حضورغیاب


  دستگاه حضور و غیاب  


Time attendanceدستگاه حضور و غیاب

 
 
  اثرانگشت      تشخیص چهره       کارت 
 

  اخرین بروز رسانی 5 مرداد 1400 


 

دستگاه حضور و غیاب با قابلیت اثر انگشت و تشخیص چهره


فروش بهترین مدل های دستگاه حضور غیاب با قیمت مناسب و کیفیت بالا, مناسب برای شرکت ها,ادارات,کارخانه ها,فروشگاه ها و....

دستگاه حضور و غیاب zk787

دستگاه حضور و غیاب مدل ZK uFace302

دستگاه حضور و غیاب که شامل دستگاه و نرم افزار حضور و غیاب میشودشامل ویژگی های متنوعی است که بر اساس نوع تقاضای هر مجموعه، می تواند ترکیبی از فاکتورهای مورد توجه منابع نیروی انسانی بوده و در نتیجه خروجی قابل قبول را ارائه دهد.نرم افزار و دستگاه حضور و غیاب موجب می شود که نظارت و مدیریت پرسنل به نحو درست و دقیقی انجام شده و از کم کاری های احتمالی کاسته شود، درضمن این اطمینان برای پرسنل حاصل می شود که به هیچ عنوان حقی از آن ها ضایع نشده و کلیه تردد ها ، طبق قوانین و مقررات و ساعات ثبت شده در سیستم صورت گیرد.

 این دستگاه جدیدترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره ZKteco با تعیین هویت چندگانه : چهره، اثر انگشت، کارت بدون تماس RFID شناسایی چهره کمتر از ۱ ثانیه از طریق اسکن اسکلت بندی صورت و کدگذاری فاصله اجزای صورت کاربر، عدم تاثیر تغییرات ظاهری و تغییر فریم عینک طبی، طول عمر طولانی دستگاه بدلیل عدم تماس مستقیم با کاربر که احتمال آسیب رسانی به آن را نیز به صفر می رسد. و قابلیت نصب به صورت outdoor و شناسایی چهره در زیر نور آفتاب می باشد .

پروتکل ارتباطیTCP/IP, RS232/485, USB Host
۲,۰۰۰ چهره و ۳,۰۰۰ الگوی اثر انگشت
الگوریتم پیشرفته تشخیص چهره

 
قیمت 5,600,000دستگاه حضور غیاب Zkteco مدل 750

دستگاه حضور و غیاب مدل ZK 750

دستگاه حضور و غیاب مدل Zk 750 ساخت شرکت ZK teco چین است و برای تشخیص هویت افراد در سازمان‌ها از به روزترین فناوری‌های دنیا پشتیبانی می‌کند.دستگاه حضور و غیاب Zk750 دارای نمایشگر 2.8 اینچی است تا درصورت نیاز به تنظیمات به صورت کاملا گرافیکی به آن ها دسترسی پیدا کرده و به شخصی سازی سیستم بپردازید.این دستگاه دارای سنسور ضد خش و ضد تقلب است که با لمس کمتر از 1 ثانیه به شناسایی مشخصات کاربری افراد و کارمندان شرکت می پردازد.

سیستم تشخیص چهره Zk750 با 2000 ظرفیت کاربر، ذخیره سازی 3000 اثر‌انگشت و ثبت 100000 تردد، این دستگاه را به یکی از دستگاه‌های حضور و غیاب کارآمد در حوزه تشخیص هویت دقیق کاربران و ثبت تردد آن‌ها تبدیل کرده است. این دستگاه مجهز به باطری پشتیبان است که در زمان نوسانات برق کمک می‌کند تا دستگاه همچنان فعال باشد.این دستگاه مناسب و مقرون به صرفه برای سازمان‌هایی با تعداد متوسط کارکنان است و از پرفرو‌ شترین دستگاه‌ها در نوع خود به حساب می‌آید که می‌تواند کاملا برای شما مناسب و کارآمد باشد.

دوربین و صفحه نمایش رنگی
انتقال اطلاعات توسط درگاه سریال و شبکه
شناسایی 3000 اثر انگشت،100000 تردد و 2000 چهره
ادامه فعالیت با استفاده از باتری پشتیبان
گارانتی 2 ساله
 


دستگاه حضور غیاب ZK788

دستگاه حضور و غیاب مدل ZK 788


دستگاه حضور و غیاب  ZK 38788 دستگاهی چند منظوره برای تشخیص اثر انگشت، کارت و پین می باشد. این دستگاه حضور و غياب با الگوريتم تشخيص اثر انگشت پيشرفته جهت تشخيص سريع اثر انگشت در كمترين زمان و كمترين خطاي ممكن ارائه می گردد.این دستگاه از لحاظ ظاهری به ۳ قسمت تقسیم شده است. بخش اول، سمت راست، شامل Finger Print جهت شناسایی اثر انگشت، بخش دوم، سمت چپ بالا، شامل صفحه کلید لمسی جهت انجام تنظیمات و بخش پایانی، سمت چپ پایین، شامل چشمییا دوربین جهت شناسایی چهره و همچنین کارت های پرسنلی در نظر گرفته شده است.

دستگاه حضور و غیاب شرکت ZKteco  داراي سنسور تشخیص اثر انگشت از نوع Silk ID می باشد. صفحه نمايش رنگي 4.3 اينچ اين مدل، امكان نمايش تصاوير از جمله تصوير اثر انگشت و نتيجه تطبيق را با وضوح بيشتري در اختيار شما قرار مي دهد. همچنین این دستگاه می تواند تشخیص چهره را تا ظرفیت 3000 نفر، تشخیص کارت تا 10000 و تشخیص اثر انگشت را تا 5000 مورد انجام دهد، به علاوه به واسطه دارا بودن باتری بک آپ در زمان نبود برق نیز قابل استفاده است.

نرم افزار و دستگاه حضور و غیاب موجب می شود که نظارت و مدیریت پرسنل به نحو درست و دقیقی انجام شده و از کم کاری های احتمالی کاسته شود، درضمن این اطمینان برای پرسنل حاصل می شود که به هیچ عنوان حقی از آن ها ضایع نشده و کلیه تردد ها ، طبق قوانین و مقررات و ساعات ثبت شده در سیستم صورت گیرد. با اتوماسیون کردن حضور و غیاب در یک سازمان، کلیه عملیات مربوط به ورود و خروج کارکنان شامل مرخصی ها، مأموریت ها، اضافه‌کاری، شیفت ها، تقویم‌کاری و کارکرد پرسنل، ثبت شده و قابل بازیابی است.

 

 
دستگاه حضور و غیاب B06

دستگاه حضور و غیاب B06

در این دستگاه، ثبت تردد از طریق اثر انگشت، کارت و رمز عبور انجام می شود و به دلیل داشتن حافظه بالا قابل استفاده در اماکن پر تردد است.

این مدل دارای صفحه نمایش 2.4 اینچی رنگی با منوی انگلیسی است که انجام تنظیمات بر روی سیستم را بسیار آسان کرده است. ویگند ورودی، امکان اتصال به آنتن دور برد یا کارت ریدر را فراهم می کند و از طریق ویگند خروجی به اکسس کنترل جانبی متصل می‌شود.

ثبت تردد در این دستگاه از طریق تشخیص چهره، اثر انگشت، کارت و رمز امکان پذیر است و صفحه نمایش لمسی ۴٫۵ اینچی رنگی انجام تنظیمات را بسیار آسان کرده است، همچنین قابلیت آپلود عکس کارکنان در این دستگاه وجود دارد تا در زمان ثبت ورود و خروج عکس کاربر مورد نظر را روی LCD نمایش دهد. این دستگاه مجهز به ویگند ورودی است که امکان اتصال به آنتن دور برد یا کارت ریدر را فراهم می کند. یک باتری بکاپ با ظرفیت ۲۰۰۰mAh نیز در این دستگاه تعبیه شده که اجازه می دهد دستگاه در زمان قطع برق به کار خود ادامه دهد.

