مزایای استفاده از آیفون تصویری

 

مزایای استفاده از آیفون تصویری در بالا بردن امنیت منزل


قطعاً شما می خواهید که در منزل و یا محل کار خود هم احساس امنیت و هم احساس آرامش داشته باشید گاهی پیش می‌آید در طول روز تعداد زیادی از افراد به جلوی درب منزل شما و یا محل کار شما بیایند که شما گاهی تعدادی از آنها را نمی شناسید و نمی خواهید آن افراد را ملاقات کنید و یا برای بررسی آن افراد نمی خواهید به جلو در بروید امروزه با استفاده از آیفون تصویری در منزل، کارشما راحت تر شده است و دیگر نیاز ندارید برای شناسایی افراد به جلو درب بروید.

آیفون تصویری نقش مهمی در امنیت منزل و محل کار شما ایفا می‌کند گاهی اوقات غریبه ها و یا سارقین در پشت درب شما هستند و شما نمی خواهید ناخواسته درب را برای این افراد باز کنید شما با استفاده از آیفون تصویری به راحتی می‌توانید مطلع شوید چه کسی پشت درب شما است و شما به آنها اجازه ورود می دهید یا خیر آیفون های تصویری به شما این امکان را می‌دهند که بتوانید تایه زمان معین تصاویر را ضبط کنید که این در بالا بردن امنیت نقش خیلی مهمی ایفا می کند و حتی می توانید با آیفون خود با دیگر همسایه ها و یا نگهبانی ساختمان خود ارتباط برقرار کنید.

مواردی که باید قبل از خرید یک آیفون تصویری در نظر بگیرید


در چند سال گذشته برای راحتی افراد و ایجاد امنیت تولید و فروش آیفون های تصویری بالا رفته است اما گاهی مشتریان و متقاضیان اطلاع کافی از نوع برند و ویژگی آن ندارند تا بتوانند آیفونی را خریداری کنند که امنیت آنها را بالا ببرد پس هنگام خرید به چند نکته مهم دقت کنید.

1) آیفون های تصویری یک بخش بسیار مهم برای امنیت خانه شما محسوب می شوند آنها باید دیجیتالی باشند تا بتوانند با سایر سیستم های خودکار خانه شما ادغام شوند و حتی دارای امکانات اینترنتی هم باشند.

2) هنگام خرید آیفون تصویری باید اطمینان حاصل کنید که آیفون انتخابی شما با مواد مقاوم در برابر ضربه ساخته شده باشد چون هدف اصلی آیفون‌تصویری ایمنی ساکنان است بنابراین باید به اندازه کافی بادوام و مقاوم باشد.

3) دوربین نصب شده در آیفون تصویری باید به ویژگی‌های دیددرشب مجهز باشد زیرا باید تصویر بهتری  در شب برای شما ارائه دهد و امنیت را بالاتر ببرد پس یک آیفون خوب باید درهر شرایط نوری به درستی عمل کند.

4) آیفون تصویری انتخابی شما باید کارایی درستی داشته باشد یعنی مهم تر از ویژگی های اصلی یک آیفون تصویری مانند تماس ویدیویی و سیستم مخابره داخل ساختمان باید بتواند به درستی عمل کند شما قبل از خرید باید سیستم را بررسی کنید که آیا کیفیت صدا و فیلم درست انجام می شود و آیا این آیفون با سایر سیستم ها سازگار است.