امنیت ایفون تصویری

 

آیفون تصویری چگونه از خانه شما در برابر سارقین محافظت می‌کند؟


استفاده از آیفون های تصویری این امکان را به شما می دهد که قبل از باز کردن درب ، بازدید کننده را ببینید و با او صحبت کنید، و فقط به افراد مجاز اجازه ورود به منزل خود را بدهید. آیفون های تصویری دارای دو قسمت می باشد، یک پنل زنگ دار، در بیرون از منزل و یک گوشی یا مانیتور داخل منزل.پنل آیفون های تصویری، دارای، دوربین با دید در شب، چندین دکمه برای برقراری تماس، میکروفون برای برقراری ارتباط با اشخاص می باشد.مانیتور و یا صفحه نمایش، بخش داخلی منزل شما هستند که دارای یک صفحه نمایش با اندازه های متفاوت می باشد و امکان این  را به شما می دهد که افراد را شناسایی کنید و با آنها از طریق میکروفون ارتباط برقرار کنید .

هنگام نصب آیفون های تصویری حتماً آموزش کارکرد آن را به کودکان و افراد سالمند خانه بدهید، تا مطمئن باشید در نبود شما آنها به درستی از خود و خانه محافظت می کنند ،و به  آنها این موضوع را یادآوری کنید تا در صورتی که شخصی خود را از دوربین پنل جلوی درب مخفی کرده است از او بخواهند روبه‌روی دوربین قرار بگیرند ،اگر شخص ممانعت کرد می توانند با نگهبانی و یا دیگر همسایگان این موضوع را مطرح کنند. قبل از خرید  آیفون تصویری حتما
آیفون تصویری چی بخرم را خوانده و به این نکات توجه کنید:

 

زنگ هشدار آیفون تصویری


از سیستم‌های استفاده کنید کنید که دارای زنگ هشدار باشند، تا در صورتی که سارقین قصد خراب کردن آیفون تصویری را دارند به شما هشدار داده شود.آیفون هایی را انتخاب کنید که ضد آب هستند، و در مقابل هر گونه دستکاری مقاوم هستند.آیفون تصویری شما باید مجهز به دید در شب باشد، زیرا بیشترین احتمال سرقت ها در تایم شب بوده ، بنابراین شما باید تصویر واضحی از شخص پشت درب منزلتان داشته باشید.پیشنهاد میکنیم آشنایی با قابلیت های آیفون تصویری را مطالعه کنید.

محافظت آیفون تصویری

سیستم دارای حافظه باشد که بتواند فیلم و تصاویر را ضبط کند، تا زمانی که شما منزل نبودید فیلم و تصاویر افرادی که با شما کار داشتند را داشته باشید.لنز آیفون های تصویری باید ضد خش و ضد ضربه باشد.اگر هنگامی که با فرد مراجعه‌کننده صحبت می‌کنید حس کردید سعی در مخفی کردن چیزی از دید دوربین دارد، مودبانه از او بخواهید تا آن را نشان دهد. اگر از این‌ کار امتناع ورزید تهدید کنید که با پلیس تماس می‌گیرید.
 

دید در شب آیفون تصویری


دید در شب آیفون ها این امکان را به شما می دهند که در آن تایم هم اشخاص را به درستی شناسایی کنید این یک ویژگی مهم در آیفون های تصویری می باشد، علاوه بر این آیفون های تصویری به گونه ای طراحی شده اند که در هر شرایط آب و هوایی به درستی کار کنند و همچنین دوربین‌های آیفون با یک لایه محافظ پلاستیکی شفاف پوشانده شده است که در برابر خش افتادگی و یا ضربه مقاوم باشند.