همراه این دستگاه یک نسخه نرم افزار حضور و غیاب فارسی رایگان ارائه می شود که امکان گزارش گیری و محاسبه پارامترهای حقوق و دستمزد از جمله اضافه کار، کسر کار، غیبت و ... را فراهم می کند. راه ارتباط با کامپیوتر از طریق پورت LAN است و امکان انتقال اطلاعات تردد از طریق فلش مموری نیز وجود دارد.


ظرفیت 3،000 کارت
ظرفیت 80،000 تردد
ظرفیت 3،000 اثر انگشت
قابلیت تشخیص چهره ندارد
دارای نمایشگر 2/4 اینچ رنگی
ارتباط از طریق شبکه و USBدستگاه حضور و غیاب zkteco مدل 321

دستگاه حضور و غیاب ZKteco مدل 321
 

این دستگاه حضور و غیاب از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی برای شناسایی اثر انگشت برخوردار است. علاوه بر سنسور اثر انگشت جهت ثبت ورود و خروج پرسنل، دارای کارتخوان بدون تماس نیز می باشد که می توان برای افراد از هر کدام به دلخواه استفاده کرد. صفحه نمایش دستگاه رنگی می باشد و زمانی که تردد شخص ثبت می شود.

همچنین سنسور ثبت اثر انگشت این دستگاه، نوری، ضد تقلب و ضد خش و محافظ سنسور می باشد. همچنین این دستگاه مجهز به باتری پشتیبان است که در زمان نوسانات برق، می توان از آن استفاده کرد. بنابراین حتی زمانیکه برق قطع است، کاربران می توانند از این دستگاه استفاده کنند. 

دستگاه حضور و غیاب B07
 
دستگاه حضور و غیاب B07

دستگاه حضور و غیاب B07 یکی از جدیدترین دستگاه های حضور و غیاب است که تمام نیازهای مشتریان را پشتیبانی کرده و مناسب جهت نصب در ادارات، مجتمع های مسکونی، باشگاه های ورزشی، اماکن امنیتی و … می باشد. در این دستگاه، ثبت تردد از طریق اثر انگشت، کارت و رمز عبور انجام می شود و به دلیل داشتن حافظه بالا قابل استفاده در اماکن پر تردد است.

به همراه این دستگاه حضور و غیاب یک نسخه نرم افزار حضور و غیاب فارسی رایگان ارائه می شود که امکان گزارش گیری و محاسبه پارامترهای حقوق و دستمزد از جمله اضافه کار، کسر کار، غیبت و ... را فراهم می کند. راه ارتباط با کامپیوتر از طریق پورت LAN است و امکان انتقال اطلاعات تردد از طریق فلش مموری نیز وجود دارد.

ین مدل دارای صفحه نمایش 2.4 اینچی رنگی با منوی انگلیسی است که انجام تنظیمات بر روی سیستم را بسیار آسان کرده است. ویگند ورودی، امکان اتصال به آنتن دور برد یا کارت ریدر را فراهم می کند و از طریق ویگند خروجی به اکسس کنترل جانبی متصل می‌شود.

ظرفیت 3000 کارت
ظرفیت 160،000 تردد
ظرفیت 3،000 اثر انگشت
قابلیت تشخیص چهره ندارد
دارای نمایشگر 2/4 اینچ رنگی
ارتباط از طریق شبکه و USB

دستگاه حضور غیاب چیست؟ 

دستگاه حضور و غیاب یا ساعت زنی دستگاهی است که برای ثبت ورود و خروج کارمندان در یک محیط کاری به کار میرود تا با توجه به کارکرد هر یک از پرسنل مدیران بتوانند حقوق و دستمزد پرداخت کنند.سیستم‌های حضور و غیاب می‌توانند نقش مکملی و مهمی در مدیریت کارکنان داشته باشند.

نمونه‌های مختلفی از دستگاه حضور و غیاب به همراه نرم افزار آن در سطح دنیا و در سطح ایران موجود است که در هر کدام از آنها از یک روش خاص برای شناسایی افراد استفاده شده است. به عنوان مثال، دستگاه حضور و غیاب کارتی، چشمی، تشخیص چهره و رمزی تنها چند مورد از این دستگاه‌ها هستند.

دستگاه حضور و غیاب شامل یک سیستم فیزیکی و کامپیوتری است که امکان ثبت زمان ورود و خروج پرسنل به یک سازمان یا اداره را فراهم می‌کند. این دستگاه به شکلی طراحی شده است که ابتدا اطلاعات پرسنل در حافظه آن ذخیره می‌شود، سپس در روزها و دفعات بعدی، پس از اسکن اطلاعات در حال تردد و کارکنان، این اطلاعات با یکدیگر مقایسه می‌شود و امکان شناسایی و احراز هویت فرد فراهم می‌شود.

یکی از مهم‌ترین دلایلی که مدیران به استفاده از دستگاه‌های حضور و غیاب پیشرفته‌ مانند دستگاه‌های حضور و غیاب اثرانگشتی و تشخیص چهره و تشخیص عنبیه روی آورده‌اند، این است که جلوی این تقلب کارمندان را بگیرند.مزایای استفاده از دستگاه حضور و غیاب

صرفه جویی در مصرف کاغذ و جلوگیری از قطع درختان: در دهه های اخیر که سیستم حضور و غیاب به صورت کاملا دستی انجام می شد، ساعت های ورود و خروج هر پرسنل در برگه های زمانی (Time Sheet) به طور جداگانه برای هر پرسنل ثبت می گردید. جمع آوری و برآورد ساعت کارکرد و محاسبه دستی حقوق پرسنل بسیار کار پیچیده و دشواری بود و گاهی تا چند روز به طول می انجامید. علاوه براین، استفاده ماهانه از کاغذ منجر به تولید هزینه های اضافی برای شرکت می گردید.

مدیریت آنلاین درخواست ها و گزارش ها: از آنجایی که مدیران معمولا مشغله فراوانی دارند و برای پیگیری برخی امور ملزم به فعالیت در خارج از محل شرکت خود هستند بنابراین استفاده از نرم افزار حضور و غیاب تحت وب می تواند بهترین انتخاب برای این مدل کسب و کارها باشد و دیگر نیازی به حضور مدیران در شرکت احساس نمی شود و مدیران می توانند تنها از طریق یک سیستم کامپیوتر، اپلیکیشن موبایل یا تبلت به صورت آنلاین از آخرین تردد های پرسنل در سازمان مطلع شوند، گزارش خروجی تهیه نمایند.

پشتیبانی و در دسترس بودن اطلاعات در هر زمان:

محاسبه دقیق و هوشمند ساعت های کارکرد بدون کوچکترین خطای انسانی:

قابلیت انتقال اطلاعات به نرم افزارهای محاسبه حقوق و دستمزد:


گزارش گیری: اطلاعات و گزارش گیری آن به صورت آنلاین و زمان واقعی می باشد, در نتیجه بلافاصله مشخص می گردد چه شخصی در سازمان حضور دارد یا ندارد.با استفاده از آن کارمندان می توانند ساعات عدم حضور در کار، یا ساعات ناهار یا ساعتی که در جلسه هستند را اعلام کنند، تا کسانی که اجازه دارند از آن با خبر شوند.

اطمینان در تشخیص صحیح کارمند:  ویژگی های فیزیولوژیکی بیومتریک که سیستم حضور و غیاب ثبت می کند برای هیچ کدام از افراد یکسان نیستند. بنابراین مدیران می توانند اطمینان کامل در درستی ثبت تردد ها داشته باشند.

