چیزی که بیشتر مصرف کنندگان و نصابها را تحت تاثیر قرار داده تابلو فرمان این سیستم است  که قابلیتهای بی شمارش امکان هر نوع تغییر در کارکرد جکها را می دهد.این برنامه ها به قدری کامل و جامع هستند که در برخی مواد نصابها نا مسلط سیستم جک وی تو کالیپسو دچار مشکل می شوند.محصولات وی تو کالیپسو با استاندارد IP 44 تولید می‌شود که قادرند در سرمای منفی ۳۰ درجه و مثبت ۵۰ درجه به خوبی کار کنند .
 

بازوی جک پروتکو
 
قطعات و خدمات این جک در بازار فراوان بوده و نگرانی درباره خدمات پس از فروش را برطرف میکند.این محصول در سه مدل 500,400 و600 که تفاوت انها در طول بازوی انها و کورس باز شدن میباشد عرضه می شود.
 
برد کنترل جک v2

فلاشر V2

ریموت جک وب تو

گارانتی و خدمات پس از فروش


جک وی تو کالیپسو 400 همانند دیگر محصولات شرکت V2 دارای 2 سال گارانتی شرکت امید الکترونیک است که توسط کارت گارانتی و از طریق ارسال پیامک انجام میشود.همچنین این محصولات دارای 10 سال خدمات پس از فروش نیز هستند.
 
مشخصات فنی

در سه مدل 400 , 500  و 600 عرضه می شود
کشش هر لنگه تا 350 کیلوگرم
دارای عملکرد دو سرعته
مجهز به چشمی ،فلاشر و کلید خلاص کن
سیستم تشخیص مانع
ضمانت 2 ساله
ساخت ایتالیا