جلوگیری از هر گونه تقلب:  دردستگاه حضور و غیاب کارتی پرسنل می توانند به جای یکدیگر کارت بزنند و هرساله سبب میلیون ها زیان مالی به کسب و کارها شوند. در حالی که سیستم حضور و غیاب بیومتریک مانع بروز این مشکلات می شود. زیرا سیستم، ویژگی های منحصر به فرد هر کارمند را ثبت می کند و کارمندان نمی توانند به جای یکدیگر قرار بگیرند.

نرم‌افزار دستگاه حضور و غیاب:

استفاده از نرم‌ افزار دستگاه حضور و غیاب بهترین راه‌ برای کنترل ورود و خروج کارکنان است  و قابلیت‌های مختلفی دارد که می‌تواند در مدیریت بهتر کسب‌وکار به شما کمک کند. نرم‌افزارهای حضور و غیاب  امکان یکپارچه‌ سازی و مطابقت با برنامه‌های حقوق و دستمزد را دارند.


 
همه چیزدرباره دستگاه حضور و غیاب

همه چیز درباره دستگاه حضور و غیاب

از دیرباز تاکنون در اغلب شرکتها، ادارات، سازمانها و ... بررسی تردد پرسنل و کارمندان برای کارهایی مانند پرداخت حقوق و مزایا، بررسی میزان استفاده از مرخصی، ساعات ماموریت انجام شده و غیره راههای گوناگونی وجود داشت. در گذشته برای کنترل تردد پرسنل و کارمندان از دفترهایی برای ثبت ساعت ورود و خروج آنها استفاده میشد. این سبک از کنترل تردد دقیق نبوده و در انتهای ماه به دلیل نیاز به بررسی ورود و خروج تک تک کارمندان از روی دفتر، اتلاف زمان و خطای کار زیادی را به همراه داشت.

با وجود این مشکلات نیاز به سیستمی برای رفع این نواقص و ثبت دقیق ترددها به وجود آمد که با پیشرفت علم و تکنولوژی دستگاههای حضور و غیاب طراحی و تولید شدند. با توجه به تمایل انسان به استفاده بهینه از زمان و پایین آمدن درصد اشتباه در ادارات، سازمانها، شرکتها و ... نیاز به دستگاههای حضور و غیاب بدون خطا و بازده بالا احساس شد و این نیاز باعث تولید سیستمهای حضور و غیاب در انواع مختلف و عرضه آن در بازار شد.


آشنایی بیشتر با سیستم حضور و غیاب

همانطور که از اسم این سیستم مشخص است از دستگاههای حضور و غیاب برای ثبت ورود و خروج پرسنل و مشخص شدن ساعات حضور یا غیاب استفاده میشود. سیستمهای حضور و غیاب از دو قسمت سخت افزار و نرم افزار تشکیل شدهاند. دستگاههای حضور و غیاب از لحاظ سخت افزار در انواع مختلف تولید میشوند.

در بازار شما میتوانید دستگاههای حضور و غیاب را با قیمتهای متفاوتی تهیه کنید. قسمت سخت افزار سیستمهای حضور و غیاب، دستگاههای حضور و غیاب هستند که اغلب به صورت آفلاین اطلاعات ورود و خروج کارکنان سازمان را ثبت میکنند و قسمت نرم افزاری حضور و غیاب نرم افزاری است که بر روی سیستم کامپبوتر نصب شده و با اتصال به دستگاه حضور و غیاب، دانلود اطلاعات تردد، استفاده از سیستم حسابرسی برای پرداخت حقوق، ثبت مرخصی و ... مورد استفاده قرار میگیرد. اتصال به دستگاههای حضور و غیاب به دو صورت وایرلس (بیسیم) و سیمدار امکان پذیر است.


اشنایی با انواع دستگاههای حضور و غیاب


دستگاههای حضور و غیاب دارای سنسورهای متنوعی همانند کارتخوان، اثرانگشت، تشخیص چهره و رمز ورود هستند. در تمام دستگاههای حضور و غیاب اطلاعات کاربران یک بار درون حافظه دستگاه حضور و غیاب ذخیره شده و تا زمانیکه آن را از حافظه پاک دستگاه پاک نکنید یا دسترسی کاربر را محدود نکنید در حافظه آن باقی خواهد ماند. در ادامه با انواع سنسورهای مورد استفاده در دستگاههای حضور و غیاب، نحوه عملکرد، میزان دقت و احتمال خطا یا سوء استفاده پرسنل را آشنا خواهید شد.

اگر از کارت یا تگ برای ثبت تردد استفاده کنید در هنگام تعریف یک کاربر با قرار دادن کارت جدید در مقابل سنسور دستگاه، شماره کارت به آن کاربر تعلق گرفته و با هر بار فرار دادن کارت مقابل دستگاه حضور و غیاب ورود و خروج آن فرد در حافظه دستگاه ذخیره خواهد شد.

این نوع سیستم حضور و غیاب به دلیل اینکه امکان ثبت تردد پرسنلی که در محل کار خود حضور ندارند به وسیله سایر همکاران وجود دارد به نسبت سایر دستگاههای حضور و غیاب از امنیت کمتری برخوردار است زیرا علاوه بر امکان ثبت تردد دروغین امکان کپی کردن کارتهایی که در بازار با نام کارت EM شناخته میشوند وجود دارد ولی اگر دستگاه حضور و غیاب با کارتهای Mifar کار کنند امکان کپی کردن این نوع کارت وجود ندارد.

سنسور اثر انگشت یکی از بهترین و مطمئن ترین سنسورهای موجود در دستگاههای حضور و غیاب است. همان طور که می دانید اثرانگشت هر شخص منحصر به فرد بوده و هیچ شخصی مشخصات اثرانگشت فرد دیگری را ندارد.

با توجه به این مطلب و با استفاده از سنسور تشخیص اثرانگشت می  توان اثرانگشت پرسنل را اسکن و در حافظه دستگاه حضور و غیاب ذخیره نمود. در هنگام ثبت تردد به محض قرار دادن انگشتی که از قبل در حافظه دستگاه ذخیره شده است بر روی سنسور، دستگاه حضور و غیاب با مقایسه اثرانگشت مجاز بودن فرد برای تردد را تایید خواهد کرد. در اکثر دستگاه های حضور و غیاب امکان تعریف چند اثرانگشت برای یک فرد وجود دارد تا در صورت آسیب دیدن یک اثرانگشت امکان ثبت تردد با سایر اثر انگشت ها وجود داشته باشد.

در برخی از مشاغل استفاده از دستگاه های حضور و غیاب اثرانگشتی به دلیل کار با مواد شیمیایی، مواد روغنی، نیاز به استریل بودن دست (مانند برخی از بخش های بیمارستان ها) و ...  امکان پذیر نیست. در چنین مواقعی می توان از دستگاه های حضور و غیاب تشخیص چهره استفاده نمود. عملکرد سنسور تشخیص چهره ضریب اطمینان بالایی دارد زیرا اسکن و تشخیص چهره فقط از روی صورت شخص انجام می پذیرد و با قرار دادن عکس فرد در مقابل دستگاه حضور و غیاب، دستگاه با توجه به سنسورهای موجود توانایی تشخیص قرار نداشتن فرد در مقابل دستگاه را دارد و اجازه ورود صادر نخواهد شد.

در بازار دستگاه های حضور و غیاب برای ثبت تردد حداقل از دو مورد از سنسورهای ذکر شده در فوق را دارند تا عملکرد دستگاه فقط با یک سنسور محدود نشده باشد و در صورت تمایل بتوان از ترکیبی از سنسورها استفاده کرد. به عنوان مثال دستگاه حضور و غیاب کارت و رمز امکان ثبت تردد در سه حالت فقط کارت، فقط رمز و حالت رمز و کارت را دارد.

هر چه سنسورهای مورد استفاده در دستگاه حضور و غیاب کامل تر باشد به تبع قیمت آن بیشتر خواهد شد. به عنوان مثال قیمت خرید دستگاه تشخیص چهره ای که دارای سنسور اسکن اثرانگشت، کارت و رمز باشد از قیمت خرید دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره ای که سنسور اثر انگشت را ندارد بالاتر خواهد بود. هر چه سنسورها و امکانات دستگاه حضور و غیاب بیشتر باشد هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود.


نرم افزار حضور و غیاب بهترین راه حل

دستگاه های حضور و غیاب همانطور که در مطالب فوق ذکر شد علاوه بر سخت افزار به یک نرم افزار نیز احتیاج دارند. این نرم افزار بر روی کامپیوتر قابل نصب است و برای مشاهده تردد افراد در انتهای ماه کاری جهت بررسی های مورد نیاز طراحی شده است. در نرم افزار می توان قوانین ترددی شرکت را تعریف نمود تا برای تمام پرسنل یا بخشی از آن ها استفاده شود و در صورت وجود چند شیفت کاری یا وجود قوانین متعدد امکان ثبت مجزای آن ها و تخصیص دادن آن به افراد مورد نظر اقدام نمود.

با استفاده از نرم افزار حضور و غیاب امکان ثبت مرخصی و کسر مرخصی استفاده شده از مرخصی مانده، امکان ثبت ماموریت پرسنل، ثبت تردد فراموش شده، ثبت و محاسبه میزان اضافه کار، ثبت کسر کار (تاخیر در ورود یا تعجیل در خروج) و ... وجود دارد. با استفاده از نرم افزار و دستگاه حضور و غیاب می توان به راحتی و بدون اتلاف زمان، تردد پرسنل را بررسی و بر اساس آن حقوق و دستمزد را با کمترین میزان خطا در محاسبات پرداخت نمود.
 
دستگاه حضور و غیاب چطور در زمان ویروس کوید 19 کمک میکند؟

مفهوم آزمون و ردیابی NHS مدتی است که وجود دارد. به طور مشابه ، سیستم رهگیری و ردیابی به فرآیند تعیین مکان های فعلی و گذشته اقلام ، املاک و اخیراً افراد اشاره دارد. از زمان شیوع COVID-19 ، آهنگ و ردیابی مقدمات کاملاً جدیدی به خود گرفته است. هنگامی که بوریس جانسون ، نخست وزیر انگلیس ، از کاهش محدودیت های مربوط به COVID-19 خبر داد و به کسب و کارها اجازه شروع مجدد فعالیت تجاری را داد ، از آنها خواست که در تلاش برای ردیابی و ردیابی افراد آلوده به دولت کمک کنند.

افزایش نظارت کاملاً تعجب آور نیست. تمرکز سخت دولت انگلستان جلوگیری از موج دوم COVID-19 بوده است. با پیگیری همه کسانی که در یک مکان خاص در یک زمان خاص بوده اند ، این امکان را می دهد که در صورت مثبت بودن آزمایش یکی از آنها ، ردیابی شود. سیستم NHS و آزمایش ردیابی با اطمینان از اینکه هر کسی که علائم ویروس کرونا را نشان دهد می تواند خیلی سریع آزمایش شود ، کار می کند و سپس در صورت تأیید آزمایش مثبت می توان با افرادی که از نزدیک با آن شخص تماس داشته اند تماس گرفت. چنین ردیابی افراد بیمار یا حتی بدون علامت راهی ثابت شده برای مهار بیماری های همه گیر است و روشی است که به عنوان "ردیابی تماس" شناخته می شود ، همانطور که در شیوع SARS و ابولا نشان داده شده است. هدف نهایی این روش این است که R0 (میزان انتقال یا پخش) را زیر 1 نگه دارید و به کمک به بازگرداندن اقتصاد ، که شامل مشاغل ، آموزش و شبکه های اجتماعی است ، تا جایی که ممکن است ایمن باشد.

دولت برای ایجاد این برنامه جدید ردیابی مخاطب با Google و Apple پیوسته است. برخی از مشاغل قبلاً این کار را به دست خود گرفته اند و اطلاعات مربوط به هر کسی را که در محل کار بوده است ، بدیهی است که در بسیاری از بارها و رستوران های سراسر کشور حضور داشته است. در حالی که همه ما منتظر شنیدن اطلاعات بیشتر در مورد برنامه هستیم ، کارهایی وجود دارد که مشاغل می توانند برای پیگیری افرادی که در سایت بوده اند انجام دهند. در همه مواردی که تماس حضوری در یک کسب و کار رخ می دهد ، جمع آوری جزئیات افرادی که در محل بوده اند ، چه مشتری ، چه مشتری و چه همکار ، ضروری است. چنین ردیابی می تواند یک چالش بزرگ باشد ، خصوصاً با رعایت الزامات قانون حمایت از داده ها.

اینجاست که یک دستگاه حضور و غیاب در سیستم خودش قرار می گیرد. در حالی که این سیستم ها عمدتا برای ردیابی و بهینه سازی ساعاتی که کارمندان در محل کار خود می گذرانند و همچنین برای ثبت سوابق دستمزد و حقوق استفاده می شوند ، همچنین می توان از آنها برای تعیین اینکه چه کسی در سایت بوده و بین چه ساعاتی استفاده کرد. در نهایت ، سیستم های حضور و غیاب می توانند به روند ردیابی و ردیابی کمک کنند.


ردیابی و ردیابی با استفاده از زمان و حضور

با ضبط تمام "ساعتهای خاموش" و "ساعتهای خارج از ساعت" ، یک کسب و کار می تواند نمای کاملی از همه افرادی که در یک زمان مشخص در محل کار بوده اند داشته باشد. علاوه بر این ، یک سیستم حضور و غیاب همچنین می تواند با سیستم های کنترل دسترسی یکپارچه شود ، و نه تنها افرادی را که در یک روز مشخص حضور داشته اند بلکه دقیقاً در چه مناطقی بوده اند ، چه زمانی و چه کسی نیز در آنجا حضور داشته باشد. همزمان. اگر در این صورت از وقوع COVID-19 در میان کارمندان اطلاع داده شود ، به راحتی می توان فهمید که چه کسی هم زمان با شخص شناسایی شده با ویروس در محل نیز حضور داشته است و بنابراین بر این اساس مشاوره می دهید.

با نگرانی از اینکه برنامه آزمون و ردیابی ممکن است قانون داده های GDPR را نقض کند ، استفاده از سیستم حضور و غیاب برای اطمینان از اینکه کارکنان شما از امنیت و آگاهی برخوردار هستند بیش از هر زمان دیگری مهم است. با چنین راه حل نرم افزاری ، هیچ مشکلی با GDPR وجود ندارد ، زیرا عملکرد ردیابی زمان علاقه قانونی در پردازش چنین داده هایی را نشان می دهد.

سیستم های حضور و غیاب ، مانند راه حل مبتنی بر Cloud RotaOne از Thinking Software ، ثبت اطلاعات پردازش اطلاعات را آسان می کند ، در حالی که همچنین با الزام GDPR برای افزایش سوابق کارمندان و نحوه ذخیره و پردازش داده های شخصی مطابقت دارد. در حالی که مزایای اجرای زمان و حضور در مطابقت با قانون قابل توجه است ، به ویژه با توجه به شرایط موجود ، مزایای دیگری نیز وجود دارد که یک کسب و کار می تواند از نصب چنین سیستمی کسب کند. اینها از نگه داشتن بودجه تا کاهش زمان صرف شده برای مدیر است. افزایش اعتماد کارمندان به کاهش هزینه غیبت ، و جلوگیری از کلاهبرداری یا سو abuse استفاده از حقوق و دستمزد برای ادغام کامل با سایر برنامه ها.

با بازگشت تدریجی کار در انگلستان که در حال انجام است ، اطمینان از ایمنی کارکنان آنها باید از اختیارات هر شغل باشد. وقت آن است که بررسی کنیم که چگونه ایمنی در هر محیطی در سراسر جهان مدیریت می شود این اوقات بی سابقه به همه ما ثابت کرده است که هیچ کس نمی تواند پیش بینی کند که چه بلایایی می تواند رخ دهد ، اعم از محلی ، ملی یا جهانی. چه یک کسب و کار کوچک باشید و چه یک شرکت چند ملیتی ، وقت آن است که از ایمنی کارکنان خود استفاده کنید.
استفاده از یک راه حل حضور و غیاب در نظر بگیرید تا نه تنها نیازهای پیگیری افرادی که در محل بوده اند را در رابطه با مهار گسترش بیماری همه گیر تأمین کنید ،بلکه برای صرفه جویی در وقت و هزینه برای مدیریت نیروی کار خود.دستگاه حضور و غیاب در خانه های مراقبت

زن در خانه مراقبت

اداره یک خانه مراقبت می تواند یک چالش باشد. خانه های مراقبت شبانه روزی و مراقبت شخصی از افرادی را که در زندگی روزمره خود نیاز به کمک و پشتیبانی بیشتری دارند فراهم می کنند. این به خودی خود ، با ضرورت مطلق تمرکز بر روی هر فرد و نیازهای او ، محافظت ، برنامه های مراقبت ، بازبینی و حوادث ، هیچ شاهکاری نیست. مدیریت ساعات کارکنان یک بار اضافی است که بنابراین باید تا حد امکان ساده باشد تا تمرکز بتواند در جایی که بیشتر مورد نیاز است باقی بماند: ساکنان.

سیستم های حضور و غیاب بهترین راه حل برای مدیریت الگوهای پیچیده شیفت است که اغلب در خانه های مراقبت و سایر مراکز مراقبت های بهداشتی مورد نیاز است. این سیستم ها امکان برنامه ریزی و مدیریت موثر کارکنان را فراهم می کنند ، در حالی که به مدیریت زمان ، دقت در حقوق و دستمزد و کاهش هزینه های اداری نیز کمک می کنند. با توجه به لیست قابل توجهی از مزایایی که سیستم های حضور و غیاب ارائه می دهند ، خانه های مراقبت از عملکرد قابل توجهی بهره مند می شوند.


بنابراین ، زمان و حضور چیست؟

نرم افزار حضور و غیاب زمان کارمندان را ردیابی و کنترل می کند. این سیستم ها امکان ردیابی دقیق ساعت های کاری را فراهم می کنند و ثبت می کنند که کارکنان دیر وقت ، زودتر چه وقت کار می کنند ، چه مدت از وقت استراحت می گذرانند و چه زمانی غیبت دارند.

زمان حضور و غیاب خودکار از سیستم های دستی تکامل یافته است که برای ردیابی ساعات کار از مهر زنی استفاده می کنند. اگرچه این سیستم های دستی مفید بودند ، اما استفاده از آنها بسیار دشوار و زمانبرتر از نرم افزارهای مدرن بود.

سیستم های حضور و غیاب امروز بسیار دقیق هستند و می توانند به کاربران در بهبود کارایی یک تجارت کمک کنند. هنگامی که کارمندان برای کار می آیند یا در پایان شیفت از آنجا خارج می شوند ، در ترمینالی که کارت یا fob یا حتی اثر انگشت یا عنبیه را قرائت می کند ، ساعت را داخل یا خارج می کنند. شناسه منحصر به فرد آنها سپس در سیستمی وارد می شود که ساعات کار آنها را ردیابی می کند.
این سیستم های حضور و غیاب امروزی از بیومتریک استفاده می کنند و بنابراین می توانند هرگونه تقلب را از طریق مشت زدن دوستان از بین ببرند. خوانندگان بیومتریک می توانند از تشخیص چهره ، اسکن اثر انگشت یا هندسه دست استفاده کنند. این بدان معناست که کارمندان نمی توانند از سیستم سو abuse استفاده کرده و ساعت کاری نادرستی را ثبت کنند تا حقوق خود را افزایش دهند یا غیبت خود را پنهان کنند.


بنابراین این چگونه برای خانه های مراقبت مفید است؟

خانه های مراقبتی که در یک محیط 24/7/365 کار می کنند ، باید اطمینان حاصل کنند که همه شیفت ها تحت پوشش قرار گرفته و مراقبت های مداوم در تمام ساعات شبانه روز به ساکنان آنها ارائه می شود. راه حل های حضور و غیاب می تواند به خانه های مراقبت کمک کند تا کارکنان خود را با کارایی و موثرتر مدیریت کنند.

اعم از اینکه کارمندان ساعتی دستمزد بگیرند ، پیمانی یا حقوق بگیر ، با سیستم حضور و غیاب ، مدیران می توانند دقیقاً ببینند که کارکنانشان چه موقع از داخل و خارج وقت می گیرند ، بنابراین وقتی زمان انجام حقوق و دستمزد فرا می رسد ، گزارش دقیقی از چند ساعت کارمند دارند در واقع کار کرد

تمام این داده ها ، از جمله تأخیر ، اضافه کاری ، سوابق غیبت و روزهای بیماری ، در یک مکان ثبت می شوند. مدیران می توانند به راحتی اطلاعات مربوط به وقت کارمندان را برای سوابق اداری خود پیدا کنند و از انطباق قانونی با دستورالعمل زمان کار (WTD) اطمینان حاصل کنند.

برای گروه های مراقبت در منزل ، زمان و حضور نیز می تواند برای مدیریت کارکنانی که در مکان های مختلف کار می کنند بسیار مفید باشد. داشتن این نوع سیستم متمرکز می تواند به صاحبان خانه های مراقبتی کمک کند تا تمام پرسنل خود را تحت نظر بگیرند ، حتی اگر سایت های مختلف خانه های مراقبت از آنها قوانین و قراردادهای جداگانه ای برای حقوق و دستمزد داشته باشند.

نرم افزار حضور و غیاب برای بخش مراقبت های بهداشتی نیز در زمان واقعی کار می کند. این می تواند در صورت عدم حضور کارمند یا تأخیر ، به مدیران یا سرپرستان خانه مراقبت هشدار دهد. سپس مدیر می تواند نسبت به جایگزینی هر کارمند غایب اقدام کند و اطمینان حاصل کند که آنها هنوز سطح بالایی از خدمات را به ساکنان خود ارائه می دهند.
مزایا

خانه های مراقبتی می توانند با استفاده از سیستم حضور و غیاب و هزینه حضور بالایی را بدست آورند. این نه تنها می تواند کارایی را بهبود بخشد ، بلکه می تواند به مدیران در سازماندهی بهتر برنامه های پیچیده شیفت و انجام دقیق تر حقوق و دستمزد کمک کند. در اینجا برخی از مزایای بسیاری از نرم افزارهای حضور و غیاب برای بخش مراقبت های بهداشتی آورده شده است.
<h3> ثبت زمان دقیق تر </ h3>
با استفاده از وقت و حضور در محیط های مراقبت های بهداشتی ، مدیران خانه مراقبت می توانند ساعت کاری کارکنان را به طور دقیق ردیابی کنند. مدیران همچنین می توانند بررسی کنند که آیا کارمندان آنها تعداد ساعات قرارداد خود را تأمین می کنند یا خیر.

این سیستم ها به طور خودکار اضافه کاری و حقوق کارمندان را بر اساس نرخ خانه مراقبت محاسبه می کنند. با این کار نیازی به محاسبات دستی برای حقوق و دستمزد نیست و خطر خطاهای انسانی کاهش می یابد. علاوه بر بهبود کارایی ، به خانه های مراقبت کمک می کند تا از طریق دقت خود هزینه لیست حقوق را کاهش دهند.
گزارش ها و تجزیه و تحلیل کامل

دستگاه حضور و غیاب برای خانه های مراقبت نیز می توانند به ردیابی الگوها و روندها کمک کنند. با ثبت تمام ساعات کار پرسنل ، آنها می توانند درک بهتری از کارکنان کارآمد داشته و به صاحبان خانه مراقبت در تصمیم گیری بهتر کمک کنند.با داشتن یک پایگاه داده متمرکز ، دسترسی به گزارشات حضور و غیاب برای مدیران خانه های مراقبت آسان است.7 نکنه مهم در حضور و غیاب

نکات حضور و غیاب
 
کارمندان مهمترین و غالباً گرانترین منبع اکثر مشاغل هستند. مهم این است که نیروی کار خود را به طور موثر مدیریت کنید تا از سرمایه خود بیشترین بهره را ببرید. برنامه ریزی موثر و اطمینان از انجام درست کار در زمان مناسب توسط کارمندان ، بهره وری را به حداکثر می رساند. مشاغل مختلف در سراسر جهان برای دهه ها زمان و حضور کارکنان خود را ثبت کرده اند. روزهایی که نیاز به ضرب و شتم کارتهای فردی توسط دستگاه است و تیمی از مدیران مجبور بودند پول نقدی را به مردم براساس ساعت کار کرده پرداخت کنند ، گذشته است.

در این عصر دیجیتال ، راه حل های پیچیده حضور و غیاب و برنامه های حضور و غیاب می توانند همه چیز را از برنامه ریزی پیشرفته و برنامه ریزی شغلی شما مدیریت کنند ، این اطمینان را می دهد که شما تمام منابع مورد نیاز خود را درست از طریق محاسبه خودکار و دقیق دستمزد یک فرد در اختیار دارید. در این مقاله 10 مزیت اصلی حضور و غیاب مورد بررسی قرار می گیرد.


1. ساعتها در برنامه ریزی صرفه جویی کنید و صفحات گسترده را حذف کنید

اگر از صفحات گسترده برای برنامه ریزی شیفت کارمندان خود استفاده می کنید یا از آنها استفاده کرده اید ، کاملاً از زمانبر بودن آنها آگاه خواهید بود. یک راه حل موثر حضور و غیاب دارای صفحه ای ساده برای استفاده از مدیریت روتا است که به شما امکان می دهد الگوهای شیفت ایجاد کرده و از قبل روتا خود را برنامه ریزی کنید. این مدیران را قادر می سازد ، بر اساس تقاضا و در بودجه ، برنامه ریزی کنند.

2. اطمینان حاصل کنید که روتا در بودجه های شما برنامه ریزی شده است

راه حل های حضور و غیاب و پیشرو به شما امکان می دهد بودجه کارمندان خود را به راحتی مدیریت کنید. چه بودجه ها بصورت متمرکز کنترل می شوند و چه افرادی توسط افرادی که مسئولیت برنامه ریزی بودجه خود را بر عهده دارند ، مدیریت می شوند ، یک راه حل حضور و غیاب می تواند اطمینان حاصل کند که شما در بودجه های پیش بینی شده باقی می مانید و به راحتی می توانید برنامه ریزی شده در مقابل بودجه واقعی را گزارش کنید.

3- زمان صرف شده در امور اداری و ارتباطی با کارمندان را کاهش دهید

یک راه حل حضور و غیاب و برنامه ریزی روتا می تواند به طور چشمگیری مدت زمانی را که بخش منابع انسانی و مدیران شما برای برقراری ارتباط با کارمندان صرف می کنند ، کاهش دهد. هنگامی که یک روتا برای هفته ها یا ماه های آینده برنامه ریزی شده است ، می توان آن را منتشر کرد. هر کارمند می تواند شیفت های برنامه ریزی شده خود ، تعطیلات آینده و حتی نقش شغلی را که به آن محول شده است ، ببیند. این می تواند به "آیا می توانید ببینید که آیا من برای کار هستم ..." پایان می دهد تماس تلفنی و ایمیل. راه حل های پیشرفته تر به سازمان اجازه می دهد شیفت های بدون پر یا موجود را منتشر کند و به کارمندان اجازه می دهد خود را برای شیفت های اضافی پیش ببرند.

4- با نظارت دقیق بر میزان حضور و غیاب کارکنان ، هزینه لیست حقوق و دستمزد خود را کاهش دهید

مزیت اصلی پیگیری زمان حضور و غیاب ، توانایی اطمینان از پایبندی کارکنان به ساعتهای قرارداد خود است و این به نوبه خود ، یک عنصر مهم در کنترل هزینه ها است. روشهای مختلفی وجود دارد که کارمندان می توانند از طریق آن وارد سیستم شوند یا از ساعت خارج شوند ، خواه این برنامه خواننده PIN / Card / Fob باشد ، یک اسکنر بیومتریک یا یک برنامه تلفن همراه باشد. از هر روشی که استفاده شود ، یک راه حل حضور و غیاب می تواند به طور م onثر در مورد کارکردن ساعتهای قرارداد گزارش کند و بیش از زمان را بر اساس سیاست های شرکت محاسبه کند. راه حل های حضور و غیاب هوشمند حتی می تواند قوانین گردشی خودکار را مدیریت کند تا مدیران فقط از موارد استثنایی که مهم به نظر می رسند مطلع شوند.

حقوق و اضافه کار کارمندان به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می شود ، براساس نرخ دستمزد و اضافه کار سازمان شما. این نه تنها زمان صرف شده برای محاسبات دستی را کاهش می دهد ، بلکه خطر خطای انسانی را نیز کاهش می دهد ، که هر دو برای هر سازمانی گران تمام می شوند.


5- اعتماد کارمندان به سازمان خود را افزایش دهید

از نظر تاریخی این درک وجود داشته است که از سیستم های حضور و غیاب فقط برای کاهش هزینه حقوق و دستمزد استفاده می شود و در نتیجه ، برخی از کارمندان و اتحادیه های کارگری با استفاده از سیستم حضور و غیاب مخالفت کرده اند. در سال های اخیر بسیاری از کارمندان و اتحادیه های کارگری نه تنها استفاده از چنین سیستم هایی را پذیرفته اند ، بلکه برای محافظت از کارمندان در برابر بهره برداری ، خواستار استفاده از آنها شده اند. در رای اخیر دیوان عدالت اروپا ، کلیه مشاغل داخل اتحادیه اروپا برای محافظت از کارمندان باید راه حل ثبت زمان را اجرا کنند.

6. از اطلاعات حساس خود محافظت کنید

دلیل خوبی وجود دارد که چرا دفاتر منابع انسانی و ادارات حقوق و دستمزد در صورت عدم مراقبت قفل نگه داشته می شوند. آنها حاوی داده های حساس شامل اطلاعات تماس کارمندان ، اطلاعات مربوط به قرارداد و مهمتر از همه ، نرخ دستمزد فردی هستند. HR و پرسنل حقوق و دستمزد برای حفظ صداقت و محرمانه بودن این اطلاعات بسیار مورد اعتماد هستند. یک راه حل ابتکاری حضور و غیاب می تواند طوری پیکربندی شود که کاربران سیستم محدود به داده هایی باشند که می توانند ببینند یا ویرایش کنند. مجوزهای کاربر باید در هر سیستم حضور و غیاب مورد توجه قرار گیرد.

7. هزینه غیبت را کاهش دهید

مدیریت موثر انواع غیبت راهی برای کاهش قابل توجه هزینه ها و افزایش بهره وری است. در بیشتر سازمان ها ، کارکنانی وجود دارند که هرگز یک روز مرخص نمی شوند و همیشه از آنها سال می شود.


 

داستان دستگاه حضور و غیاب بیومتریک

هنوز یادم است پدربزرگم برای همه کارمندان خود ثبت نام می کرد. هر روز صبح ، او وقت خوبی را به علامت حضور همه و حتی زمان گزارش آنها می گذراند.و هر وقت که آنها می رفتند ، پدربزرگ من نیز آن را علامت گذاری می کرد.در پایان ماه ، هنگام توزیع حقوق ، او اضافه کاری آنها ، تعداد کل ساعت آنها و غیره را محاسبه می کرد.

صادقانه بگویم ، برای من همیشه کار بیش از حد غیرضروری به نظر می رسید.اما فناوری به کمک ما آمد و ما را از دردسر "حضور در محل" برای کارمندان نجات داد.با گذشت زمان ، شناسایی بیومتریک به بخشی جدایی ناپذیر از سازمان های شرکتی و سیستم های امنیت عمومی تبدیل شده است.در شرکت هایی که تعداد زیادی کارمند دارند ، پیگیری از زمان ورود کارمندان و زمان ترک آنها بسیار غیرممکن می شود.بیومتریک فرایندی است که از طریق آن می توانیم از مشخصات فیزیکی منحصر به فرد فرد برای شناسایی و ضبط با دستگاه الکترونیکی استفاده کنیم.به عبارت دیگر ، بیومتریک وسیله ای برای تأیید هویت فرد است.

فناوری مبتنی بر بیومتریک روشی قابل اعتماد ، مفید و معتبر برای تأیید و شناسایی هویت فرد در اختیار سازمان قرار می دهد.

Biometrics سطح اطمینان نسبت به تأیید اعتبار کاربر را تأمین می کند و امکان بهبود امنیت شرکت را دارد.

مطالعات نشان می دهد که 92٪ شرکتها احراز هویت بیومتریک را "م ’ثر" یا "بسیار موثر" برای ایمن سازی اطلاعات ذخیره شده در محل ارزیابی می کنند.نظرسنجی های دیگر نشان می دهد که 62 درصد شرکت ها در حال حاضر از احراز هویت بیومتریک استفاده می کنند و 24 درصد شرکت ها قصد دارند آن را ظرف دو سال آینده نصب کنند.از آنجا که بیومتریک مختص هر فرد است ، در تأیید هویت بسیار مطمئن تر از شناسنامه و رمز عبور هستند.

دستگاه حضور و غیاب بیومتریک یک فرایند خودکار است که -

    اطلاعات بیومتریک را از طریق دستگاه شناسایی بیومتریک جمع آوری و ضبط می کند
    اطلاعات را از نمونه ارسالی استخراج می کند
    داده های اسکن شده از نمونه ارسالی را مقایسه می کند
    داده های اسکن شده را با نمونه ها مطابقت می دهد
    تأیید می کند که هویت داده های بیومتریک معتبر است

فناوری های بیومتریک هم از سخت افزار و هم از نرم افزار تشکیل شده است.

دستگاه حضور و غیاب بیومتریک ، سخت افزاری است که داده های بیومتریک را جمع آوری ، خوانده و مقایسه می کند. داده ها به عنوان نمونه گرفته شده از افراد عمل می کنند که مختص هر فرد است.نرم افزار درون فن آوری های بیومتریک متشکل از یک موتور بیومتریک است که داده های جمع آوری شده را پردازش می کند.این نرم افزار همزمان با سخت افزار برای کار کردن دستگاه حضور و غیاب بیومتریک که فرآیند را ضبط می کند ، داده ها را استخراج می کند و مقایسه ای از جمله تطبیق داده ها را انجام می دهد.
اهمیت دستگاه های بیومتریکخواه قفل تلفن ما باشد یا پرداختی ، ما برای تأیید هویت کاربر به شناسایی بیومتریک مانند شناسایی اثر انگشت یا شناسایی چهره روی می آوریم.

از نگهداری سوابق حضور و غیاب کارمندان گرفته تا غلبه بر چالش های معاملات کلاهبرداری آنلاین و آفلاین ، احراز هویت بیومتریک تقریباً از هر اقدام امنیتی دیگر پیشی گرفته است.این سیستم منحصر به فرد و پیشرفته زندگی ما را به طرز باورنکردنی آسان کرده است. به همین دلیل است -

    برای کاربر بی نظیر است

اثر انگشت مخصوص هر فرد است. تکرار اثر انگشت تقریباً غیرممکن است ، و هرگز تغییر نمی کند ، مهم نیست ، مگر اینکه حتی یک اتفاق غیر عادی رخ دهد.

    امنیت و اطمینان بالا

دستگاه حضور و غیاب بیومتریک با تأیید یک ویژگی ملموس و در دنیای واقعی ، از امنیت و اطمینان بیشتری در اصل بودن فرد برخوردارند.

این تقلب درونی را از بین می برد و اصالت را تشویق می کند.

رمز ورود یا سیستم مبتنی بر کارت هیچ راهی برای تأیید ورود کاربر به کد عبور یا ارائه کارت ندارد.

    ضبط خودکار

با دستگاه حضور و غیاب بیومتریک ، سازمان ها می توانند سرقت زمان کارمندان را از بین ببرند.مانند روزهای گذشته ، کارفرمایان مجبور نیستند زمان ورود و خروج کارکنان خود را یادداشت کنند.

Biometrics امکان ضبط خودکار زمان ورود و خروج کارکنان با سیستم اسکنر اثر انگشت را فراهم می کند.

سیستم حضور و غیاب اثر انگشت ثابت کرده است که از طریق ردیابی حسابرسی معاملات کارمندان ، بهره وری و پاسخگویی کارمندان را افزایش می دهد.

    مقرون به صرفه

پس از نصب دستگاه شناسایی دستگاه حضور و غیاب بیومتریک ، سازمان مجبور نیست هر بار که کارمند جدیدی به آن ملحق می شود هزینه های مربوط به کارت شناسایی پلاستیکی را متحمل شود.

همچنین باعث صرفه جویی در وقت تیم IT از نظر تعویض یا تنظیم مجدد رمزهای عبور فراموش شده و کارت های گمشده می شود.

    بي سيم

با آن کابلهای بلند و دردسر مدیریت آنها خداحافظی کنید. دستگاه بیومتریک ما به هیچ نوع کابل ثابت متصل نیست.فقط آن را در ورودی خود نصب کنید ، و شما خوب است!

    انتقال داده در زمان واقعی

ما شما را از وظیفه انتقال حضور و غیاب نجات می دهیم. دیگر نیازی به پیوند دادن دستگاه حضور و غیاب بیومتریک و صفحه اکسل نیست.داده های حضور در برنامه PagarBook شما در زمان واقعی به روز می شود. در هر مکان و هر زمان می توانید به داده های خود دسترسی پیدا کنید.

    عملکرد آفلاین

در ساختمان شما شبکه ای وجود ندارد؟ سیم کارت کار نمی کند؟ نیازی به وحشت نیست ما به یک راه حل رسیده ایم.دستگاه ما در صورت عدم اتصال به Wi-Fi متصل می شود و داده های حضور و غیاب کارمندان شما را به صورت بلادرنگ به روز می کند. 

10مزیت استفاده از دستگاه حضور و غیاب
مزایای دستگاه حضور و غیاب
برای قرن ها ، کارفرمایان نیاز به پیگیری حضور کارگران خود داشتند. اختراع ساعت مکانیکی این کار را کمی راحت تر کرد. سپس کارتهای سنسور سوراخ دار سنتی اوضاع را یک مرحله فراتر می برد. اما نرم افزار مدرن حضور و غیاب (T&A) امور را به سطح کاملاً جدیدی رسانده است. با ویژگی هایی که برای صرفه جویی در وقت و منابع طراحی شده اند ، انقلابی در نحوه کار نیروی کار مدرن ایجاد کرده اند. اگر عاقلانه به کار گرفته شوند ، مزایای بی سابقه ای را برای کارفرمایان - و کارمندان نیز فراهم می کنند. بیایید برخی از این مزایا را در نظر بگیریم.

1. کارمندان ساختار بیشتری دارند

ساعت زدن عادت خوبی برای ورود به آن است. بعد از چند روز حضور در سیستم ، کارمندان دقیقاً می دانند چه زمانی باید حضور پیدا کنند و چه زمانی مجاز به رفتن به خانه هستند. پتانسیل ارتباط نادرست بسیار کاهش یافته است و در نتیجه کل نیروی کار شادتر خواهند بود. وقت گذاران خوب اطمینان دارند که می دانند رفتارشان ثبت شده است و دیگر کسی نمی تواند اعتراض کند که به موقع بوده است ، زیرا یک حسابرسی که به راحتی قابل دسترسی است می تواند خلاف آن را به سرعت ثابت کند. ورود به سیستم چه در شرایط ابتدایی استفاده کنید و چه در شرایط فعلی از طریق نرم افزار حضور و غیاب مبتنی بر ابر برای مدیریت نیروی کار از راه دور خود مثر است.

2. کارفرمایان اطلاعات دقیق تری از زمان حضور و غیاب دارند

یک سیستم T&A الکترونیکی مجموعه داده های مربوط به شیوه های نگهداری وقت سازمان را جمع آوری می کند. از طریق آن ، کارفرمایان می توانند دقیقاً زمان تأخیر یا غیبت کارکنان را بیاموزند ، و همچنین از میزان مشکل آگاه خواهند شد. هنگامی که کارمندان غایب هستند ، می توانند تعطیلات خود را در یک سیستم واحد ثبت کنند ، بنابراین مدیریت می تواند در مورد آن برنامه ریزی کند. برخی از کارفرمایان ممکن است هشدارهای فعالانه ای را بخواهند که هرگاه کارمندان ساعت کاری خود را فراموش کرده باشند ، در وقت اضافی گمراه شوند یا به مقررات بیش از حد کار نزدیک شوند - به کارفرمایان اجازه می دهد تا به سرعت اقدامات اصلاحی را انجام دهند.

3. از خطاهای پرهزینه حقوق و دستمزد خودداری کنید

خطاهای حقوق و دستمزد هم برای کارفرما و هم برای کارمند قابل توجه است. تصحیح خطاهای حقوق و دستمزد معمولاً به عنوان یک کار وقت گیر برای مدیران منابع انسانی عنوان می شود. با استفاده از اتوماسیون همراه با دستگاه حضور و غیاب مدرن ، خطاهای انسانی فرصت کمتری برای لغزش دارند ، بنابراین شما زمان کمتری را برای شناسایی و اصلاح خطاهای حقوق و دستمزد صرف خواهید کرد.
این سیستم به طور یکپارچه با سیستم های حقوق و دستمزد ادغام می شود ، بنابراین تصویر دقیق تری از هزینه های کلی خود خواهید داشت.


4- تقلب در زمان را برطرف می کند

در حالیکه تقریباً هر کسی یک ساعت به سبک قدیمی کارت را می تواند پر کرده و مشت کند ، یک سیستم مدرن نیاز به این دارد که یک کارگر خاص برای ارائه انگشت شست یا انگشت در آنجا باشد ، و ثبت را با بیومتریک منحصر به فرد خود تأیید کند. بنابراین ، می توانید مطمئن باشید که وقتی سیستم می گوید کارگری حضور داشته است ، آنها واقعاً حضور داشته اند!

5- حدس و گمان را از بین می برد

بسیاری از گزارش های نادرست که همزمان با دستگاه حضور غیاب سنتی همراه است ، نتیجه سوice نیت نیست ، بلکه سوگیری ساده ناخودآگاه است. پس از همه ، اگر همه از ما بخواهند حدس بزنیم که در یک روز مشخص چند ساعت کار کرده ایم ، خیلی بیشتر مایل به جمع آوری هستیم! زمان دقیق ثبت ساعت توسط یک سیستم دیجیتال این مشکل را برطرف می کند.

6. سادگی برای کارمندان

یکی دیگر از مزایای دستگاه حضور و غیاب بیومتریک این است که کارمندان نیازی به صرف وقت برای پر کردن فرم ها یا به خاطر سپردن کارت-کلید مخصوص با خود در هر کجا که دارند ، ندارند. این به معنای زمان کمتری است که توسط مدیران منابع انسانی صرف تصحیح اشتباهات می شود.

7. از راه دور قابل دسترسی است

نیروی کار به طور فزاینده ای متحرک می شود. فقط به این دلیل که خارج از دفتر کار هستید ، این بدان معنا نیست که شما قادر نیستید با کارمندان خود به روز باشید. هشدارهای تلفن همراه در کف دست به شما امکان می دهد بر کل سازمان ، در هر کجای دنیا که باشید نظارت کنید. به شما این امکان را می دهد که سریعاً برای اصلاح خطاها اقدام کنید ، حتی اگر خارج از دفتر کار نیستید. و عملکرد از راه دور نرم افزار ما فقط به کارفرمایان محدود نمی شود. کارگران از راه دور همچنین می توانند از یک ساعت کشی مبتنی بر وب در سیستم برای کلاک گذاری از راه دور استفاده کنند.

8. گزارش دهی بهتر

ما قبلاً به اطلاعات گسترده ای که کارفرمایان مجهز به سیستم های زمان سنجی کارمندان از آنها بهره می برند ، پرداخته ایم. اما اگر این داده ها به روشی قابل درک و عمل نباشند ، همه این داده ها بی ارزش هستند. نرم افزار ما به مدیریت این امکان را می دهد تا با استفاده از یک رابط بصری و کدگذاری رنگ ، مشکلات دستگاه حضور و غیاب را در یک نگاه مشاهده کند. شما می توانید گزارش های تولید شده در قالب دلخواه خود را ، اعم از .pdf ، .csv یا .txt ، دریافت کنید تا به طور یکپارچه در جریان کار موجود شما قرار بگیرند.

9. بار اداری را کاهش دهید

یک دستگاه حضور و غیاب نیازی به کارتهای ساعت مچی دستی ندارد. دیگر نیازی به صرف ساعتها بر روی ارقام نیست. داده ها به طور خودکار جمع می شوند. حذف این کار اساسی به شما امکان می دهد تا تجارت شما ساده شود و کارمندان و مدیران شما بر روی کار خلاقانه و مطلوبی که برای آنها مناسب است تمرکز کنند.

10. از رعایت مقررات اطمینان حاصل می کند

ممکن است سازمان شما مجبور شود به مقررات صنعت پایبند باشید ، برخی از قوانین مربوط به انطباق را برای کسب و کار خود داشته باشید و برای اطمینان از رعایت مقررات لازم است. یک سیستم خوب دستگاه حضور و غیاب باید بتواند الزامات شما را برای بالا بردن پرچم در برابر هرگونه مشکلات انطباق قبل از کوتاه آمدن تجارت شما تنظیم کند.